12. Dez 2021 38e Cross-Country International du C.A. Belvaux - Belvaux

Bib
Nat.
JG
Bewerbe
1032
WEIER Clara
CAEG
LUX
2008
CL
1087
MAURO Lilou
FOLA
FRA
2009
CL
1092
SYBERTZ Léonie Lou
CAD
LUX
2009
CL
1100
SECK Charles
CSL
LUX
2013
CL
1114
SCHMIT Emile
CSL
LUX
2013
CL
1133
WAGENER Ben
CSL
LUX
2012
CL
1142
TROMANS PALOMINO David
CSL
LUX
2011
CL
1146
SCHELLER Luc
CSL
LUX
1984
CL
1155
MEYERS Dylan
CAD
LUX
2007
CL
1158
ARCARO DUPONT Noa
CELTIC
LUX
2008
CL
1186
FOLMER Felix
Trispeed
LUX
2011
CL
1216
LOPES Elena
LIAL
LUX
2008
CL
1238
GOERGEN Emil
CAEG
LUX
2012
CL
1244
LEMOS ALEXANDRE Diego
CAD
LUX
2012
CL
1245
LIBENS THEIN Li
FOLA
LUX
2009
CL
1247
SCHEIDEN Alice
CAB
LUX
2011
CL
1249
URWALD Arno
CELTIC
LUX
2009
CL
1252
ETRINGER Mathilda
CAB
LUX
2012
CL
1254
DE CAROLIS Giulia
CAB
LUX
2012
CL
1287
DO CARMO Milli
CAD
LUX
2011
CL
1289
KIRSCH Lola
CELTIC
LUX
2009
CL
1299
GLODEN Jenny
FOLA
LUX
1993
CL
1321
FOLMER Lou
Trispeed
LUX
2013
CL
1336
DOSSIN Jehan
TRILUX
BEL
1985
CL
1339
PIECH Sarah
Trispeed
LUX
2006
CL
1340
THIEBAUD Mathieu
CSL
LUX
2011
CL
1361
LISBOA Neo
CELTIC
LUX
2013
CL
1364
PARANT Solange Virginie
CSL
FRA
2011
CL
1395
HOLTZ Luca
CELTIC
LUX
2007
CL
1399
BOSSUYT Mirjam
CSL
BEL
2009
CL
1400
PHILIPPART Enny
Trispeed
LUX
2009
CL
1401
HEYART Tom
CAEG
LUX
2007
CL
1405
BERENS Catherine
Trispeed
LUX
2007
CL
1414
WOLTER Anny
FOLA
LUX
1993
CL
1421
BUCCIARELLI Rémi, Jean
X3M Triathlon
FRA
2007
CL
1424
BONDARCHUK-DELRUE Alexeï
Trispeed
FRA
2006
CL
1432
BUCCIARELLI Camille, Alice
FLA/IND
FRA
2005
CL
1434
TOUSSAINT Lovisa
CAPA
LUX
2015
CL
1439
VINCENOT ép.BUCCIARELLI Anne
X3M Triathlon
FRA
1978
CL
1444
BUCCIARELLI Brice
X3M Triathlon
FRA
1978
CL
1474
KEZIE-BALLERINI Marly
FOLA
LUX
2009
CL
1479
BLOOMER Akiko Enola
CSL
LUX
2010
CL
1481
VICENTE Gabriel Philippe
CSL
FRA
1976
CL
1488
BOUWMEISTER Yveline
CAEG
NED
2008
CL
1518
BAUSCH Tom
CSL
LUX
2007
CL
1537
KAELL Jim
CAB
LUX
2008
CL
1539
KIEFFER Lena
CELTIC
LUX
2001
CL
1558
PURAYE Mil
CAEG
LUX
2009
CL
1593
GOOSSENS Emma
CAEG
LUX
2004
CL
1631
PECHON Daria
CAPA
BEL
2011
CL
1633
LUDOVICY Hannah
CAPA
LUX
2010
CL
1644
KALMES Thierry
CAD
LUX
2009
CL
1687
KEMP Lou Anne Käthe
FOLA
LUX
2013
CL
1692
KREMER Tino
CELTIC
LUX
2011
CL
1694
HOFFMANN Liz
CAEG
LUX
2010
CL
1722
BOURG Nolwenn
CSL
LUX
2006
CL
1740
GIWER Joris
CAEG
LUX
2010
CL
1744
MISCHEL Immanuel
CAEG
LUX
2008
CL
1755
WALLIG Mika
CAB
LUX
2007
CL
1766
BOUW Myriam
CSL
NED
2008
CL
1805
THIEL Emma
CELTIC
LUX
2011
CL
1817
SONDORE Stella
CSL
LAT
2011
CL
1826
AVERJANOVS Arturs
CSL
LAT
2011
CL
1828
PONDARD KISINDE Jayden
CSL
FRA
2010
CL
1834
D'ALIMONTE Carlotta
CSL
LUX
2008
CL
1836
BOCK Guillaume
CAEG
LUX
2010
CL
1853
KUPTSOV Vladislav
CSL
LUX/RUS
2009
CL
1859
LIENERS Sandra
CAB
LUX
1990
CL
1862
ASSEL Julie
FOLA
LUX
2002
CL
1871
HALLER Bob
X3M Triathlon
LUX
1993
CL
1879
PECHON Damien
CELTIC
BEL
2008
CL
1881
STEINER Jan
CELTIC
LUX
2010
CL
1900
SAHR Tonya
CSL
LUX
2009
CL
1905
KAELL Eva
CAB
LUX
2007
CL
1917
HULTEN Dan
CAD
LUX
2009
CL
1921
MERGEN Andy
CAB
LUX
2011
CL
1926
MAYER Lucy
CAD
LUX
2010
CL
1929
STOFFEL Pol
CAD
LUX
2006
CL
1942
MOREAUX Anaé Nicole Christiane
Trispeed
FRA
2004
CL
1946
HUSTING Marta Maria Vera
FOLA
LUX
2011
CL
2000
MORES Liz
CAB
LUX
2012
CL
2010
LAMY Rachel
CELTIC
LUX
2010
CL
2014
BRESSLER Leonie
CAD
LUX
2006
CL
2020
STRACKS Mathéo
CSL
LUX
2013
CL
2029
BOFFERDING Alex
CAB
LUX
2011
CL
2066
HEYART Stella
CAEG
LUX
2008
CL
2069
KOSTER Liv
CAEG
LUX
2012
CL
2089
WEICHERDING Charel
CELTIC
LUX
1999
CL
2090
MOOG Paul
CAEG
LUX
2010
CL
2091
HUSTING Elisa
FOLA
LUX
1998
CL
2095
GRACIN Raphaël
CAB
LUX
2013
CL
2103
MOUSEL Sarah
X3M Triathlon
LUX
2007
CL
2107
LIBENS-THEIN Maxine
FOLA
LUX
2012
CL
2132
HERR Frédéric
CSL
LUX
2010
CL
2136
LALLEMAND Simon
CSL
FRA
2007
CL
2140
HENDRIKS Maurice
Trispeed
LUX
2011
CL
2170
CONTER Yann
FOLA
LUX
2010
CL
2180
THEISEN Olivier
CAD
LUX
2011
CL
2191
BIVER Pier
Trispeed
LUX
2010
CL
2194
VICENTE SANZ Emma
CSL
FRA
2006
CL
2211
GILLEN Tessy Marie-Sophie
CELTIC
LUX
2011
CL
2214
SCHMIT Estelle
CSL
LUX
2011
CL
2223
NEY Jil
CSL
LUX
1997
CL
2260
SCHNEIDERS Amelie
CAS
LUX
2013
CL
2266
PENNING Yana
FOLA
LUX
2004
CL
2278
FEHLEN PEREIRA Dawson
CAD
LUX
2008
CL
2279
VEGAS-BACCI Gabriel
CAD
LUX
2011
CL
2280
WAMPACH Henri Jude
FOLA
LUX
2010
CL
2283
FOLSCHEID Colin
CAD
LUX
2010
CL
2295
LALLEMANG Max
FOLA
LUX
1993
CL
2304
NEU Adrien
CSL
LUX
2005
CL
2321
HUREMOVIC Mara
CAB
LUX
2005
CL
2339
VANOLST Emile
Trispeed
LUX
2009
CL
2341
BEISSEL Antoine
CSL
LUX
2009
CL
2344
HENDRIKS Nils
Trispeed
LUX
2008
CL
2356
GOLDSCHMIDT Lou
CSL
LUX
2012
CL
2357
KOTECKÁ Marie Anna
CELTIC
CZE
2009
CL
2389
LUDZACK Dean
CSL
LUX
2010
CL
2400
CARRÉ Aurélien
Trispeed
FRA
2004
CL
2418
SCHOEBEN Guillaume
CELTIC
LUX
2010
CL
2424
KLEIN SCHLENTZ Bastien
CAD
LUX
2009
CL
2458
NEISES Jeanne
CAEG
LUX
2008
CL
2462
WEBER Lynn
FOLA
LUX
2009
CL
2471
STEFANETTI Nick
CAEG
LUX
2010
CL
2474
WEIS June Lilly
CELTIC
LUX
2009
CL
2477
STEFFEN Ben
FOLA
LUX
2012
CL
2499
GOEBEL Anthony
CSL
LUX
2009
CL
2503
BIVER Lou
Trispeed
LUX
2005
CL
2558
GEHL Lisa
CELTIC
LUX
2008
CL
2561
PURAYE Yaara
CAEG
LUX
2007
CL
2584
BOURSON Nicolas
FOLA
LUX
2006
CL
2614
RECKINGER Tom
FOLA
LUX
2004
CL
2628
KASS Christophe
FOLA
LUX
1982
CL
2630
MIRANDA GOMES Eliana
CAB
POR
2013
CL
2632
MIRANDA GOMES Emma
CAB
POR
2009
CL
2639
GILLEN Noah Henri-Albert
CELTIC
LUX
2014
CL
2642
LAWAL MEYERS Chelly Damilola
CAEG
LUX
2008
CL
2645
FRANTZ ESCALONA Enrique
CSL
LUX
2009
CL
2662
POSPISIL Peter
CSL
SVK
2011
CL
2674
GUETTI Laurent
FOLA
LUX
1979
CL
2683
SCHILTZ Manon
CAEG
LUX
2010
CL
2707
PANDOLFI Loris
CAB
LUX
2008
CL
2724
SCHMAL Sven
CAD
LUX
1981
CL
2751
BEAUMET Amélie
CAB
LUX
2011
CL
2762
RECKINGER Nelly
CELTIC
LUX
2009
CL
2768
FUNCK Tessa
CELTIC
LUX
2008
CL
2772
RODRIGUES GOMES Chiara
CAB
LUX
2011
CL
2773
FEDERSPIEL Maurice
CAEG
LUX
2006
CL
2774
PETERS Louis
CAEG
LUX
2007
CL
2797
NOTHUM June
Trispeed
LUX
2009
CL
2802
SCHEVERS Mara
CAS
LUX
2009
CL
2805
GODINHO FERREIRA Daniela
FOLA
LUX
2005
CL
2810
SECK Leonie Olivia
CSL
LUX
2010
CL
2817
MAMÈRE Arthur
CSL
LUX
2014
CL
2828
SPAUS Maxime
CSL
FIN
2012
CL
2844
GREMLING Maud
CELTIC
LUX
2010
CL
2854
DUARTE EVORA Carlos Georges
X3M Triathlon
LUX
1977
CL
2860
HERMES Laura
CELTIC
LUX
2007
CL
2869
VERNARDOS Panagiotis
CSL
GRC
2008
CL
2912
WEIS Eve, Chloë
CELTIC
LUX
2008
CL
2916
WELTER Leo
CSL
LUX
2011
CL
2917
THEIN Madara
CSL
LUX
2007
CL
2920
JOUANNEAU Nahom
CSL
LUX
2004
CL
2925
KLEIN SCHLENTZ Claire
CAD
LUX
2007
CL
2932
REY PANIAGUA Manuel
CSL
ESP
2009
CL
2955
WALRY Anthony
CSL
FRA
2007
CL
2967
KRECKÉ Mex
CAD
LUX
2009
CL
2970
PIECH Leah
Trispeed
LUX
2010
CL
2976
REILAND Fabrice
CELTIC
LUX
2006
CL
2988
HEILIGER Lilly
CSL
LUX
2008
CL
3000
CICCONE Julia
CELTIC
ITA
2007
CL
3021
KRÖGER Paul Lethabo
CAB
LUX
2008
CL
3022
JONES Miles
CSL
LUX
2010
CL
3027
KNAFF Elisabeth
FOLA
LUX
2004
CL
3028
FONTAINE Camille
CAPA
LUX
2008
CL
3033
HEUTS Sam
CELTIC
LUX
2003
CL
3036
FEINEN Zohra
CELTIC
LUX
2009
CL
3042
DE JAGER BOOS Liane
CAS
LUX
2009
CL
3090
DELSAUX Laura
CSL
BEL
2007
CL
3091
HIGUERA ARGÜELLES Francisco Javier
X3M Triathlon
ESP
1969
CL
3092
HUSTING Oscar
FOLA
LUX
2009
CL
3108
BOSSUYT Nathan
CSL
BEL
2005
CL
3134
WEICHERDING Gil
CELTIC
LUX
2001
CL
3136
GOLDSCHMIDT Ben
CSL
LUX
2009
CL
3156
DOS SANTOS ROCHA PINTO Rafael
FOLA
POR
2005
CL
3164
FAUST Fränz
CELTIC
LUX
2010
CL
3166
BERTEMES Louis
CELTIC
LUX
2011
CL
3168
LANG David
Trispeed
LUX
2005
CL
3232
RABEAU Eliott
Trispeed
FRA
2007
CL
3266
STEINBACH Lisa
CAPA
LUX
2010
CL
3267
TURPING Tom
Trispeed
LUX
2010
CL
3268
TURPING Tim
Trispeed
LUX
2008
CL
3276
MOLITOR Christian
CELTIC
LUX
1988
CL
3288
FOLSCHEID Sophie
CAD
LUX
2010
CL
3290
SCHARFE Tom
Trispeed
LUX
1981
CL
3294
GOERGEN Ben
CAEG
GER
2012
CL
3295
WOLFF Leonardo
FOLA
LUX
2011
CL
3301
ROCHET Louna
CSL
FRA
2006
CL
3305
THEISEN Sophie
CAB
LUX
2014
CL
3306
KOHN Olivia
CAB
LUX
2012
CL
3323
DE MENEZES CARVALHO Gabriel
CAD
POR
2010
CL
3336
LANG Yannis
Trispeed
LUX
2007
CL
3338
CARVALHO ALVES Evan
CAS
LUX
2010
CL
3341
HEINTZ Tim
CAS
LUX
2010
CL
3342
BAUER Bjarne
CAS
LUX
2011
CL
3349
KROMBACH Mara
CSL
LUX
2005
CL
3350
STRAUB RODRIGUEZ Daniel
CSL
LUX
2009
CL
3355
MIRANDA CEPA Joao Pedro
CAB
POR
2001
CL
3377
BOSSUYT Stijn
CSL
BEL
1977
CL
3386
BELLINI Louis
CAD
FRA
2009
CL
3392
FOUX Iris
CAS
LUX
2006
CL
3400
HUREMOVIC Kiana
CAB
LUX
2011
CL
3409
LIENERS Yannick
CAB
LUX
1988
CL
3420
FEYDER Alex
CAB
LUX
2014
CL
3437
ELCHEROTH Anna
LIAL
LUX
2012
CL
3444
WAGNER Maxime
CSL
LUX
2010
CL
3470
KOHLL Maya
CAEG
LUX
2013
CL
3472
JIMÉNEZ BRUCK Jules
CSL
LUX
2011
CL
3490
ROCHET Pénélope
LIAL
FRA
2009
CL
3502
GAJIC Danica
CELTIC
LUX
2009
CL
3510
GAJIC Neda
CELTIC
LUX
2011
CL
3512
LONGO Ilan
CELTIC
BEL
2009
CL
3516
BOFFERDING Noé
CAB
LUX
2013
CL
3529
BOUWMEISTER Annebelle
CAEG
NED
2008
CL
3532
LEBLOND Julien
CAB
LUX
2013
CL
3533
MALLINGER Nahla
CAB
LUX
2011
CL
3555
MAURO Lya
FOLA
FRA
2011
CL
3571
FELTEN Chris
CSL
LUX
1991
CL
3580
PETERS Emilie
CAEG
LUX
2004
CL
3581
MIRANDA RIBEIRO Eva
CAB
POR
2014
CL
3583
SCHUSTER Jérémy
CAEG
LUX
2012
CL
3586
LISBOA Mylo
CELTIC
LUX
2011
CL
3595
BOSSUYT Judith
CSL
BEL
2004
CL
3607
KIEFFER Alain
CAB
LUX
1966
CL
3610
VEIGAS MARTINS Toni
CAB
LUX
1988
CL
3616
VILLAIN Lény
CAD
LUX
2009
CL
3621
KESSELER Frédéric
CSL
LUX
2008
CL
3622
WEBER PETROVA Anastasia
CAB
LUX
2010
CL
3626
VISPI Lea
FOLA
LUX
2013
CL
3627
MARQUES LOPES Isidro
CAEG
LUX
1974
CL
3637
THEIS Charel
CAB
LUX
2009
CL
3645
BARRAULT Chloé
CSL
LUX
2011
CL
3650
ZEIMET Laura
CAD
LUX
2010
CL
3677
CHLECQ Ilaria
CAS
LUX
2009
CL
3728
BAUSTERT Margot
CAB
LUX
2010
CL
3748
VAESSEN AABY Mads
CELTIC
LUX
2012
CL
3749
MULRENNAN Paul
CAD
LUX
2010
CL
3770
GILLEN Pit
CAD
LUX
1992
CL
3775
VERNARDOS Vasileios
CSL
GRC
2010
CL
3784
HEMMEN Tun
CELTIC
LUX
2009
CL
3797
BOSSUYT Esther
CSL
BEL
2007
CL
3800
SCHARFE Gabriel
Trispeed
LUX
2011
CL
3810
MOOG Jules
CAEG
LUX
2008
CL
3811
SIEGLE Camille
CAEG
LUX
2013
CL
3852
RAUCHS Félix
FOLA
LUX
2003
CL
3854
RAUCHS Nicolas
FOLA
LUX
2003
CL
3863
MARSON Tim
CAB
LUX
2014
CL
3872
CARRÉ Steeve
Trispeed
FRA
1972
CL
3879
SCHMAL Roy
CAD
LUX
1981
CL
3903
KREMER KUGENER Jim
CAPA
LUX
2012
CL
3932
DA COSTA PINTO Levi
CELTIC
LUX
2013
CL
3955
POOS Tiana
CAS
LUX
2013
CL
3956
POOS Yara
CAS
LUX
2010
CL
3964
HAVÉ Mara
CAEG
LUX
2002
CL
3971
STEINER Tim
CELTIC
LUX
2010
CL
3991
WAMPACH Alexandre Laurent
FOLA
LUX
2013
CL
3998
WILMES Yves
FOLA
LUX
2009
CL
3999
ZIGRAND Jonathan
CELTIC
LUX
2009
CL
4007
KOTECKÝ Jonáš
CELTIC
CZE
2014
CL
4015
TEIXEIRA Jory
FLA/IND
LUX
2005
CL
4017
HÄGELE Niklas
CAEG
LUX/GER
2006
CL
4018
HAU Léini
CAEG
LUX
2008
CL
4023
MULLER Emil
CSL
LUX
2015
CL
4028
WELTER Claire
CSL
LUX
2014
CL
4030
JONES Winston
CSL
LUX/GBR
2013
CL
4038
JONES Vivienne
CSL
LUX/GBR
2011
CL
4039
SHADIE Ilyan
CSL
FRA/BEL
2015
CL
4046
LISBOA Lyo
CELTIC
LUX
2015
CL
4052
STRASSER Louise
CELTIC
LUX
2010
CL
4060
SCHMIT Pierre
CSL
LUX
2015
CL
4062
FILLING Sina
CSL
LUX
2015
CL
4064
HELMINGER Yari
CSL
LUX
2010
CL
4065
HELMINGER Kayan
CSL
LUX
2009
CL
4069
GLODT Charles
CAEG
LUX
2011
CL
4070
WALLER Anastasia
CAEG
GER
2010
CL
4087
KOCH Jamie
CAEG
LUX
2011
CL
4089
KOTECKÝ Jáchym
CELTIC
CZE
2011
CL
4090
SCHMIT Vicky
CAB
LUX
2010
CL
4094
RAACH Charlotte Catherine
CAEG
LUX
2015
CL
4107
KAYSER Emil
CAEG
LUX
2015
CL
4110
SCHNEIDER Theo
CAPA
LUX
2013
CL
4114
KINTZLÉ Leo
Trispeed
LUX
2009
CL
4115
THILL Louis
CELTIC
LUX
2010
CL
4121
CESARI Camille
FOLA
FRA
2011
CL
4122
VERSCHUEREN Amelie
CSL
BEL
2007
CL
4124
FILIPE CACEIRO Rayan
CAS
LUX/POR
2014
CL
4126
LEINER Julie
CAS
LUX
2012
CL
4129
WANTZ Emma
CAPA
LUX
2013
CL
4130
WANTZ Sophie
CAPA
LUX
2013
CL
4135
KASS Lea
FOLA
LUX
2009
CL
4139
LEISTICO Lisa
CELTIC
LUX
2010
CL
4140
BOGDANOV Vilen
CAS
LUX/RUS
2013
CL
4143
PHILIPPART Ella
Trispeed
LUX
2013
CL
4144
PHILIPPART Sara
Trispeed
LUX
2013
CL
4145
ALMEIDA ENCARNAÇÃO Diana Flor
FOLA
POR
2009
CL
4161
VILLAIN Zélie
CAD
LUX
2011
CL
4162
BOUS Léonie
CAD
LUX
2013
CL
4163
OSWALD Hannah
CAD
LUX
2013
CL
4172
TIMMERMANS Alexis
LIAL
LUX/FRA
2014
CL
4175
RAUEN Lou
CSL
LUX
2011
CL
4178
LONGO Norah
CELTIC
BEL
2012
CL
4180
HUVENEERS Béryl
CAPA
LUX/BEL
2004
CL
4191
MANNES Julie
CAD
LUX
2013
CL
4200
HUSTING Robi
FOLA
LUX
2012
CL
4204
LANNERS Mia
CELTIC
LUX
2010
CL
4206
HULTEN Max
CAD
LUX
2011
CL
4209
FERREIRA Mayline
CAD
LUX
2014
CL
4214
MARSON Chiara
CAB
LUX
2012
CL
4216
DEBUYS Maëllys
CSL
LUX
2012
CL
4219
MBAH PAGUI Carl Irving
CAB
ITA
2008
CL
4222
PINTO Leo
CAEG
LUX
2010
CL
4227
SCHILTZ Dana
CAB
LUX
2011
CL
4229
GROBEN Dana
CELTIC
LUX
2007
CL
4230
WILWERT Alice
LIAL
LUX
2009
CL
4231
KITA Yannick
LIAL
GER
2008
CL
4232
KITA Nella
LIAL
GER
2009
CL
4233
SCHRANTZ Oscar
FOLA
LUX
2006
CL
4240
LEMAL Louise Pixie
CSL
LUX
2012
CL
4248
GIWER Joanne
CAEG
LUX
2014
CL
4249
SANTOS CARVALHEIRO José Manuel
CAS
POR
2006
CL
4251
ÖSTLING Eric
CSL
SWE
2008
CL
4253
FOLSCHEID Lou
CAD
LUX
2011
CL
4265
HILD Mathis
CSL
LUX
2009
CL
4266
FLEMING Ben
CSL
LUX
2009
CL
4268
KEIFFER Jimmy
FOLA
LUX
1987
CL
4272
CHAUVIN Jules
LIAL
FRA
2008
CL
4276
MARQUES Zoé
CELTIC
LUX
2009
CL
4286
BENIANS Sarah
CSL
ITA
2010
CL
4287
BENKO Daniel
CSL
SVK
2012
CL
4291
LUBENETS Pavel
CSL
LUX
2010
CL
4296
BENDAOUD Yasin
CSL
FRA
2012
CL
4297
MICHAILIDIS Danae
CSL
GRE/USA
2013
CL
4314
SEMAN Valentin
CSL
CZE
2015
CL
4316
WIRTZ Louis
CSL
LUX
2013
CL
4317
DONCKEL Rheya
CSL
LUX
2012
CL
4323
DECOBERT Léo
CSL
LUX
2010
CL
4325
THILL LUCAS Julia
LIAL
LUX
2012
CL
4326
THILL LUCAS Célina
LIAL
LUX
2010
CL
4327
LEYLDE Marie
CSL
FRA
2010
CL
4330
DECOBERT Lucie
CSL
LUX
2011
CL
4334
LUBENETS Mikhail
CSL
LUX
2008
CL
4342
DEN OTTER Sophia
CSL
NED
2007
CL
4343
KARNET David
CSL
CZE
2014
CL
4349
SMITH Ella
Trispeed
FRA
2011
CL
4353
HEMMEN Lilly
CELTIC
LUX
2014
CL
4354
FESSAGUET Sophie
CELTIC
LUX
2007
CL
4355
FAUSTINO DO VALE GIL
FOLA
LUX
2006
CL
4362
KANIVÉ Liv
CELTIC
LUX
2012
CL
4363
MARTINS DE ROSALES DIAZ Manuel
CELTIC
ESP
2008
CL
4364
MARTINS DE ROSALES DIAZ Pablo
CELTIC
ESP
2010
CL
4365
SIBENALER Max
CELTIC
LUX
2011
CL
4366
SIBENALER Pol
CELTIC
LUX
2013
CL
4367
OCAKDAN Senay
CELTIC
LUX
2005
CL
4370
MOURA SEILER Lara
CAB
LUX
2008
CL
4380
CHARLET Jemma
CAD
LUX
2015
CL
4384
CAMARA Mariame
CSL
FRA
2011
CL
4390
SECK Louis Joachim
CSL
LUX
2016
CL
4396
PEREDERIY Alina
CSL
LUX
2008
CL
4404
SCHNEIDER Felix
CAPA
LUX
2016
CL
4410
LORANG Frederik
CAD
LUX
2015
CL
4416
SCHUSTER Alyssa
CAEG
LUX
2013
CL
4417
GOLDSCHMIDT Lena
CSL
LUX
2016
CL
4422
SCHMIT Finn
CAB
LUX
2016
CL
4430
KEZIE-BALLERINI Joy
FOLA
LUX
2012
CL
4433
WELTER Marie Julie
CAS
LUX
2013
CL
4436
SCHUMACHER Emil Hjelen
Trispeed
LUX
2013
CL
4438
CAMBRESY Lucas
TRILUX
LUX
2002
CL
4439
STOYKOVA Maria
CSL
BUL
2009
CL
4441
BARTHEL Max
Trispeed
LUX
2015
CL
4446
SCHROEDER Lena
CAD
LUX
2011
CL
4448
PROMME Nathalie
CAD
LUX
2013
CL
4452
CHRISTEN Chiara
Trispeed
LUX
2010
CL
4454
GOETZINGER Philippe
CELTIC
LUX
2013
CL
4458
BLACKBURN Siena
CAEG
GBR
2015
CL
4459
DESOM Camille
CAEG
LUX
2016
CL
4460
STEMPEL Alexandra
CAEG
LUX
2016
CL
4462
BEKKALI Omar
FOLA
BEL
1978
CL
4465
HANSEN Thibault
CAB
LUX
2009
CL
4466
THEISEN Marie
CAB
LUX
2016
CL
4467
TREFOIS Maxime
CAB
LUX
2016
CL
4468
GALASSO Lia-Serena
CAB
LUX
2015
CL
4469
CARDOSO Louis
CAPA
LUX
2016
CL
4471
APETY Jaden Koffi
CAS
FRA
2014
CL
4475
LAMY Alex Frank
CELTIC
LUX
2010
CL
4481
SCHARFE Raphael
Trispeed
LUX
2013
CL
4483
DURAND Lucie
CAB
FRA
2015
CL
4484
HEVER Celia
CAB
LUX
2013
CL
4485
FEIPEL Lou
CAB
LUX
2015
CL
4486
KINTZIGER Mika
CAB
LUX
2015
CL
4487
OSWALD Pol
CAB
LUX
2016
CL
4489
SCOCCHI Adam
CAB
CAN/ITA
2016
CL
4490
NEPOMUCENO Chelsea
CAB
LUX
2013
CL
4495
MARSON Sven
CAS
LUX
2012
CL
4498
ROTH David
CAEG
LUX
2013
CL
4499
SAUNIER Laura
CAEG
FRA
2014
CL
4500
ALTMEYER Mats
CAEG
LUX
2015
CL
4501
BETTENDORFF Emmelie
CAEG
LUX
2015
CL
4509
HENZ Victor
CSL
LUX
2006
CL
4510
TASI-MOTA Rebeka Lys
CSL
HUN
2014
CL
4518
ZEPP Chloé
CELTIC
LUX
2009
CL
4521
MIRANDA CEPA Rita
CAD
POR
2008
CL
4522
LAHR Marie
CAD
LUX
2010
CL
4524
RECH Léo
CAD
LUX
2011
CL
4526
AMEYE Eva
LIAL
LUX
2006
CL
4528
RUCH Antoine
Trispeed
LUX
2011
CL
4531
CAROLEI Chiara
CAB
LUX
2010
CL
4535
KOHNEN Louis
CSL
LUX
2003
CL
4546
GROBEN Loriane
CAS
LUX
2013
CL
4547
MARSON Alex
CAS
LUX
2014
CL
4550
LEMHAZZEM Hassina
CAD
LUX
1988
CL
4552
RECH Leyla
CAEG
LUX
2014
CL
4558
4558 4458
FLA/IND
LUX
2006
CL
4575
MAJERUS Charlotte
LIAL
LUX
2013
CL
4576
CARDOSO Mil
CAPA
LUX
2013
CL
8250
HABBAZ Abdel Fatah
Athlétisme Metz Métropole
FRA
2006
CL
8267
HABBAZ Rachid
Athlétisme Metz Métropole
FRA
1981
CL
8274
FEIPEL Lilly
CAB
LUX
2012
CL
8290
WILMES Julia
CAD
LUX
2010
CL
8314
DIESCHBOURG Ella
CAEG
LUX
2015
CL
8318
FERRARI Julie
Trispeed
LUX
2016
CL
8333
LAYACHI Meissa
JSA athlétisme
FRA
2009
CL
8335
D'HULSTER Pauline
JSA athlétisme
FRA
2008
CL
8338
LAYACHI Redouane
JSA athlétisme
FRA
2007
CL
8340
ATHMANI Lilly
JSA athlétisme
FRA
2011
CL
8342
LAYACHI Kemil
JSA athlétisme
FRA
2012
CL
8344
MESTRES Ianis
JSA athlétisme
FRA
2000
CL
8345
BILOA NDONGO Abel
JSA athlétisme
FRA
2010
CL
8351
LAMBRESH Nolan
JSA athlétisme
FRA
2010
CL
8427
PROBST Ethan
JSA athlétisme
FRA
2011
CL
8428
GASPARD Izia
JSA athlétisme
FRA
2013
CL
8429
SARDELLI Luna
JSA athlétisme
FRA
2011
CL
8431
WINCKEL Flo
FOLA
LUX
2011
CL
8432
KEUP Emil
CAD
LUX
2009
CL
8433
BOUWMEISTER Julianne Saartje
CAEG
NED
2010
CL
8435
LUDWIG Dean
CAPA
LUX
2013
CL
8440
BICHEBOIS Nina
JSA athlétisme
FRA
2013
CL
8481
BOUMEDIANE Sam
JSA athlétisme
FRA
2011
CL
8487
BOSCHER Anaëlle
JSA athlétisme
FRA
2011
CL