17. Jun 2018 Union Leichtathletik Gala - Linz

Bib
Nat.
JG
Bewerbe
236
Soylu Özge
1907 Fenerbahçe Derneği
TUR
1995
10H
131
Özkan Ertan
1907 Fenerbahçe Derneği
TUR
1996
200
231
Şanlı Emel
1907 Fenerbahçe Derneği
TUR
1993
229
Pöschlová Nikola
A. C. TEPO Kladno
CZE
1998
STA
559
Folková Denisa
AC Jablonec nad Nisou
CZE
2001
800
109
Danáč Denis
AC Stavbár Nitra
SVK
1993
400
145
Varga Roland
AK Dinamo Zagreb
CRO
1977
DIS
155
Urh Štupar
AK Krka
SLO
1991
200
240
Tomičič Prezelj Tomi
AK Olimpija Ljubljana
SLO
1993
10H
226
Petržilková Tereza
AK ŠKODA Plzeň
CZE
1993
400
106
Bujna Šimon
AK Slávia UK Bratislava
SVK
1995
200
500
Ďurica Peter
AK Slávia UK Bratislava
SVK
1997
800
205
Dudek Kristina
AK Sloboda Varaždin
CRO
1994
400
228
Pokos Lucija
AK Sloboda Varaždin
CRO
1994
200
216
Jurić Valentina
AK Zagreb-Ulix
CRO
1996
400
213
Ivančević Andrea
AK Zagreb-Ulix
CRO
1984
10H
221
Lončarek Ivana
AK Zagreb-Ulix
CRO
1991
10H
132
Parlov Mateo
AK Zagreb-Ulix
CRO
1995
400
235
Siskó Zsofiá
ARAK Székesfehérvár
HUN
1994
STA
234
Šebáková Veronika
ASK Slavia Praha
CZE
2002
STA
123
Mathabela Maurice
Athletics Gauteng North
RSA
1990
DRE
202
Bezeková Alexandra
Atletika Košice o.z.
SVK
1992
400
238
Sutej Tina
Atletsko društvo Mass Ljubljana
SLO
1988
STA
242
Horvat Anita
Atletsko društvo Mass Ljubljana
SLO
1996
400
153
Zalewski Karol
AZS AWF Katowice
POL
1993
400
239
Swoboda Ewa
AZS AWF Katowice
POL
1997
200
121
Kamiński Damian
AZS UMCS Lublin
POL
1993
DIS
114
Fox Najee
Birchfield Harriers
GBR
1992
DIS
108
Byron Christian
Birchfield Harriers
GBR
1992
400
135
Rovetta Dominique
Brixia Atletica 2014 SSD SRL
ITA
1993
DRE
129
Olszewski Remigiusz
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
POL
1992
200
157
Koroknai Tibor
Debreceni SC
HUN
1990
400
110
Domenig Florian
DSG Volksbank Wien
AUT
1995
11H
209
Hesch Brigitta
DSG Wien
AUT
1979
STA
113
Ferrighetto Ivan
DSG Wien
ITA
1995
11H
224
Mapalagama Savannah
DSG Wien
AUT
1995
200
133
Regner Thomas
DSG Wien
AUT
1996
200
134
Riley LaBorde Khai
Enfield & Haringey AC
GBR
1995
11H
158
Uwaifo Efe
Enfield & Haringey AC
GBR
1995
DRE
102
Ay Aykut
Enka Spor Kulübü
TUR
1995
200
103
Barnes Emre Zafer
Enka Spor Kulübü
TUR
1988
200
206
Gören Elif
Enka Spor Kulübü
TUR
1990
400
130
Ören Sinan
Enka Spor Kulübü
TUR
1998
400
152
Yiğitcan Hekimoğlu
Enka Spor Kulübü
TUR
1992
200
136
Ružić Mateo
HAAK Mladost
CRO
1994
400
556
Štuková Alexandra
HNTN Bratislava
SVK
1990
511
Lendvorský Leonard
HNTN Bratislava
SVK
1992
800
148
Vondráček Jiří
Hvězda Pardubice z.s.
CZE
1988
137
Safer İzzet
İzmir
TUR
1990
200
140
Stachnik Oskar
KS AZS AWF Wrocław
POL
1998
DIS
508
Karner Daniel
KSV Alutechnik
AUT
1999
800
519
Stüger Paul
KSV Alutechnik
AUT
1996
800
515
Rattinger Tobias
LAC Amateure Steyr
AUT
1997
800
124
Mayrhofer Philip
LAC Amateure Steyr
AUT
1994
400
516
Rattinger Daniel
LAC Amateure Steyr
AUT
2000
800
111
Duft Michael
LAG Genböck Haus Ried
AUT
2000
400
203
Bleckenwegner Antonia
LAG Genböck Haus Ried
AUT
2002
SPE
211
Hubauer Teresa
LAG Genböck Haus Ried
AUT
2003
SPE
149
Wakonig Simon
LAG Genböck Haus Ried
AUT
1997
400
144
Ursprunger Lorenz
LCA Umdasch Amstetten
AUT
1999
11H
555
Simmer Viola
LCA Umdasch Amstetten
AUT
1999
800
208
Haslberger Maria
LG Festina Rupertiwinkel
GER
1997
200
207
Hafenrichter Elisabeth
LG Stadtwerke München
GER
2000
SPE
230
Reusch Sabrina
LG Stadtwerke München
GER
1998
SPE
551
Hösl Caroline
LTU Graz
AUT
1993
800
506
Hafner Philipp
LTU Graz
AUT
1998
800
200
Ayaz Şevval
Mersin
TUR
2000
10H
139
Sevler Mikdat
Meskispor
TUR
1998
11H
143
Ufomba Chimere Elvis
Nigeria
NIG
1990
200
504
Gouws Ruben
NWU Athletics Club
RSA
1996
800
141
Szikszai Róbert
Nyíregyházi Sportcentrum
HUN
1994
DIS
514
Ramprecht Felix
ÖBV Pro Team
AUT
1992
800
520
Weiß Stefan
ÖTB Salzburg LA
AUT
2000
800
521
Weiss Christian
ÖTB Salzburg LA
AUT
2001
800
151
Weisshaidinger Lukas
ÖTB-OÖ LA
AUT
1992
DIS
248
Kodrová Kateřina
PSK Olymp Praha
CZE
1993
10H
558
Mezuliáníková Diana
PSK Olymp Praha
CZE
1992
800
107
Burnet Taymir
Rotterdam Atletiek
NED
1992
200
105
Broome Jordan
Sale Harriers Manchester
GBR
1996
200
218
Lajčáková Stanislava
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
SVK
1996
10H
126
Noga Artur
SKLA Sopot
POL
1988
11H
217
Kiełbasińska Anna
SKLA Sopot
POL
1990
400
212
Huemer Ina
Sportunion IGLA long life
AUT
1998
200
245
Dauber Stefanie
SSV Ulm 1846
GER
1987
STA
223
Madl Patricia
SU IGLA long life
AUT
1999
SPE
550
Baumgartner Anna
SU IGLA long life
AUT
2001
800
518
Seyringer Paul
SU IGLA long life
AUT
2001
800
219
Lang Lea
SU Kärcher Leibnitz
AUT
1998
STA
112
Einramhof Felix
SVS-Leichtathletik
AUT
1998
200
510
Kohn Leon
SVS-Leichtathletik
AUT
1998
800
552
Kohn Mona-Sophie
SVS-Leichtathletik
AUT
1995
800
115
Freckleton Lemarl
Swansea Harriers
GBR
1992
200
142
Szücs Valdó
Team Bath
HUN
1995
11H
509
Kelemen Bence
TFSE
HUN
1995
800
204
Brenneis Lara
TGW Zehnkampf Union
AUT
1999
200
104
Beham Armin
TGW Zehnkampf Union
AUT
1990
DIS
128
Okafor Leon
TGW Zehnkampf Union
AUT
1999
125
Mylak Gabriel
TGW Zehnkampf Union
AUT
1999
200
232
Scheftner Alexandra
TGW Zehnkampf Union
AUT
1997
241
Walli Susanne
TGW Zehnkampf Union
AUT
1996
300
246
Vavrik Marlene
TGW Zehnkampf Union
AUT
2003
300
247
Bach Greta
TGW Zehnkampf Union
AUT
2000
300
503
Franzmair Nikolaus
TGW Zehnkanpf UNION
AUT
1995
800
122
Kronsteiner Philipp
TGW Zehnkanpf UNION
AUT
1997
DRE
146
Veleba Jan
TJ Dukla Praha
CZE
1986
200
513
Pavlíček Matěj
TJ Dukla Praha
CZE
1992
800
557
Vocásková Renata
TJ Dukla Praha
CZE
1996
800
154
Zeman Jiří
TJ Dukla Praha
CZE
1996
DRE
501
Kubista Jan
TJ Dukla Praha
CZE
1990
800
156
Šorm Patrik
TJ Dukla Praha
CZE
1993
400
243
Seidlová Zdeňka
TJ Dukla Praha
CZE
1997
400
507
Hodboď Lukáš
TJ Sokol Hradec Králové
CZE
1996
800
553
Marais Danette
TUKS
RSA
1996
800
512
Lung Fabian
ULC - Riverside Mödling
AUT
1999
800
138
Schwaiger Nicolas
ULC - Riverside Mödling
AUT
1999
400
120
Kainrath Martin
ULC Linz Oberbank
AUT
1994
11H
118
Hörmedinger Marcel
ULC Linz Oberbank
AUT
2000
200
517
Schnallinger Thomas
ULC Linz Oberbank
AUT
2000
800
523
Tsirkinidis Erotokritis
ULC Linz Oberbank
AUT
2001
SPE
524
Pisarova Zina
ULC Linz Oberbank
AUT
2002
200
505
Gumpinger Simon
ULC Sparkasse Langenlois
AUT
1997
800
150
Weissensteiner Philipp
ULV Krems
AUT
2001
200
220
Lindner Magdalena
ULV Krems
AUT
2000
200
554
Preiner Verena
UNION Ebensee
AUT
1995
244
Preiner Katrin
UNION Ebensee
AUT
1996
STA
222
Luyer Noemi
Union Pottenstein
AUT
2000
SPE
127
Nowotny Elias-Min
Union Salzburg LA
AUT
2002
DRE
502
Demoulin Cederic
UNION Salzburg LA
AUT
1999
800
101
Asare Isaac
UNION Salzburg LA
AUT
2000
200
201
Bendrat Stefanie
UNION Salzburg LA
AUT
1991
10H
210
Hodi Agnes
Union St.Pölten
AUT
1992
STA
214
Jiranová Helena
Univerzitní sportovní klub Praha
CZE
1995
215
Jiroutová Nikol
Univerzitní sportovní klub Praha
CZE
1992
STA
225
Morysková Aneta
Univerzitní sportovní klub Praha
CZE
1992
STA
227
Pírková Marcela
Univerzitní sportovní klub Praha
CZE
1996
200
117
Goodman Karl
UT Arlington
GBR
1993
400
119
Jasper Martin
VfB Stuttgart 1893
GER
1989
DRE
147
Vodák Ondřej
VSK Univerzita Brno
CZE
1998
DRE
116
Gondor Igor
VSK Univerzita Brno
CZE
1979
DIS
522
Vystrk Tomáš
VSK Univerzita Brno
CZE
1993
800
100
Abiodun Omololu
Woodford Green & Essex Ladies
GBR
1992
200