22. Jan 2022 REGIO 4 - Luxembourg

Bib
Nat.
JG
Bewerbe
1017
PIERI Julia
LIAL
LUX
2007
60H
1040
GOEBEL Bob
CSL
LUX
2007
1044
WALLIG Niklas
CSL
LUX
2004
WEI
1053
HOFFMANN Zoe
LIAL
LUX
2008
1097
KAYSER Gilles
FOLA
LUX
1999
200
1158
ARCARO DUPONT Noa
CELTIC
LUX
2008
1159
COSTANTINI Luca
CAD
LUX
2006
1199
DAMASO KOHL Noemi
CAEG
LUX
2008
1236
GRAF Sandy
FOLA
LUX
2003
200
1269
SPAGNOLI Marina
CAS
LUX
2005
1351
ELCHEROTH Mia
LIAL
LUX
2006
60H
1389
WEBER Julie
CAEG
LUX
2005
1408
LASSINE Glenn
CSL
LUX
2006
1482
KLÜCKERS Gaspar
CAEG
LUX
2004
1K5
1490
HELMINGER Shaheen
CSL
LUX
2007
1537
KAELL Jim
CAB
LUX
2008
1538
KRUMLOVSKY Gina
CAB
LUX
2008
1616
LEFEVRE Eloïse
CSL
LUX
2004
800
1663
TASCH Luca
CSL
LUX
2003
1664
MICHEL Benjamin
CELTIC
LUX
2000
KUG
1722
BOURG Nolwenn
CSL
FRA
2006
1733
TOUSSAINT Céleste
CSL
FRA
2004
800
1735
WEBER Felix
CAEG
LUX
2003
1755
WALLIG Mika
CAB
LUX
2007
1811
SNÄLL Martti Erik
CSL
LUX
1979
1812
WEBER PETROVA Ina Sofia
CAB
LUX
2006
1813
SPULE Katrina
CSL
LAT
2008
1827
DAUCH Mathis
LIAL
LUX
2008
60H
1838
SCHOLZ Mailys
CSL
LUX
2008
1842
SCHEVERS Laureen
CAS
LUX
2005
1849
MOREAU Hugo
CSL
FRA
2004
1875
ZOUHON Noemi
CSL
ITA
2002
DRE
1879
PECHON Damien
CELTIC
BEL
2008
1K5
1885
JOLY Till
CELTIC
LUX/BEL
2008
1891
KANTE Abia
CSL
BEL
2003
1897
HENZ Vivien
CSL
LUX
2004
1K5
1905
KAELL Eva
CAB
LUX
2007
2014
BRESSLER Leonie
CAD
LUX
2006
800
2037
MATGEN Charleen
CELTIC
LUX
2007
2055
DO CARMO Lena
CAD
LUX
2006
2057
BELLUCCI Carla
CAD
FRA
2006
2099
SCHOLTES Greg
CSL
LUX
1997
2125
BARBERIS Matilde
CSL
ITA
2007
2141
KRUMLOVSKY Stéphanie
CAB
LUX
1995
KUG
2176
FRIEDERICH Emilie
LIAL
LUX
2007
2202
SEMEDO GOMES Geovane
CAPA
CPV
2006
2223
NEY Jil
CSL
LUX
1997
800
2230
FRIEDERICH David
LIAL
LUX
2005
2234
CHATEAU-DUCOS Karel
CSL
LUX/FRA
2007
2239
LE ROUX Ludovic
CSL
FRA
1983
1K5
2255
MENGOLO MVOTTO Dorothee Gloria
CSL
CMR
2005
2272
WARKEN Julie
CAEG
LUX
2007
2302
GIERENS Maurice Fernand Marcel
CELTIC
LUX
2003
1K5
2304
NEU Adrien
CSL
LUX
2005
800
2317
REDING Filip
CAEG
LUX
2007
2321
HUREMOVIC Mara
CAB
LUX
2005
800
2374
LIEFGEN Sven
CAPA
LUX
1995
HOC
2387
GENSON Julie
CSL
LUX
2003
2458
NEISES Jeanne
CAEG
LUX
2008
2558
GEHL Lisa
CELTIC
LUX
2008
2561
PURAYE Yaara
CAEG
LUX
2007
2579
CIBANGO Bliss
CSL
LUX
2002
WEI
2584
BOURSON Nicolas
FOLA
LUX
2006
800
2614
RECKINGER Tom
FOLA
LUX
2004
1K5
2627
ANGELSBERG Lara
CELTIC
LUX
2006
2635
BIDAINE Pol
CAB
LUX
1993
2642
LAWAL MEYERS Chelly Damilola
CAEG
LUX
2008
2643
ANDRESINI Marino
CAB
LUX
2005
2656
KOPS Lou Damien
CELTIC
LUX
2006
2707
PANDOLFI Loris
CAB
LUX
2008
2714
DEC Samuel
CSL
LUX
2005
2727
ASCANI Sam
CAEG
LUX
2002
2756
KOFFI Melody N'Da Vittoria
CSL
ITA
2003
2768
FUNCK Tessa
CELTIC
LUX
2008
2805
GODINHO FERREIRA Daniela
FOLA
LUX
2005
800
2809
ORIGER Lola
FOLA
LUX
2008
800
2845
BEBON Quentin
CAB
LUX
1996
HOC
2870
SILVA SIMOES Yoann
CAS
POR
2003
2883
DE WEERT Charlotte
CSL
FRA
2004
60H
2886
HENSGEN Luc
CAS
LUX
1996
800
2895
SEIL Joe
CAPA
LUX
1995
STA
2897
SCHIRTZ Noélie
CELTIC
LUX
2006
800
2899
KILL Carole
CAEG
LUX
1993
2912
WEIS Eve, Chloë
CELTIC
LUX
2008
800
2919
CLERC Fleur
LIAL
FRA
2008
2920
JOUANNEAU Nahom
CSL
LUX
2004
800
2927
SCHAACK Sophia
LIAL
LUX
2008
2976
REILAND Fabrice
CELTIC
LUX
2006
800
2985
BRAGG Ernest
CSL
LUX/CAN
2004
2989
HEILIGER Tom
CSL
LUX
2008
2995
FOLEY Maureen
CAEG
LUX
2003
3000
CICCONE Julia
CELTIC
ITA
2007
3012
KULHANJIAN Marazil Ann
CSL
USA
2008
3021
KRÖGER Paul Lethabo
CAB
LUX
2008
3028
FONTAINE Camille
CAPA
LUX
2008
3033
HEUTS Sam
CELTIC
LUX
2003
1K5
3106
LIEFGEN Nils
CAPA
LUX
1998
WEI
3153
KASS Emil
FOLA
LUX
2008
3156
DOS SANTOS ROCHA PINTO Rafael
FOLA
POR
2005
800
3172
SIMON-BRUTEL Lucas
CSL
FRA
2007
HOC
3213
SIMON Nanda
CELTIC
LUX
2007
60H
3247
LASSINE Laure
CSL
LUX
2003
KUG
3248
VAN DER WEKEN Patrizia
CAPA
LUX
1999
3275
BRANDENBURGER Pia
CELTIC
LUX
2007
3280
STEFFEN Rachel
CAB
LUX
2005
3301
ROCHET Louna
CSL
FRA
2006
800
3312
SCHMIT Ben
CAS
LUX
2003
800
3339
DELARUE Noa
CSL
FRA
2007
3345
VAVAKOU Sofia
CSL
LUX
2005
STA
3364
RAUSCH Victoria
CELTIC
LUX
1996
60H
3365
EVORA DELGADO Lionel
CSL
LUX
1996
3368
SCHANEN Debbie
FOLA
LUX
2001
3392
FOUX Iris
CAS
LUX
2006
800
3398
DOLLENDORF Lou
CSL
LUX
2007
3411
CORREIA HUGHES Morgan
CAEG
POR
2007
3427
BELLUCCI Matteo
CAD
FRA
2003
3438
DAUCH Raphaël
LIAL
LUX
2005
KUG
3459
WAGNER Elise
FOLA
LUX
2004
3467
SCHLAMMES Ben
CELTIC
LUX
2004
800
3492
BARBERIS Gaspare
CSL
FRA
2005
800
3495
RIES Louise
CSL
LUX
2003
3547
JUNCKER Olivier
FOLA
LUX
2002
200
3588
GODART Claude
CSL
LUX
1980
60H
3673
DOSTERT Luc
CAS
LUX
2002
3675
BAIÃO HENRIQUES Patrick
CAB
LUX
1997
3694
PÜTZ Nela
CAS
LUX
2007
3703
OLIVA Fiona
CSL
LUX
2004
200
3714
SOUVIGNIER Léna
CELTIC
LUX
2006
3718
BOUSSONG Olivier
CAD
LUX
1995
3730
LEFEVRE Charline
CSL
LUX
2002
200
3763
ROSSI Sandrine
CAB
LUX
1995
3830
GREGOR Niklas
CELTIC
LUX
2008
3852
RAUCHS Félix
FOLA
LUX
2003
800
3854
RAUCHS Nicolas
FOLA
LUX
2003
800
3869
BERTEMES Vincent
LIAL
LUX
2004
4018
HAU Léini
CAEG
LUX
2008
4034
THEISEN Mathilda
CSL
LUX
2003
200
4053
CARDONNEL Bruno
CSL
LUX/FRA
2003
200
4059
BAN Ferenc
CSL
HUN
2006
4075
LAGARDE François
CSL
FRA
1994
200
4084
REGE Shaunak
CAS
LUX
2004
4154
KLEIN Chiara
CSL
LUX
2005
800
4174
BIOTTEAU N'deye-Marie
CSL
FRA
1997
200
4198
NANA DIAME Jean Eudes
FOLA
CMR
1992
4215
AUXENFANTS Nina
CSL
LUX
2006
4219
MBAH PAGUI Carl Irving
CAB
ITA
2008
4231
KITA Yannick
LIAL
GER
2008
60H
4233
SCHRANTZ Oscar
FOLA
LUX
2006
800
4268
KEIFFER Jimmy
FOLA
LUX
1987
1K5
4272
CHAUVIN Jules
LIAL
FRA
2008
4355
FAUSTINO DO VALE GIL
FOLA
LUX
2006
800
4357
JUSTE Holly
CSL
LUX
2006
4370
MOURA SEILER Lara
CAB
LUX
2008
4379
KRIEGER Louis
CAD
LUX
1994
4401
DERKENNE Maël
CSL
BEL
2006
4423
DE GIOVANNI Sofia
CSL
ITA
2008
4424
DE GIOVANNI Andrea
CSL
ITA
2006
4509
HENZ Victor
CSL
LUX
2006
800
4512
MUHAMAD Daniel
CSL
FRA
1987
4526
AMEYE Eva
LIAL
LUX
2006
4535
KOHNEN Louis
CSL
LUX
2003
800
4556
NONOA Francis D.
FOLA
TOG
2008
4593
GANASSIN Enrico
CSL
LUX
2003
4614
FENDRICH Theo
FOLA
LUX
2007
4620
DA SILVA VIEIRA Dylan
FOLA
POR
2008
4621
DA SILVA VIEIRA Bryan
FOLA
POR
2008
9083
MANNS Arthur
ULA
BEL
2008
9084
COLLETTE Flora
SERAING
BEL
2005
9093
GIRARD Aurélien
PONT-A-MOUSSON
FRA
2003
1K5
9104
PONLOT Célia
HUY Athletic Club
BEL
2003
KUG
9106
RIGA Audric
HUY Athletic Club
BEL
2003
9109
MULLENS Juliette
HUY Athletic Club
BEL
2006
9115
VAN HOLM Louis
BBS
BEL
2004
1K5
9116
JÉROUVILLE Erja
BBS
BEL
2003
60H
9117
JÉROUVILLE Méredith
BBS
BEL
2007
60H
9120
GANGLOFF Sacha
A2M
FRA
2001
60H
9121
BOTHEREAU Yohann
A2M
FRA
2006
9122
SCHILD Arthur
A2M
FRA
1998
STA
9123
LILIAN Thomas
Co Haute Moselotte
FRA
1999
1K5
9124
DELHEZ Emma
MOHA
BEL
2005
9125
LAURENT Anyssa
MOHA
BEL
2006
9126
VANCAUWEMBERGHE Nolan
MOHA
BEL
2000
9128
KLEIN Fidelio
A2M
FRA
1996
1K5
9129
ROUYER Paul
A2M
FRA
2002
1K5
9134
ANTOINE Hugo
ATHLE VOSGES EC
FRA
2001
60H
9136
MANGE Arnaud
ATHLE VOSGES EC
FRA
1999
800
9139
BOEUF Sarah
ATHLE VOSGES EC
FRA
1999
800
9140
MANE Nafy
ATHLE VOSGES EC
FRA
1996
800
9143
ALESSANDRINI Sacha
France
FRA
1999
60H
9146
WEBER Lucile
US TOUL
FRA
1990
800
9147
MARTIN Thylane
US TOUL
FRA
2005
800
9149
DE LA TAILLE Eloise
France
FRA
1999
9153
FRANSOT Camille
US TOUL
FRA
2005
9157
BINDER Linus
LT DSHS Köln
GER
2004
60H
9161
LOUIS Corentin
AC Dampicourt
BEL
1993
1K5
9165
PRÖVE Björn Rasmus
LT DSHS Köln
GER
1993
200
9168
RÜHMKORB Nora
LT DSHS Köln
GER
1996
9170
GROßHAUS Laura
LT DSHS Köln
GER
1998
9171
HESSE Sacha
ULA
BEL
2008
9172
SENDO Déodato
ULA
BEL
2008
9175
THIRY Nora
RFCL
BEL
2000
9180
BEY Augustin
A2M
FRA
1995
WEI
9184
JORDENS Brice
ARCH
BEL
2006
800
9188
FRANZEN Judith
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
1999
9192
REDDEMANN Jonas
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
2003
200
9193
KLEIN Jonas
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
1998
200
9194
BULIK Sven
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
1996
200
9196
BLACHÈRE Alexandre
RFCL
BEL
1993
1K5
9198
SONNENBERG Greta
PST Trier
GER
2007
9199
HARTMANN Joshua
ASV Köln
GER
1999
9204
VLASSIS Laurent
RFCL
BEL
2002
800
9206
DUTRIEUX Gilles
USBW
BEL
1997
200
9211
PY Léa
ESTY
FRA
2006
800
9219
MOLZ Johanna
Idar-Oberstein LG
GER
2006
9220
SCHMITZ Mara-Sophie
Idar-Oberstein LG
GER
2006
9222
SCHWIND Hannah
PST Trier
GER
2007
9223
AKAKPO Naomi
France
FRA
2000
60H
9224
MOLL Marlene
PST Trier
GER
2008
60H
9225
STOHMANN Hannah
PST Trier
GER
2008
60H
9255
LEVAUX Ugo
RFCL
BEL
2001
800
9264
LETT Pauline
A2M
FRA
1991
9266
LAOUIDA BABA Sami
A2M
FRA
2006
60H
9267
BOULANGER-BRINGER Gaël
A2M
FRA
2004
60H
9301
SCHMITZ Mia-Louisa
Idar-Oberstein LG
GER
2006
9319
WEBER Antonia
Idar-Oberstein LG
GER
2006
9325
FINK Zoe-May
Idar-Oberstein LG
GER
2005
9341
PHILIPPART Lina
FOLA
LUX
2007
9342
KORE Melisa
CSL
LAT
2006
KUG
9343
VAESSEN AABY Matilda
CELTIC
LUX
2007
800
9344
BAUER Anais
CSL
LUX
1993
9345
ROLLA Filip
CAPA
POL
2003
1K5
9346
HOERNER Nils
LIAL
LUX
2003
9347
GRAILET François
CSL
LUX
1994
60H
9348
NOVAK Jon
CSL
LUX
2002
KUG
9349
WOLFCARIUS Tristan
CSL
LUX
2005
KUG
9479
VERVAET Imke
RC GENT Atletiek
BEL
1993