17. Dez 2022 Regio 1 2022 - Luxembourg

Bib
Nat.
JG
Bewerbe
9316
BECKER Lilou
STRASBOURG AS
FRA
2006
9246
ACKAERT Noël
HUY
BEL
1973
9234
ADAM Catherine
VULKANEIFEL LG
GER
2009
3328
ADOUTA VAZ Diogo
CAPA
POR
2003
9322
ALABISO Marilyn
CABW
BEL
1994
9170
ALMAYRAC William
A2M
FRA
2003
HOC
2643
ANDRESINI Marino
CAB
LUX
2005
2627
ANGELSBERG Lara
CELTIC
LUX
2006
1158
ARCARO DUPONT Noa
CELTIC
LUX
2008
4215
AUXENFANTS Nina
CSL
LUX
2006
WEI
9141
BAILLY Elise
NANCY
FRA
2004
4059
BAN Ferenc
CSL
HUN
2006
4843
BANGAGNE Mounirou
LIAL
BUR
2009
3492
BARBERIS Gaspare
CSL
FRA
2005
9190
BARMADA Louma
NANCY
FRA
2006
150
9236
BARO Olivier
RIWA
BEL
1993
300
1518
BAUSCH Tom
CSL
LUX
2007
1K0
2845
BEBON Quentin
CAB
LUX
1996
WEI
2318
BELLING Charlie
CAEG
LUX
2009
150
3427
BELLUCCI Matteo
CAD
LUX
2003
2057
BELLUCCI Carla
CAD
FRA
2006
2767
BERTEMES Bob
CELTIC
LUX
1994
5K0
3869
BERTEMES Vincent
LIAL
LUX
2004
9219
BERTHASSON Corentin
ASSA
FRA
2005
300
2635
BIDAINE Pol
CAB
LUX
1993
150
3577
BISETEGN AMESH Tekuam
CSL
ETH
1987
5K0
2002
BISSEN Elodie
CAD
LUX
2009
9184
BLAISE Louise
NANCY
FRA
2007
150
4035
BLANCHE Anastasia
CSL
FRA
2008
1K0
2331
BOEVER Ella
FOLA
LUX
2008
150
4085
BORODKINE Ethan
CAS
LUX
2009
9063
BOSSICARD Enguerran
FOLA
LUX
2001
3108
BOSSUYT Nathan
CSL
BEL
2005
1K0
3797
BOSSUYT Esther
CSL
BEL
2007
1K0
5121
BOULANGER-BRINGER Gael
LIAL
FRA
2004
2894
BOURSCHEID Jon
CAD
LUX
2004
HOC
2584
BOURSON Nicolas
FOLA
LUX
2006
1K0
3718
BOUSSONG Olivier
CAD
LUX
1995
150
3529
BOUWMEISTER Annebelle
CAEG
NED
2008
1K0
9139
BOUZAT Juliane
NANCY
FRA
2005
1K0
2985
BRAGG Ernest
CSL
LUX/CAN
2004
9202
BRIOT Louann
ESTY
FRA
2004
WEI
9327
BROZE Emma
RIWA
BEL
2000
300
5162
BRUOGNOLO Matteo
CSL
ITA
1998
WEI
4420
BRUST Moris
CELTIC
LUX
1997
5K0
9130
BUFFET Faustine
NANCY
FRA
2009
9366
CADOT Alexandre
RETHEL COURIR
FRA
1980
1K0
9323
CALLEBAUT Ange-Victoria
CABW
BEL
1999
2379
CALMES Céline
CAS
LUX
2004
9356
CANDELIER Mathilde
A2M
FRA
2007
300
2949
CARA Vladimir
CSL
ROU
2007
9325
CARLIER Arthur
CABW
BEL
2000
9173
CAVINATO Seraphin
A2M
FRA
2005
HOC
9300
CAZZATO Arnaud
A2M
FRA
2005
4474
CEMAN Lejla
CAD
LUX
2009
9152
CERABONA Clara
US TOUL
FRA
2002
2234
CHATEAU-DUCOS Karel
CSL
LUX/FRA
2007
4272
CHAUVIN Jules
LIAL
FRA
2008
9168
CHEBBAH Bilal
A2M
FRA
2001
HOC
3677
CHLECQ Ilaria
CAS
LUX
2009
150
2579
CIBANGO Bliss
CSL
LUX
2002
WEI
3000
CICCONE Julia
CELTIC
ITA
2007
300
2919
CLERC Fleur
LIAL
FRA
2008
9214
COLIN Soha
ULA
LUX
2007
9138
CORNOLTI Sarah
NANCY
FRA
2006
1K0
4434
COSTA Ravelino
CAS
LUX
2005
1159
COSTANTINI Luca
CAD
LUX
2006
HOC
9360
COTRUPI Maelys
AC Amnéville
FRA
2009
1K0
1552
CRAENEN Julie Liliane
CSL
LUX/BEL
2005
WEI
9131
DA CUNHA Lilly-Rose
NANCY
FRA
2008
1K0
9188
DA SILVA Lola
NANCY
FRA
2006
4147
DABIC Max
CELTIC
LUX
2007
3966
DAGUENET Saskia
CSL
LUX
1980
5K0
4876
DALILI Mohammad Taher
CAB
AFG
2004
1834
D'ALIMONTE Carlotta
CSL
LUX
2008
1K0
9193
DALLE Victor
NANCY
FRA
2001
150
1199
DAMASO KOHL Noemi
CAEG
LUX
2008
1827
DAUCH Mathis
LIAL
LUX
2008
4431
DAZZAN Lyn
FOLA
LUX
2006
600
2018
DE SOUSA MOREIRA Soraya
FOLA
LUX
1999
WEI
9198
DE TIEGE Yarno
ULA
BEL
2005
300
4709
DE WITTE Noah
CSL
DEN
2006
1K0
9372
DEAMORIN Lisa
RETHEL COURIR
FRA
2006
1K0
9172
DÉSINDES Jules
A2M
FRA
2006
HOC
9194
DIARRA Papa Madieye
NANCY
FRA
1996
150
2480
DIESCHBOURG Lis
CAEG
LUX
2008
150
3398
DOLLENDORF Lou
CSL
LUX
2007
9242
DORISON Louise
EAA Angers
FRA
2001
300
3673
DOSTERT Luc
CAS
LUX
2002
300
9291
DUCHÊNE Aurore
CABW
BEL
2000
9180
DUYSINX Tom
HUY
BEL
2004
9205
EHRET Clothilde
ESTY
FRA
2008
1K0
4844
ELOSEGUI LYRIOTAKIS Victoria
LIAL
USA
2009
9302
ENGEL Miriam
KONZ
GER
1981
9294
ENGEL Giovanna
KONZ
GER
2009
9129
ESCHEMANN Tifenn
COEUR DE LORRAINE
FRA
2007
1K0
4698
ESPAGNET Mathis
CAS
LUX
2003
600
3365
EVORA DELGADO Lionel
CSL
LUX
1996
9365
EVRARD Aymeric
SERAING Athlétisme
BEL
2007
9364
EVRARD Maxence
SERAING Athlétisme
BEL
2008
9255
FAGE Manon
NANCY
FRA
1992
4355
FAUSTINO DO VALE GIL
FOLA
LUX
2006
1K0
3036
FEINEN Zohra
CELTIC
LUX
2009
4354
FESSAGUET Sophie
CELTIC
LUX
2007
5078
FESSAGUET Yann
CELTIC
LUX
2009
150
4266
FLEMING Ben
CSL
LUX
2009
3028
FONTAINE Camille
CAPA
LUX
2008
3392
FOUX Iris
CAS
LUX
2006
9153
FRANSOT Camille
US TOUL
FRA
2005
2645
FRANTZ ESCALONA Enrique
CSL
LUX
2009
1K0
2230
FRIEDERICH David
LIAL
LUX
2005
3289
GAENG Camille
CAEG
FRA
2008
150
3502
GAJIC Danica
CELTIC
LUX
2009
9336
GALANTE Raphael
CAC Champigneulles
FRA
1976
5K0
9333
GILLE Paul
CAC Champigneulles
FRA
1996
5K0
2805
GODINHO FERREIRA Daniela
FOLA
LUX
2005
600
2499
GOEBEL Anthony
CSL
LUX
2009
WEI
1040
GOEBEL Bob
CSL
LUX
2007
WEI
3917
GOERGEN Tim
CAEG
LUX
2009
1K0
3136
GOLDSCHMIDT Ben
CSL
LUX
2009
1K0
9275
GONELLA Claire
STRASBOURG AS
FRA
1999
9235
GÖTZ Lotta
RHEIN-WIED LG
GER
2008
1236
GRAF Sandy
FOLA
LUX
2003
150
4861
GRANGER Uyana Capucine
CELTIC
LUX
2008
3830
GREGOR Niklas
CELTIC
LUX
2008
HOC
9319
GRENIER COOPER May Lee
CABW
BEL
1998
9150
GRIMONT Agathe
US TOUL
FRA
2005
150
9290
GUILLET Laurence
CABW
BEL
1980
150
9478
GUIOT Joséfine
ULA
BEL
2008
4948
GÜNTHER Mara
CELTIC
LUX
2008
9137
HABACHI Lila
NANCY
FRA
2007
1K0
9136
HADIR Hachim
NANCY
FRA
2004
600
9361
HANINI Sami
STRASBOURG AS
FRA
2006
4018
HAU Léini
CAEG
LUX
2008
3044
HAU Nelly
CAEG
LUX
2006
150
9315
HAUMANN Hendrik
KONZ
GER
1980
4065
HELMINGER Kayan
CSL
LUX
2009
1490
HELMINGER Shaheen
CSL
LUX
2007
150
1786
HENEN Samy
CSL
BEL
1995
9162
HENROTTE Myrian
DAMPICOURT AC
BEL
1999
600
4509
HENZ Victor
CSL
LUX
2006
1K0
9222
HERBORN Clara
ASSA
FRA
2005
300
3033
HEUTS Sam
CELTIC
LUX
2003
9282
HILDENBRAND Theo
NANCY
FRA
2002
9293
HOCQUARD Basile
A2M
FRA
1999
1096
HOFFMANN Vera
CELTIC
LUX
1996
5K0
2315
HOFFMANN Keira
CAEG
LUX
2008
1053
HOFFMANN Zoe
LIAL
LUX
2008
1395
HOLTZ Luca
CELTIC
LUX
2007
9166
HOZE Victor
A2M
FRA
2004
1917
HULTEN Dan
CAD
LUX
2009
1K0
2321
HUREMOVIC Mara
CAB
LUX
2005
9221
HUSS Sylvain
ESTY
FRA
1970
1K0
9285
JADOUL Emerick
ULA
BEL
1996
9151
JANSSENS Clarisse
US TOUL
FRA
2004
150
4749
JEHANNO Marin
CSL
FRA
2006
300
2920
JOUANNEAU Nahom
CSL
LUX
2004
9183
JOYE Vicky
HUY
BEL
2002
1038
JÜCH Nea
CELTIC
LUX
2009
3547
JUNCKER Olivier
FOLA
LUX
2002
300
4357
JUSTE Holly
CSL
LUX
2006
600
9165
KABORE Mohamed
A2M
FRA
1996
1537
KAELL Jim
CAB
LUX
2008
300
1644
KALMES Thierry
CAD
LUX
2009
1891
KANTE Abia
CSL
BEL
2003
600
2628
KASS Christophe
FOLA
LUX
1982
5K0
1097
KAYSER Gilles
FOLA
LUX
1999
1636
KAYSER Max
CSL
LUX
2006
4268
KEIFFER Jimmy
FOLA
LUX
1987
5K0
3621
KESSELER Frédéric
CSL
LUX
2008
1K0
3607
KIEFFER Alain
CAB
LUX
1966
5K0
2899
KILL Carole
CAEG
LUX
1993
4232
KITA Nella
LIAL
GER
2009
1K0
4231
KITA Yannick
LIAL
GER
2008
WEI
2424
KLEIN SCHLENTZ Bastien
CAD
LUX
2009
1K0
2925
KLEIN SCHLENTZ Claire
CAD
LUX
2007
300
1482
KLÜCKERS Gaspar
CAEG
LUX
2004
1K0
3027
KNAFF Elisabeth
FOLA
LUX
2004
1K0
2142
KOCH Lena
CAD
LUX
2009
9309
KOEZLE Pauline
STRASBOURG AS
FRA
2006
2756
KOFFI Melody N'Da Vittoria
CSL
ITA
2003
WEI
4535
KOHNEN Louis
CSL
LUX
2003
1K0
9462
KONDE Pedro
STRASBOURG AS
FRA
2004
4504
KONSBRUCK Jack
LIAL
LUX
2007
2656
KOPS Lou Damien
CELTIC
LUX
2006
4782
KORE Melisa
LIAL
LAT
2006
600
9128
KOTECKÁ Marie Anna
CELTIC
CZE
2009
2967
KRECKÉ Mex
CAD
LUX
2009
3021
KRÖGER Paul Lethabo
CAB
LUX
2008
1538
KRUMLOVSKY Gina
CAB
LUX
2008
3012
KULHANJIAN Marazil Ann
CSL
USA
2008
150
1853
KUPTSOV Vladislav
CSL
LUX/RUS
2009
1K0
2295
LALLEMANG Max
FOLA
LUX
1993
9326
LAMBERT Kylie
CABW
BEL
2004
1089
LAMBERT Eve
CAD
LUX
2008
HOC
9144
LAMBOUR Emma
US FORBACH
FRA
2002
150
1408
LASSINE Glenn
CSL
LUX
2006
3247
LASSINE Laure
CSL
LUX
2003
WEI
4274
LAUX Elena
CELTIC
LUX
2007
9161
LAVIGNE Simon
DAMPICOURT AC
BEL
2001
600
2642
LAWAL MEYERS Chelly Damilola
CAEG
LUX
2008
9195
LE DIOURIS Amaury
NANCY
FRA
2002
HOC
2594
LEBEDEVA Varvara
CSL
LUX/RUS
2003
WEI
9189
LEBON Aurélie
NANCY
FRA
1997
150
9262
LEBRASSE Ananxya
NANCY
FRA
2003
9280
LEGROS Clémence
ULA
BEL
2007
300
9223
LEITZ Florian
PST Trier
GER
2006
1245
LIBENS THEIN Li
FOLA
LUX
2009
3106
LIEFGEN Nils
CAPA
LUX
1998
WEI
9277
LOISEL Marion
A2M
FRA
1994
3512
LONGO Ilan
CSL
BEL
2009
1216
LOPES Elena
LIAL
LUX
2008
1K0
9196
LOTODE Pierre-Lucas
NANCY
FRA
2001
HOC
9145
MACEL Simon
US TOUL
FRA
2001
600
9140
MANE Nafy
AVEC
FRA
1996
9295
MARA Ibrahima
STRASBOURG AS
FRA
2003
4566
MARCHANDISE FALLON Pierre
CSL
BEL
2007
1K0
9142
MARKIEWICZ Maxime
US FORBACH
FRA
2002
150
9232
MARONDEL Fabian
MAASTRICHT Atletiek
GER
1996
9304
MARQUES Louis
A2M
FRA
2003
4276
MARQUES Zoé
CELTIC
LUX
2009
2037
MATGEN Charleen
CELTIC
LUX
2007
9207
MAURICE-KEISER Enzo
A2M
FRA
1997
1087
MAURO Lilou
FOLA
FRA
2009
1K0
9224
MAYER Ana
PST Trier
GER
2007
150
9306
MAZEBO Simon
CABW
BEL
2000
4219
MBAH PAGUI Carl Irving
CAB
ITA
2008
9181
MELIN Eva
HUY
BEL
2004
9033
MENGOLO MVOTTO Dorothee Gloria
CSL
LUX/CMR
2005
9288
MERABET Myrieme
ATHLE SUD MESSIN
FRA
2007
9287
MERABET Imrane
ATHLE SUD MESSIN
FRA
2006
1K0
9134
MESHAKA Julie
NANCY
FRA
2005
1K0
9276
MESSADI Sabri
NANCY
FRA
2003
9212
METEAU Léa
ESTY
FRA
2006
1155
MEYERS Dylan
CAD
LUX
2007
9362
MICHOTTE Vincent
ULA
BEL
1987
4155
MÓCZÓ Zsanett
CELTIC
HUN
1985
5K0
1752
MONNERS Sam
CAB
LUX
1998
WEI
1849
MOREAU Hugo
CSL
FRA
2004
600
9133
MOUGEL DEPOUTOT Axel
NANCY
FRA
2009
1K0
4370
MOURA SEILER Lara
CAB
LUX
2008
300
9174
MOUREY Emeric
A2M
FRA
2005
HOC
2348
MULLER Lea
CSL
LUX
1998
150
2458
NEISES Jeanne
CAEG
LUX
2008
1K0
9307
NERDEN Maëlle
A2M
FRA
2005
150
2304
NEU Adrien
CSL
LUX
2005
1K0
9297
NKIERE DANFUNAME René
CABW
BEL
1999
9233
NOLDEN Imke
BERNKASTEL-WITTLICH
GER
2008
2915
NUNES Nélia
CSL
LUX
2008
9070
OCAKTAN Semih
CSL
LUX
2005
5K0
2809
ORIGER Lola
FOLA
LUX
2008
9296
OTEPA KUDURA Djemine
CABW
BEL
2007
150
2707
PANDOLFI Loris
CAB
LUX
2008
9367
PARAPEL Mathis
RETHEL COURIR
FRA
2003
9274
PAYEUR Sarah
NANCY
FRA
1997
9450
PECHEUR Louis
ULA
BEL
2003
300
9210
PERRIN Julianne
A2M
FRA
1997
2774
PETERS Louis
CAEG
LUX
2007
9468
PETIT Romane
ULA
BEL
2007
9272
PHILIPPE Emma
NANCY
FRA
1999
9305
PIENGEON Hadrien
CABW
BEL
2000
4176
PIETTE Gaëtan
CELTIC
BEL
1985
9159
PONCELET Marvin
DAMPICOURT AC
BEL
2005
1K0
9158
PONCELET Grégoire
DAMPICOURT AC
BEL
2006
1K0
9157
PONCELET Bertrand
DAMPICOURT AC
BEL
1980
1K0
9182
PONLOT Célia
HUY
BEL
2003
9132
PORTE Asia
NANCY
FRA
2001
2561
Puraye Yaara
CAEG
LUX
2007
1558
PURAYE Mil
CAEG
LUX
2009
3694
PÜTZ Nela
CAS
LUX
2007
9211
PY Léa
ESTY
FRA
2006
1K0
9358
RAIMONDI Zoé
A2M
FRA
2000
300
3854
RAUCHS Nicolas
FOLA
LUX
2003
3364
RAUSCH Victoria
CELTIC
LUX
1996
150
9156
RAUSCH Michel
DAMPICOURT AC
BEL
1965
300
9363
RAVELOMANIRAKA Mialy
EFS Reims
FRA
2003
2678
RECH Lou
CAD
LUX
2008
WEI
2554
RECHT Tom
CELTIC
LUX
2004
2614
RECKINGER Tom
FOLA
LUX
2004
5K0
2317
REDING Filip
CAEG
LUX
2007
2976
REILAND Fabrice
CELTIC
LUX
2006
3490
ROCHET Pénélope
LIAL
FRA
2009
9220
ROMARY Zoé
ASSA
FRA
2007
300
4796
ROMERO Elise
CSL
FRA/LUX
2003
9368
RONEZ Flavien
RETHEL COURIR
FRA
2006
1K0
3763
ROSSI Sandrine
CAB
LUX
1995
150
1107
ROSSI Andrea
CAB
LUX
1998
1809
RUDAULT Maurice
CAEG
LUX
1999
150
1900
SAHR Tonya
CSL
LUX
2009
9266
SAYHI Hedi
NANCY
FRA
1998
2927
SCHAACK Sophia
LIAL
LUX
2008
1146
SCHELLER Luc
FLA/IND
LUX
1984
5K0
1842
SCHEVERS Laureen
CAS
LUX
2005
2802
SCHEVERS Mara
CAS
LUX
2009
2958
SCHILTZ Charel
CAEG
LUX
2008
1K0
9230
SCHMIDT Lene
LAZ Birkenfeld
GER
2008
3312
SCHMIT Ben
CAS
LUX
2003
1K0
1808
SCHMIT Lou
CAEG
LUX
2006
1K0
9225
SCHMITTER Verena
PST Trier
GER
1999
9301
SCHMITZ Mia Louisa
IDAR-OBERSTEIN LG
GER
2006
WEI
1008
SCHMOETTEN-STEFFEN Pascale
CELTIC
LUX
1968
9329
SCHNEIDER Laura
STRASBOURG AS
FRA
1995
300
1838
SCHOLZ Mailys
CSL
LUX
2008
150
4233
SCHRANTZ Oscar
FOLA
LUX
2006
600
9227
SCHULTEN Jule
PST Trier
GER
2004
4371
SEILER Lola
CAB
LUX
2008
300
9464
SENDO Déodato
ULA
BEL
2008
9203
SERONVEAUX Eline
ULA
BEL
2007
9463
SERRA Alexandre
BBS
BEL
2008
9457
SERRA Romain
BBS
BEL
2005
WEI
9451
SERRA Anthony
BBS
BEL
2006
2870
SILVA SIMOES Yoann
CAS
POR
2003
150
3213
SIMON Nanda
CELTIC
LUX
2007
150
9143
SMAIL Lysa
US FORBACH
FRA
2006
150
3714
SOUVIGNIER Léna
CELTIC
LUX
2006
150
1272
SPAGNOLI Valerio
CAS
LUX
2003
150
9467
STABILE Giovanni
ULA
BEL
2006
WEI
9318
STAEBEL Jochen
PST Trier
GER
1962
9228
STEILEN Lilian
PST Trier
GER
2003
9332
STOHMANN Hannah
PST Trier
GER
2008
4439
STOYKOVA Maria
CSL
BUL
2009
WEI
3350
STRAUB RODRIGUEZ Daniel
CSL
LUX
2009
9149
SURUT Arthur
US TOUL
FRA
2005
150
9324
SZERMAN Melvin
CABW
BEL
1997
1663
TASCH Luca
CSL
LUX
2003
4015
TEIXEIRA Jory
FLA/IND
LUX
2005
9206
TERVER Mathéo
ESTY
FRA
2007
1K0
2917
THEIN Madara
CSL
LUX
2007
9341
THEVENIN Alois
STRASBOURG AS
FRA
1994
300
9177
THEVENIN Jean-Gabriel
NANCY
FRA
2000
150
9163
THOMAS Florian
DAMPICOURT AC
BEL
1989
600
4071
THOMÉ Emma
CSL
LUX
2009
3708
TOCK Loris
CAPA
LUX
2003
3707
TOCK Eric
CAPA
LUX
2003
9200
TOUSSAIN Justin
ULA
BEL
2002
1138
TROMANS PALOMINO Daniel
CSL
ESP
2009
9278
UHODA Corentin
ULA
BEL
2008
9359
USTARITZ Laure
A2M
FRA
1995
300
9289
VAN DEN BERGH Sven
CABW
BEL
1999
4815
VAN KAUVENBERGH Delia
CSL
LUX
2006
9321
VAN PUYVELDE Margo
CABW
BEL
1995
9299
VANNIERE Matthieu
CAC Champigneulles
FRA
1991
5K0
3345
VAVAKOU Sofia
CSL
LUX
2005
WEI
2869
VERNARDOS Panagiotis
CSL
GRC
2008
3616
VILLAIN Lény
CAD
LUX
2009
1682
VILLENTHAL Madis
CSL
EST
2008
9167
VINCENT Charly
A2M
FRA
1997
4199
VOITIER Lucas
FOLA
FRA
1999
3129
WALLENBORN Jean-Claude
CAD
LUX
1963
2272
WARKEN Julie
CAEG
LUX
2007
150
9264
WASSMER Maxime
NANCY
FRA
2003
2462
WEBER Lynn
FOLA
LUX
2009
150
3070
WEBER Christopher
CAB
LUX
1996
1389
WEBER Julie
CAEG
LUX
2005
150
3134
WEICHERDING Gil
CELTIC
LUX
2001
5K0
2089
WEICHERDING Charel
CELTIC
LUX
1999
5K0
1032
WEIER Clara
CAEG
LUX
2008
WEI
3324
WEILER Anne
CAPA
LUX
2007
WEI
2912
WEIS Eve, Chloë
CELTIC
LUX
2008
2474
WEIS June Lilly
CELTIC
LUX
2009
1K0
1524
WEYDERT Henri
CAD
LUX
2007
4707
WILHELM Maya
CELTIC
LUX
2007
150
3998
WILMES Yves
FOLA
LUX
2009
4230
WILWERT Alice
LIAL
LUX
2009
4235
WILWERT Charlotte
LIAL
LUX
2008
9472
YASBOU Leila
ULA
BEL
2008
150
9466
YASBOU Alaeddine
ULA
BEL
2007
300
9335
ZAID Elias
STRASBOURG AS
FRA
2003
150
9171
ZAWACKI Hugo
A2M
FRA
2005
HOC
9026
ZOUHON Sigfrido Ely Davide
CSL
ITA
2004
1875
ZOUHON Noemi
CSL
ITA
2002