27. Feb 2022 Championnats Nationaux Indoor 2022 - Luxembourg

Bib
Nat.
JG
Bewerbe
1007
JÉHANNO Alan
CSL
LUX/FRA
2002
200
1017
PIERI Julia
LIAL
LUX
2007
1040
GOEBEL Bob
CSL
LUX
2007
1044
WALLIG Niklas
CSL
LUX
2004
1053
HOFFMANN Zoe
LIAL
LUX
2008
1096
HOFFMANN Vera
CELTIC
LUX
1996
1097
KAYSER Gilles
FOLA
LUX
1999
400
1158
ARCARO DUPONT Noa
CELTIC
LUX
2008
1159
COSTANTINI Luca
CAD
LUX
2006
1189
MULLER Louis
CSL
LUX
2000
WEI
1216
LOPES Elena
LIAL
LUX
2008
1K5
1269
SPAGNOLI Marina
CAS
LUX
2005
1272
SPAGNOLI Valerio
CAS
LUX
2003
1303
MATHIAS Charline
CSL
LUX
1992
1304
GRETHEN Charel
CSL
LUX
1992
800
1351
ELCHEROTH Mia
LIAL
LUX
2006
200
1375
DJAZOULI Aymen
CSL
LUX
1998
400
1389
WEBER Julie
CAEG
LUX
2005
1408
LASSINE Glenn
CSL
LUX
2006
1447
KRUMLOVSKY Tamara
CAB
LUX
1997
1458
LENSMENT Anna
CSL
EST
2003
1482
KLÜCKERS Gaspar
CAEG
LUX
2004
3K0
1490
HELMINGER Shaheen
CSL
LUX
2007
1513
BOEVER Laurie
FOLA
LUX
2006
60H
1537
KAELL Jim
CAB
LUX
2008
1538
KRUMLOVSKY Gina
CAB
LUX
2008
200
1549
BONAMINO Luca
CSL
LUX
1996
400
1616
LEFEVRE Eloïse
CSL
LUX
2004
1K5
1635
SCHAACK Yves
CELTIC
LUX
1987
3K0
1636
KAYSER Max
CSL
LUX
2006
1663
TASCH Luca
CSL
LUX
2003
1664
MICHEL Benjamin
CELTIC
LUX
2000
KUG
1726
LEESCH Niki
CAPA
LUX
2006
1733
TOUSSAINT Céleste
CSL
FRA
2004
800
1735
WEBER Felix
CAEG
LUX
2003
1768
HAVÉ Yana
CAEG
LUX
1999
400
1812
WEBER PETROVA Ina Sofia
CAB
LUX
2006
1842
SCHEVERS Laureen
CAS
LUX
2005
1849
MOREAU Hugo
CSL
FRA
2004
400
1859
LIENERS Sandra
CAB
LUX
1990
3K0
1875
ZOUHON Noemi
CSL
ITA
2002
1885
JOLY Till
CELTIC
LUX/BEL
2008
1891
KANTE Abia
CSL
BEL
2003
1893
NOVAK Jon
CSL
LUX
2002
KUG
1897
HENZ Vivien
CSL
LUX
2004
3K0
1905
KAELL Eva
CAB
LUX
2007
1945
ZOUHON Sigfrido Ely Davide
CSL
ITA
2004
2037
MATGEN Charleen
CELTIC
LUX
2007
2055
DO CARMO Lena
CAD
LUX
2006
2057
BELLUCCI Carla
CAD
FRA
2006
2089
WEICHERDING Charel
CELTIC
LUX
1999
1K5
2099
SCHOLTES Greg
CSL
LUX
1997
2176
FRIEDERICH Emilie
LIAL
LUX
2007
2194
VICENTE SANZ Emma
CSL
FRA
2006
3K0
2202
SEMEDO GOMES Geovane
CAPA
CPV
2006
2223
NEY Jil
CSL
LUX
1997
3K0
2230
FRIEDERICH David
LIAL
LUX
2005
2234
CHATEAU-DUCOS Karel
CSL
LUX/FRA
2007
2239
LE ROUX Ludovic
CSL
FRA
1983
3K0
2247
MOLITOR Noélie
CELTIC
LUX
2007
2253
CARON Olivier
CAD
FRA
1991
KUG
2255
MENGOLO MVOTTO Dorothee Gloria
CSL
CMR
2005
200
2302
GIERENS Maurice Fernand Marcel
CELTIC
LUX
2003
3K0
2304
NEU Adrien
CSL
LUX
2005
800
2321
HUREMOVIC Mara
CAB
LUX
2005
2323
BAUER Anais
CSL
LUX
1993
2327
LEY Jamie
CELTIC
LUX
2007
800
2360
SCHILTZ Loïc
CSL
LUX
2001
STA
2374
LIEFGEN Sven
CAPA
LUX
1995
HOC
2387
GENSON Julie
CSL
LUX
2003
2544
DROSTE Helena
CSL
LUX
2004
2554
RECHT Tom
CELTIC
LUX
2004
2561
PURAYE Yaara
CAEG
LUX
2007
2579
CIBANGO Bliss
CSL
LUX
2002
WEI
2588
GHYSENS Camille
CSL
LUX
2002
2594
LEBEDEVA Varvara
CSL
LUX/RUS
2003
2614
RECKINGER Tom
FOLA
LUX
2004
3K0
2620
LAMESCH Lili
CAD
LUX
2002
2627
ANGELSBERG Lara
CELTIC
LUX
2006
2628
KASS Christophe
FOLA
LUX
1982
3K0
2635
BIDAINE Pol
CAB
LUX
1993
2674
GUETTI Laurent
FOLA
LUX
1979
3K0
2714
DEC Samuel
CSL
LUX
2005
2727
ASCANI Sam
CAEG
LUX
2002
2733
SCHMITZ Lenny
CAPA
LUX
2003
2756
KOFFI Melody N'Da Vittoria
CSL
ITA
2003
2767
BERTEMES Bob
CELTIC
LUX
1994
2805
GODINHO FERREIRA Daniela
FOLA
LUX
2005
800
2845
BEBON Quentin
CAB
LUX
1996
2870
SILVA SIMOES Yoann
CAS
POR
2003
2883
DE WEERT Charlotte
CSL
FRA
2004
400
2889
BOURSCHEID Mia
CAD
LUX
2006
HOC
2894
BOURSCHEID Jon
CAD
LUX
2004
HOC
2895
SEIL Joe
CAPA
LUX
1995
STA
2927
SCHAACK Sophia
LIAL
LUX
2008
2976
REILAND Fabrice
CELTIC
LUX
2006
2985
BRAGG Ernest
CSL
LUX/CAN
2004
2995
FOLEY Maureen
CAEG
LUX
2003
3000
CICCONE Julia
CELTIC
ITA
2007
3007
LANCE Antoine
LIAL
LUX / FRA
2006
3033
HEUTS Sam
CELTIC
LUX
2003
1K5
3051
SCHMIDT Chloé
CAEG
LUX
2001
3106
LIEFGEN Nils
CAPA
LUX
1998
WEI
3134
WEICHERDING Gil
CELTIC
LUX
2001
1K5
3156
DOS SANTOS ROCHA PINTO Rafael
FOLA
POR
2005
800
3161
BECKER Lena
CAD
LUX
2004
3247
LASSINE Laure
CSL
LUX
2003
KUG
3248
VAN DER WEKEN Patrizia
CAPA
LUX
1999
3275
BRANDENBURGER Pia
CELTIC
LUX
2007
HOC
3280
STEFFEN Rachel
CAB
LUX
2005
3301
ROCHET Louna
CSL
LUX
2006
800
3345
VAVAKOU Sofia
CSL
LUX
2005
3364
RAUSCH Victoria
CELTIC
LUX
1996
60H
3365
EVORA DELGADO Lionel
CSL
LUX
1996
3368
SCHANEN Debbie
FOLA
LUX
2001
3392
FOUX Iris
CAS
LUX
2006
800
3427
BELLUCCI Matteo
CAD
FRA
2003
3459
WAGNER Elise
FOLA
LUX
2004
60H
3467
SCHLAMMES Ben
CELTIC
LUX
2004
3495
RIES Louise
CSL
LUX
2003
200
3518
HOFFMANN Luc
CSL
LUX
1987
800
3536
KREMER Nadine
CAD
LUX
1994
KUG
3547
JUNCKER Olivier
FOLA
LUX
2002
200
3577
BISETEGN AMESH Tekuam
CSL
ETH
1987
3K0
3588
GODART Claude
CSL
LUX
1980
60H
3607
KIEFFER Alain
CAB
LUX
1966
3K0
3615
CHAUSSY Jennifer
CAD
LUX
1994
KUG
3673
DOSTERT Luc
CAS
LUX
2002
3675
BAIÃO HENRIQUES Patrick
CAB
LUX
1997
3676
THILL Laure
CELTIC
LUX
2006
3694
PÜTZ Nela
CAS
LUX
2007
200
3714
SOUVIGNIER Léna
CELTIC
LUX
2006
3718
BOUSSONG Olivier
CAD
LUX
1995
3730
LEFEVRE Charline
CSL
LUX
2002
400
3763
ROSSI Sandrine
CAB
LUX
1995
3798
KRIES Julien
CELTIC
LUX
2003
3835
KUTTEN Caroline
CAD
LUX
2004
WEI
3852
RAUCHS Félix
FOLA
LUX
2003
800
3854
RAUCHS Nicolas
FOLA
LUX
2003
400
3869
BERTEMES Vincent
LIAL
LUX
2004
3958
JONES Laurence
CELTIC
LUX
1996
3966
DAGUENET Saskia
CSL
LUX
1980
3K0
4015
TEIXEIRA Jory
FLA/IND
LUX
2005
1K5
4034
THEISEN Mathilda
CSL
LUX
2003
200
4047
ROLLA Filip
CAPA
POL
2003
1K5
4053
CARDONNEL Bruno
CSL
LUX/FRA
2003
400
4059
BAN Ferenc
CSL
HUN
2006
4075
LAGARDE François
CSL
FRA
1994
400
4160
WEBER Thomas Jean
CAB
LUX
2006
4170
GERHARD Lilly
CAD
GER
2003
KUG
4174
BIOTTEAU N'deye-Marie
CSL
FRA
1997
400
4180
HUVENEERS Béryl
CAPA
LUX/BEL
2004
1K5
4198
NANA DIAME Jean Eudes
FOLA
CMR
1992
4199
VOITIER Lucas
FOLA
FRA
1999
400
4215
AUXENFANTS Nina
CSL
LUX
2006
WEI
4235
WILWERT Charlotte
LIAL
LUX
2008
4268
KEIFFER Jimmy
FOLA
LUX
1987
3K0
4274
LAUX Elena
CELTIC
LUX
2007
4354
FESSAGUET Sophie
CELTIC
LUX
2007
800
4357
JUSTE Holly
CSL
LUX
2006
200
4363
MARTINS DE ROSALES DIAZ Manuel
CELTIC
ESP
2008
4370
MOURA SEILER Lara
CAB
LUX
2008
4432
BOSSICARD Enguerran
FOLA
LUX
2001
4504
KONSBRUCK Jack
LIAL
LUX
2007
800
4509
HENZ Victor
CSL
LUX
2006
400
4629
RAUSCH Florence
CELTIC
LUX
1993
KUG
9155
NSAKALA Nathan
Congo
COD
2000
60H
9169
CISSOKHO Diadie
ANTONY ATHLETISME 92
FRA
1994
60H
9215
TOUSSAINT Justin
ULA
BEL
2002
800
9216
ANDRIANAVALONA Julian
ATHLETIC CLUB 92
FRA
1999
60H
9237
RUDLOFF William
SR OBERNAI Athlétisme
FRA
1972
800
9238
GRAILET François
CSL
LUX
1994
60H
9239
COLIN Soha
ULA
LUX
2008
400
9240
BEOT Laureline
ASPTT
FRA
2005
400
9241
CHAMPENOIS Dylan
ASPTT
FRA
1999
3K0
9243
BRAUX Lise
AC DAMPICOURT
BEL
2002
HOC
9244
MAZZOLI Marie
AC DAMPICOURT
BEL
2002
1K5
9245
RATY Bastien
AC DAMPICOURT
BEL
2004
STA
9247
LEMEUR Ludovic
AC MONTPELLIER
FRA
1998
400
9248
VANCAUWEMBERGHE Nolan
MOHA
BEL
2000
60H
9249
SENDO Déodato
ULA
BEL
2008
9250
BERTEMES Bob
CAB
LUX
1993
KUG
9253
GANASSIN Enrico
CSL
LUX
2003
9254
MARTHÉLY Axel
MONTGERON
FRA
1999
60H
9257
LEMIESZ Aneta
POLAND
POL
1981
800
9259
HALLER Bob
TEAM X3M SNOOZE
LUX
1993
3K0