14. Nov 2021 Cross Country du RBUAP - Rodange

Bib
Nat.
JG
Bewerbe
1015
D'ALIMONTE Edgar
CSL
LUX
2010
CLK
1032
WEIER Clara
CAEG
LUX
2008
CLK
1038
JÜCH Nea
CELTIC
LUX
2009
CLK
1050
STEINHÄUSER Thierry
CSL
LUX
2012
CLK
1081
CARLIN BONTEMPI Freja
CSL
ITA
2012
CLK
1083
SCHAEFFER Andy
CAD
LUX
2010
CLK
1087
MAURO Lilou
FOLA
FRA
2009
CLK
1090
NADHIR Imane Fatima
CSL
FRA
2012
CLK
1110
RACKÉ Vicky
CSL
LUX
2013
CLK
1114
SCHMIT Emile
CSL
LUX
2013
CLK
1116
NIEDERCORN Albert
CSL
LUX
2013
CLK
1133
WAGENER Ben
CSL
LUX
2012
CLK
1136
ENGEL Nina
CSL
LUX
2012
CLK
1138
TROMANS PALOMINO Daniel
CSL
ESP
2009
CLK
1155
MEYERS Dylan
CAD
LUX
2007
CLM
1158
ARCARO DUPONT Noa
CELTIC
LUX
2008
CLM
1186
FOLMER Felix
Trispeed
LUX
2011
CLK
1196
DALLE Victor
CSL
FRA
2007
CLM
1216
LOPES Elena
LIAL
LUX
2008
CLK
1238
GOERGEN Emil
CAEG
LUX
2012
CLK
1240
MUNSCH Marie
CSL
LUX
2013
CLK
1244
LEMOS ALEXANDRE Diego
CAD
LUX
2012
CLK
1245
LIBENS THEIN Li
FOLA
LUX
2009
CLK
1247
SCHEIDEN Alice
CAB
LUX
2011
CLK
1252
ETRINGER Mathilda
CAB
LUX
2012
CLK
1254
DE CAROLIS Giulia
CAB
LUX
2012
CLK
1262
NEISES Jim
CAEG
LUX
2011
CLK
1285
KEMP Lola
FOLA
LUX
2006
CLM
1287
DO CARMO Milli
CAD
LUX
2011
CLK
1300
ONOMO EBODE Naïca, Elena
CSL
FRA
2010
CLK
1321
FOLMER Lou
Trispeed
LUX
2013
CLK
1324
POTH Luca
CAS
LUX
2004
CLL
1336
DOSSIN Jehan
TRILUX
BEL
1985
CLL
1339
PIECH Sarah
Trispeed
LUX
2006
CLM
1340
THIEBAUD Mathieu
CSL
LUX
2011
CLK
1341
PIRES RAMOS Cristiana
CAD
POR
2009
CLK
1361
LISBOA Neo
CELTIC
LUX
2013
CLK
1364
PARANT Solange Virginie
CSL
FRA
2011
CLK
1370
LANNERS Nicolas
Trispeed
LUX
2004
CLL
1386
GOERGEN Ben
CAEG
LUX
2006
CLM
1395
HOLTZ Luca
CELTIC
LUX
2007
CLM
1399
BOSSUYT Mirjam
CSL
BEL
2009
CLK
1401
HEYART Tom
CAEG
LUX
2007
CLM
1405
BERENS Catherine
Trispeed
LUX
2007
CLK
1414
WOLTER Anny
FOLA
LUX
1993
CLL
1421
BUCCIARELLI Rémi, Jean
TEAM X3M SNOOZE
FRA
2007
CLM
1424
BONDARCHUK-DELRUE Alexeï
Trispeed
FRA
2006
CLM
1432
BUCCIARELLI Camille, Alice
FLA/IND
FRA
2005
CLM
1439
VINCENOT ép.BUCCIARELLI Anne
TEAM X3M SNOOZE
FRA
1978
CLL
1444
BUCCIARELLI Brice
TEAM X3M SNOOZE
FRA
1978
CLL
1474
KEZIE-BALLERINI Marly
FOLA
LUX
2009
CLK
1479
BLOOMER Akiko Enola
CSL
LUX
2010
CLK
1481
VICENTE Gabriel Philippe
CSL
FRA
1976
CLL
1514
HENDRIKS Emma
CELTIC
LUX
2013
CLK
1518
BAUSCH Tom
CSL
LUX
2007
CLM
1537
KAELL Jim
CAB
LUX
2008
CLM
1558
PURAYE Mil
CAEG
LUX
2009
CLK
1564
KAELL Joshua Francis
CAEG
LUX
2011
CLK
1598
SCHOLER Julie
CELTIC
LUX
2009
CLK
1631
PECHON Daria
CAPA
BEL
2011
CLK
1633
LUDOVICY Hannah
CAPA
LUX
2010
CLK
1644
KALMES Thierry
CAD
LUX
2009
CLK
1658
HURT Victoria
CSL
LUX
2013
CLK
1677
GODINHO FERREIRA Rafael
FOLA
LUX
2001
CLL
1692
KREMER Tino
CELTIC
LUX
2011
CLK
1698
ARCARO DUPONT Jona
CELTIC
LUX
2012
CLK
1740
GIWER Joris
CAEG
LUX
2010
CLK
1742
BRIGEOT Maxence
Trispeed
FRA
1989
CLL
1766
BOUW Myriam
CSL
NED
2008
CLK
1808
SCHMIT Lou
CAEG
LUX
2006
CLM
1810
FELLMANN Apolline Marianna
CSL
FRA
2013
CLK
1827
DAUCH Mathis
LIAL
LUX
2008
CLM
1828
PONDARD KISINDE Jayden
CSL
FRA
2010
CLK
1834
D'ALIMONTE Carlotta
CSL
LUX
2008
CLK
1836
BOCK Guillaume
CAEG
LUX
2010
CLK
1838
SCHOLZ Mailys
CSL
LUX
2008
CLK
1853
KUPTSOV Vladislav
CSL
LUX/RUS
2009
CLK
1871
HALLER Bob
X3M Triathlon
LUX
1993
CLL
1879
PECHON Damien
CELTIC
BEL
2008
CLM
1897
HENZ Vivien
CSL
LUX
2004
CLL
1900
SAHR Tonya
CSL
LUX
2009
CLK
1914
HAAGEN Matti
CELTIC
LUX
2002
CLL
1917
HULTEN Dan
CAD
LUX
2009
CLK
1921
MERGEN Andy
CAB
LUX
2011
CLK
1929
STOFFEL Pol
CAD
LUX
2006
CLM
1942
MOREAUX Anaé Nicole Christiane
Trispeed
FRA
2004
CLM
1946
HUSTING Marta Maria Vera
FOLA
LUX
2011
CLK
2000
MORES Liz
CAB
LUX
2012
CLK
2002
BISSEN Elodie
CAD
LUX
2009
CLK
2009
LONGO Matteo
Trispeed
LUX
2011
CLK
2010
LAMY Rachel
CELTIC
LUX
2010
CLK
2020
STRACKS Mathéo
CSL
LUX
2013
CLK
2029
BOFFERDING Alex
CAB
LUX
2011
CLK
2066
HEYART Stella
CAEG
LUX
2008
CLK
2069
KOSTER Liv
CAEG
LUX
2012
CLK
2095
GRACIN Raphaël
CAB
LUX
2013
CLK
2107
LIBENS-THEIN Maxine
FOLA
LUX
2012
CLK
2135
ROQUE-CHEVALIER Oscar
CSL
FRA
2010
CLK
2136
LALLEMAND Simon
CSL
FRA
2007
CLM
2140
HENDRIKS Maurice
Trispeed
LUX
2011
CLK
2170
CONTER Yann
FOLA
LUX
2010
CLK
2180
THEISEN Olivier
CAD
LUX
2011
CLK
2185
WAGNER Julie
CSL
LUX
2012
CLK
2194
VICENTE SANZ Emma
CSL
FRA
2006
CLM
2211
GILLEN Tessy Marie-Sophie
CELTIC
LUX
2011
CLK
2214
SCHMIT Estelle
CSL
LUX
2011
CLK
2266
PENNING Yana
FOLA
LUX
2004
CLM
2278
FEHLEN PEREIRA Dawson
CAD
LUX
2008
CLM
2280
WAMPACH Henri Jude
FOLA
LUX
2010
CLK
2285
SCHMIT Julien Edmond John
CAD
LUX
2011
CLK
2295
LALLEMANG Max
FOLA
LUX
1993
CLL
2315
HOFFMANN Keira
CAEG
LUX
2008
CLK
2318
BELLING Charlie
CAEG
LUX
2009
CLK
2327
LEY Jamie
CELTIC
LUX
2007
CLM
2339
VANOLST Emile
Trispeed
LUX
2009
CLK
2341
BEISSEL Antoine
CSL
LUX
2009
CLK
2344
HENDRIKS Nils
Trispeed
LUX
2008
CLM
2353
PAULY Sven
Trispeed
LUX
2010
CLK
2356
GOLDSCHMIDT Lou
CSL
LUX
2012
CLK
2357
KOTECKÁ Marie Anna
CELTIC
CZE
2009
CLK
2389
LUDZACK Dean
CSL
LUX
2010
CLK
2400
CARRÉ Aurélien
Trispeed
FRA
2004
CLL
2424
KLEIN SCHLENTZ Bastien
CAD
LUX
2009
CLK
2432
KURTISI Mila
CELTIC
LUX
2011
CLK
2458
NEISES Jeanne
CAEG
LUX
2008
CLK
2462
WEBER Lynn
FOLA
LUX
2009
CLK
2471
STEFANETTI Nick
CAEG
LUX
2010
CLK
2477
STEFFEN Ben
FOLA
LUX
2012
CLK
2480
DIESCHBOURG Lis
CAEG
LUX
2008
CLK
2493
SANDT Caroline Kyra
CAD
LUX
2012
CLK
2496
SANDT Sophie Lea
CAD
LUX
2012
CLK
2498
SILVA CABRAL Nelson
CAB
LUX
1987
CLL
2499
GOEBEL Anthony
CSL
LUX
2009
CLK
2503
BIVER Lou
Trispeed
LUX
2005
CLM
2532
VASYLYEV Leonid (Michy)
CAD
UKR
2012
CLK
2558
GEHL Lisa
CELTIC
LUX
2008
CLK
2584
BOURSON Nicolas
FOLA
LUX
2006
CLM
2612
LEICK Sophy
CELTIC
LUX
2012
CLK
2614
RECKINGER Tom
FOLA
LUX
2004
CLL
2630
MIRANDA GOMES Emma
CAB
POR
2009
CLK
2632
MIRANDA GOMES Eliana
CAB
POR
2013
CLK
2639
GILLEN Noah Henri-Albert
CELTIC
LUX
2014
CLK
2642
LAWAL MEYERS Chelly Damilola
CAEG
LUX
2008
CLK
2645
FRANTZ ESCALONA Enrique
CSL
LUX
2009
CLK
2650
SIMON Anna
FOLA
LUX
2004
CLM
2662
POSPISIL Peter
CSL
SVK
2011
CLK
2674
GUETTI Laurent
FOLA
LUX
1979
CLL
2678
RECH Lou
CAD
LUX
2008
CLK
2681
LIEBERMANN Arthur
CSL
LUX
2011
CLK
2683
SCHILTZ Manon
CAEG
LUX
2010
CLK
2768
FUNCK Tessa
CELTIC
LUX
2008
CLK
2771
KUFFER-HARDT Lou
FOLA
LUX
2009
CLK
2772
RODRIGUES GOMES Chiara
CAB
LUX
2011
CLK
2773
FEDERSPIEL Maurice
CAEG
LUX
2006
CLM
2774
PETERS Louis
CAEG
LUX
2007
CLM
2796
PARTIOT Madeleine, Isabelle
CSL
FRA
2013
CLK
2797
NOTHUM June
Trispeed
LUX
2009
CLK
2802
SCHEVERS Mara
CAS
LUX
2009
CLK
2803
BEISSEL Chloé
CSL
LUX
2011
CLK
2805
GODINHO FERREIRA Daniela
FOLA
LUX
2005
CLM
2808
FRIEDEN Pierre
CSL
LUX
2013
CLK
2809
ORIGER Lola
FOLA
LUX
2008
CLK
2844
GREMLING Maud
CELTIC
LUX
2010
CLK
2854
DUARTE EVORA Carlos Georges
X3M Triathlon
LUX
1977
CLL
2858
BOCK Elise
CAEG
LUX
2012
CLK
2860
HERMES Laura
CELTIC
LUX
2007
CLK
2869
VERNARDOS Panagiotis
CSL
GRC
2008
CLM
2877
PETSCHKO Elias Jacob
CSL
AUT
2013
CLK
2880
RACKÉ Anna
CSL
LUX
2011
CLK
2897
SCHIRTZ Noélie
CELTIC
LUX
2006
CLM
2912
WEIS Eve, Chloë
CELTIC
LUX
2008
CLK
2916
WELTER Leo
CSL
LUX
2011
CLK
2917
THEIN Madara
CSL
LUX
2007
CLK
2919
CLERC Fleur
LIAL
FRA
2008
CLK
2931
ROQUE-CHEVALIER Adèle
CSL
FRA
2007
CLK
2932
REY PANIAGUA Manuel
CSL
ESP
2009
CLK
2955
WALRY Anthony
CSL
FRA
2007
CLM
2967
KRECKÉ Mex
CAD
LUX
2009
CLK
2970
PIECH Leah
Trispeed
LUX
2010
CLK
2975
KRÖGER Ava
CAB
LUX
2010
CLK
2976
REILAND Fabrice
CELTIC
LUX
2006
CLM
2993
BLANCHE Eléonore
CSL
FRA
2011
CLK
2996
KAPINAJOVÁ Hana
CSL
SVK
2010
CLK
2998
NADHIR Maryam
CSL
FRA
2013
CLK
3000
CICCONE Julia
CELTIC
ITA
2007
CLK
3012
KULHANJIAN Marazil Ann
CSL
USA
2008
CLK
3021
KRÖGER Paul Lethabo
CAB
LUX
2008
CLM
3022
JONES Miles
CSL
LUX
2010
CLK
3027
KNAFF Elisabeth
FOLA
LUX
2004
CLM
3028
FONTAINE Camille
CAPA
LUX
2008
CLK
3036
FEINEN Zohra
CELTIC
LUX
2009
CLK
3042
DE JAGER BOOS Liane
CAS
LUX
2009
CLK
3051
SCHMIDT Chloé
CAEG
LUX
2001
CLM
3090
DELSAUX Laura
CSL
BEL
2007
CLK
3092
HUSTING Oscar
FOLA
LUX
2009
CLK
3136
GOLDSCHMIDT Ben
CSL
LUX
2009
CLK
3156
DOS SANTOS ROCHA PINTO Rafael
FOLA
POR
2005
CLM
3166
BERTEMES Louis
CELTIC
LUX
2011
CLK
3168
LANG David
Trispeed
LUX
2005
CLM
3224
PAULY Michèle
Trispeed
LUX
2013
CLK
3226
PAULY Manon
Trispeed
LUX
2013
CLK
3252
NIEDERCORN Gaspard
CSL
LUX
2010
CLK
3275
BRANDENBURGER Pia
CELTIC
LUX
2007
CLK
3288
FOLSCHEID Sophie
CAD
LUX
2010
CLK
3290
SCHARFE Tom
Trispeed
LUX
1981
CLL
3294
GOERGEN Ben
CAEG
GER
2012
CLK
3301
ROCHET Louna
CSL
FRA
2006
CLM
3305
THEISEN Sophie
CAB
LUX
2014
CLK
3306
KOHN Olivia
CAB
LUX
2012
CLK
3316
SCHALBAR Lena
CAB
LUX
2014
CLK
3323
DE MENEZES CARVALHO Gabriel
CAD
POR
2010
CLK
3336
LANG Yannis
Trispeed
LUX
2007
CLM
3338
CARVALHO ALVES Evan
CAS
LUX
2010
CLK
3341
HEINTZ Tim
CAS
LUX
2010
CLK
3350
STRAUB RODRIGUEZ Daniel
CSL
LUX
2009
CLK
3357
BENI Loris
CAD
LUX
2013
CLK
3376
BUCHLER Lisa
CELTIC
LUX
2011
CLK
3384
GIAMPIETRO Alessio
CSL
ITA
2011
CLK
3392
FOUX Iris
CAS
LUX
2006
CLM
3415
REMAKEL Sven
CAD
LUX
1989
CLL
3428
SCHAACK Lynn
FOLA
LUX
2009
CLK
3437
ELCHEROTH Anna
LIAL
LUX
2012
CLK
3443
MULLER Loris
CAB
LUX
2013
CLK
3444
WAGNER Maxime
CSL
LUX
2010
CLK
3467
SCHLAMMES Ben
CELTIC
LUX
2004
CLL
3472
JIMÉNEZ BRUCK Jules
CSL
LUX
2011
CLK
3484
MILTGEN Hanna
CSL
LUX
2014
CLK
3487
KORNELIS Stefan
CELTIC
LUX
1976
CLL
3488
COIMBRA DAUPHIN Noah
Trispeed
LUX
2010
CLK
3490
ROCHET Pénélope
LIAL
FRA
2009
CLK
3501
AALALA Lyna
CAD
LUX
2010
CLK
3502
GAJIC Danica
CELTIC
LUX
2009
CLK
3510
GAJIC Neda
CELTIC
LUX
2011
CLK
3512
LONGO Ilan
CELTIC
BEL
2009
CLK
3516
BOFFERDING Noé
CAB
LUX
2013
CLK
3529
BOUWMEISTER Annebelle
CAEG
NED
2008
CLK
3532
LEBLOND Julien
CAB
LUX
2013
CLK
3533
MALLINGER Nahla
CAB
LUX
2011
CLK
3555
MAURO Lya
FOLA
FRA
2011
CLK
3571
FELTEN Chris
CSL
LUX
1991
CLL
3580
PETERS Emilie
CAEG
LUX
2004
CLM
3581
MIRANDA RIBEIRO Eva
CAB
POR
2014
CLK
3583
SCHUSTER Jérémy
CAEG
LUX
2012
CLK
3586
LISBOA Mylo
CELTIC
LUX
2011
CLK
3595
BOSSUYT Judith
CSL
BEL
2004
CLM
3607
KIEFFER Alain
CAB
LUX
1966
CLL
3610
VEIGAS MARTINS Toni
CAB
LUX
1988
CLL
3616
VILLAIN Lény
CAD
LUX
2009
CLK
3621
KESSELER Frédéric
CSL
LUX
2008
CLM
3625
CHIAPELLO Edoardo
CSL
ITA
2010
CLK
3626
VISPI Lea
FOLA
LUX
2013
CLK
3631
FRIEDEN Pol
CAEG
LUX
2001
CLL
3637
THEIS Charel
CAB
LUX
2009
CLK
3677
CHLECQ Ilaria
CAS
LUX
2009
CLK
3689
KORNELIS Lara
CELTIC
LUX
2012
CLK
3690
KORNELIS Amélie
CELTIC
LUX
2010
CLK
3694
PÜTZ Nela
CAS
LUX
2007
CLK
3711
GOSSELIN Luca
CAS
LUX
2013
CLK
3728
BAUSTERT Margot
CAB
LUX
2010
CLK
3745
KAYSER Lori
CSL
LUX
2011
CLK
3748
VAESSEN AABY Mads
CELTIC
LUX
2012
CLK
3749
MULRENNAN Paul
CAD
LUX
2010
CLK
3770
GILLEN Pit
CAD
LUX
1992
CLL
3775
VERNARDOS Vasileios
CSL
GRC
2010
CLK
3784
HEMMEN Tun
CELTIC
LUX
2009
CLK
3797
BOSSUYT Esther
CSL
BEL
2007
CLK
3800
SCHARFE Gabriel
Trispeed
LUX
2011
CLK
3811
SIEGLE Camille
CAEG
LUX
2013
CLK
3839
BIEUX Edwige
CELTIC
LUX
2010
CLK
3854
RAUCHS Nicolas
FOLA
LUX
2003
CLL
3863
MARSON Tim
CAB
LUX
2014
CLK
3871
MULLER Emma
CAEG
LUX
2012
CLK
3924
HOUOT Emma
RBUAP
LUX
2013
CLK
3991
WAMPACH Alexandre Laurent
FOLA
LUX
2013
CLK
3995
WILMES Yasmin
FOLA
LUX
2009
CLK
3998
WILMES Yves
FOLA
LUX
2009
CLK
4007
KOTECKÝ Jonáš
CELTIC
CZE
2014
CLK
4015
TEIXEIRA Jory
FLA/IND
LUX
2005
CLM
4017
HÄGELE Niklas
CAEG
LUX/GER
2006
CLM
4018
HAU Léini
CAEG
LUX
2008
CLK
4025
NIEDERCORN Sixtine
CSL
LUX
2015
CLK
4028
WELTER Claire
CSL
LUX
2014
CLK
4030
JONES Winston
CSL
LUX/GBR
2013
CLK
4035
BLANCHE Anastasia
CSL
FRA
2008
CLK
4037
MOTTE Victoria
CSL
USA
2012
CLK
4038
JONES Vivienne
CSL
LUX/GBR
2011
CLK
4048
EVRARD Lucie
CSL
FRA
2014
CLK
4049
GLEIS Manon
CSL
LUX
2007
CLK
4052
STRASSER Louise
CELTIC
LUX
2010
CLK
4054
CALAMANDREI Laura
FOLA
BEL
2005
CLM
4056
FELICETTI Mathis
CSL
LUX
2015
CLK
4059
BAN Ferenc
CSL
HUN
2006
CLM
4060
SCHMIT Pierre
CSL
LUX
2015
CLK
4065
HELMINGER Kayan
CSL
LUX
2009
CLK
4069
GLODT Charles
CAEG
LUX
2011
CLK
4070
WALLER Anastasia
CAEG
GER
2010
CLK
4071
THOMÉ Emma
CSL
LUX
2009
CLK
4086
FISCH Fabio
CAEG
LUX
2012
CLK
4087
KOCH Jamie
CAEG
LUX
2011
CLK
4089
KOTECKÝ Jáchym
CELTIC
CZE
2011
CLK
4090
SCHMIT Vicky
CAB
LUX
2010
CLK
4094
RAACH Charlotte Catherine
CAEG
LUX
2015
CLK
4097
KORNELIS Antoine
CELTIC
LUX
2015
CLK
4102
GIERES Amy
CELTIC
LUX
2012
CLK
4107
KAYSER Emil
CAEG
LUX
2015
CLK
4110
SCHNEIDER Theo
CAPA
LUX
2013
CLK
4115
THILL Louis
CELTIC
LUX
2010
CLK
4121
CESARI Camille
FOLA
FRA
2011
CLK
4124
FILIPE CACEIRO Rayan
CAS
LUX/POR
2014
CLK
4126
LEINER Julie
CAS
LUX
2012
CLK
4129
WANTZ Emma
CAPA
LUX
2013
CLK
4130
WANTZ Sophie
CAPA
LUX
2013
CLK
4134
GERKE Sarah Marie
CELTIC
GER
2011
CLK
4135
KASS Lea
FOLA
LUX
2009
CLK
4136
RONKAR Philip
FOLA
LUX
2011
CLK
4139
LEISTICO Lisa
CELTIC
LUX
2010
CLK
4140
BOGDANOV Vilen
CAS
LUX/RUS
2013
CLK
4143
PHILIPPART Ella
Trispeed
LUX
2013
CLK
4144
PHILIPPART Sara
Trispeed
LUX
2013
CLK
4145
ALMEIDA ENCARNAÇÃO Diana Flor
FOLA
POR
2009
CLK
4149
ISEKIN Mia
CAD
LUX
2009
CLK
4151
DELLE Marceau
CAD
FRA
2014
CLK
4154
KLEIN Chiara
CSL
LUX
2005
CLM
4161
VILLAIN Zélie
CAD
LUX
2011
CLK
4163
OSWALD Hannah
CAD
LUX
2013
CLK
4175
RAUEN Lou
CSL
LUX
2011
CLK
4177
ARNOULD Léo-Paul
FOLA
FRA
2010
CLK
4178
LONGO Norah
CELTIC
BEL
2012
CLK
4193
BENTO Tym Fränk
CSL
FRA
2010
CLK
4200
HUSTING Robi
FOLA
LUX
2012
CLK
4204
LANNERS Mia
CELTIC
LUX
2010
CLK
4205
RICCOBONI-SMILTINS Maximilian
CAD
FRA
2013
CLK
4206
HULTEN Max
CAD
LUX
2011
CLK
4207
PESCH Benjamin
CAD
LUX
2013
CLK
4218
SCHAAF Tim
CELTIC
LUX
2010
CLK
4222
PINTO Leo
CAEG
LUX
2010
CLK
4227
SCHILTZ Dana
CAB
LUX
2011
CLK
4228
GONÇALVES RIBEIRO Sara
CAD
POR
2010
CLK
4230
WILWERT Alice
LIAL
LUX
2009
CLK
4231
KITA Yannick
LIAL
GER
2008
CLM
4232
KITA Nella
LIAL
GER
2009
CLK
4233
SCHRANTZ Oscar
FOLA
LUX
2006
CLM
4235
WILWERT Charlotte
LIAL
LUX
2008
CLK
4242
CHARLESWORTH-VON KUNITZKI-NEU Clara
LIAL
LUX
2010
CLK
4244
BURGOS MIRAVALLES Olivia
CAB
ESP
2012
CLK
4248
GIWER Joanne
CAEG
LUX
2014
CLK
4249
SANTOS CARVALHEIRO José Manuel
CAS
POR
2006
CLM
4253
FOLSCHEID Lou
CAD
LUX
2011
CLK
4254
SIMON-BRUTEL Arthur
CSL
FRA
2009
CLK
4257
GROBEN Lee-Anne
CAS
LUX
2011
CLK
4263
MALLINGER Leelou
LIAL
LUX
2015
CLK
4265
HILD Mathis
CSL
LUX
2009
CLK
4273
GOTTARDI Mia
CAB
LUX
2012
CLK
4276
MARQUES Zoé
CELTIC
LUX
2009
CLK
4278
LAITINEN Charlotta
CSL
FIN
2013
CLK
4279
RIVELLINI Elio
CSL
GER
2012
CLK
4283
WANGDI Julie
CSL
BEL
2009
CLK
4287
BENKO Daniel
CSL
SVK
2012
CLK
4291
LUBENETS Pavel
CSL
LUX
2010
CLK
4295
PAULOS Charel
CSL
LUX
2013
CLK
4297
MICHAILIDIS Danae
CSL
GRE/USA
2013
CLK
4303
MAY WIRION Sofia
CSL
LUX
2016
CLK
4304
MUNSCH Simon
CSL
LUX
2016
CLK
4305
SOUSA BANREZES Lenny
CSL
LUX
2016
CLK
4306
BABINCOVA Sofia
CSL
SVK
2015
CLK
4310
OLINGER Lucie
CSL
LUX
2016
CLK
4317
DONCKEL Rheya
CSL
LUX
2012
CLK
4318
DONCKEL Tadeus
CSL
LUX
2014
CLK
4319
WEIS Charlotte
CSL
LUX
2011
CLK
4320
WEIS Marcel
CSL
LUX
2013
CLK
4323
DECOBERT Léo
CSL
LUX
2010
CLK
4327
LEYLDE Marie
CSL
FRA
2010
CLK
4328
GREGORUTTI Lorenzo
CSL
ITA
2010
CLK
4330
DECOBERT Lucie
CSL
LUX
2011
CLK
4333
CASTANO COPOT Tomas
CSL
ESP
2010
CLK
4334
LUBENETS Mikhail
CSL
LUX
2008
CLM
4335
MULRENNAN Patrick
CAD
LUX
2012
CLK
4338
CZAPIEWSKA Tara Elizabeth
CSL
SVK
2010
CLK
4339
CZAPIEWSKI Leaonard Jan
CSL
SVK
2012
CLK
4342
DEN OTTER Sophia
CSL
NED
2007
CLK
4343
KARNET David
CSL
CZE
2014
CLK
4344
NARANTUGULDUR Nolan
CSL
LUX
2016
CLK
4345
SOUSA BANREZES Ayden
CSL
LUX
2013
CLK
4349
SMITH Ella
Trispeed
FRA
2011
CLK
4353
HEMMEN Lilly
CELTIC
LUX
2014
CLK
4354
FESSAGUET Sophie
CELTIC
LUX
2007
CLK
4355
FAUSTINO DO VALE GIL
FOLA
LUX
2006
CLM
4358
BETTIOL Edoardo
CSL
ITA
2012
CLK
4362
KANIVÉ Liv
CELTIC
LUX
2012
CLK
4363
MARTINS DE ROSALES DIAZ Manuel
CELTIC
ESP
2008
CLM
4364
MARTINS DE ROSALES DIAZ Pablo
CELTIC
ESP
2010
CLK
4365
SIBENALER Max
CELTIC
LUX
2011
CLK
4367
OCAKDAN Senay
CELTIC
LUX
2005
CLM
4368
PIERROT Martine Morgane
CELTIC
LUX
2007
CLK
4369
KOHN Elisa
CAB
LUX
2015
CLK
4370
MOURA SEILER Lara
CAB
LUX
2008
CLK
4373
MALLINGER Mia
LIAL
LUX
2012
CLK
4380
CHARLET Jemma
CAD
LUX
2015
CLK
4381
LORANG Julie
CAD
LUX
2011
CLK
4383
KENT Tom
CAEG
LUX
2013
CLK
4387
WENNEBÄCK Agnes
CSL
SWE
2012
CLK
4388
ABDELSAMAD Khadija
CSL
EGY
2015
CLK
4394
GUERIN Raphaël
CSL
FRA
2012
CLK
4397
CHASSEUR Edouard
CSL
FRA
2016
CLK
4399
LENSI ORLANDI CARDINI Pietro
CSL
ITA
2016
CLK
4400
LENSI ORLANDI CARDINI Tommaso
CSL
ITA
2013
CLK
4406
PALUMBO Luca
CSL
LUX
2014
CLK
4407
AGELAN Félicia
CSL
FRA
2012
CLK
4408
BATISTA TEIXEIRA Orlando
CAD
LUX
2013
CLK
4410
LORANG Frederik
CAD
LUX
2015
CLK
4416
SCHUSTER Alyssa
CAEG
LUX
2013
CLK
4417
GOLDSCHMIDT Lena
CSL
LUX
2016
CLK
4418
SCHUH Fruzsina
CSL
HUN
2013
CLK
4419
CLARY Filippo
LIAL
FRA
2008
CLM
4423
DE GIOVANNI Sofia
CSL
ITA
2008
CLK
4424
DE GIOVANNI Andrea
CSL
ITA
2006
CLM
4428
DRPLJANIN Samra
CSL
LUX
2011
CLK
4430
KEZIE-BALLERINI Joy
FOLA
LUX
2012
CLK
4431
DAZZAN Lyn
FOLA
LUX
2006
CLM
4433
WELTER Marie Julie
CAS
LUX
2013
CLK
4435
HOFFMANN Sophie
CAS
LUX
2014
CLK
4436
SCHUMACHER Emil Hjelen
Trispeed
LUX
2013
CLK
4438
CAMBRESY Lucas
TRILUX
LUX
2002
CLL
4439
STOYKOVA Maria
CSL
BUL
2009
CLK
4441
BARTHEL Max
Trispeed
LUX
2015
CLK
4443
LOPES Maxime
LIAL
LUX
2016
CLK
4450
NAJIH Jenna
CAD
LUX
2009
CLK
4462
BEKKALI Omar
FOLA
BEL
1978
CLL
4464
LIEBERMANN Raphaël
CSL
LUX
2009
CLK
4469
CARDOSO Louis
CAPA
LUX
2016
CLK
4471
APETY Jaden Koffi
CAS
FRA
2014
CLK
4475
LAMY Alex Frank
CELTIC
LUX
2010
CLK
4481
SCHARFE Raphael
Trispeed
LUX
2013
CLK
4497
DUHR Lena
CAPA
LUX
2014
CLK
7253
THEISEN Marie
CAB
LUX
2016
CLK
7268
TREFOIS Maxime
CAB
LUX
2016
CLK
7288
SCOCCHI Adam
CAB
CAN/ITA
2016
CLK
7317
ABOLINS Emils Udo
CAB
LAT
2016
CLK
7319
SAUNIER Laura
CAEG
LUX
2014
CLK
7321
ROTH David
CAEG
LUX
2013
CLK
7322
BOUWMEISTER Julianne Saartje
CAEG
NED
2010
CLK
7323
SCHMIT Finn
CAB
LUX
2016
CLK
7324
MARSON Sven
CAS
LUX
2012
CLK
7325
BAUER Tim
CAS
LUX
2013
CLK
7666
RABEAU Eliott
Trispeed
FRA
2007
CLM
7693
FROSIO Joé
CAB
LUX
2014
CLK
7725
BLACKBURN Siena
CAEG
GBR
2015
CLK
7726
NEPOMUCENO Chelsea
CAB
LUX
2013
CLK
7744
KINTZIGER Mika
CAB
LUX
2015
CLK
7787
GALASSO Lia-Serena
CAB
LUX
2015
CLK
7788
PEREDERIY Alina
CSL
LUX
2008
CLK
7788
PHILIPPART Enny
Trispeed
LUX
2009
CLK
7808
KEUP Emil
CAD
LUX
2009
CLK
7898
MORAN Tristan
CSL
FRA
2005
CLM
7899
OSWALD Pol
CAB
LUX
2016
CLK
7900
NEU Adrien
CSL
LUX
2005
CLM
7903
FEIPEL Lou
CAB
LUX
2015
CLK
7904
BERNASCONI Eden
CELTIC
FRA
2013
CLK
7934
DI CATO Fabien
AS CHEMINOTS METZ
FRA
1973
CLL
7936
ALTMEYER Mats
CAEG
LUX
2015
CLK
7937
HANSEN Thibault
CAB
LUX
2009
CLK
7938
FLOHR Divya
CAEG
LUX
2014
CLK
7939
STEMPEL Alexandra
CAEG
LUX
2016
CLK
7941
DURAND Lucie
CAB
FRA
2015
CLK
7943
NAJIH Maryan
Longwy
FRA
2010
CLK
7945
HUSTING Elisa
FOLA
LUX
1998
CLL
7946
NAJIH Amim
EATGL
FRA
2013
CLK
7949
LEMAL Louise Pixie
CSL
LUX
2012
CLK
7950
NAJIH Affan
EATGL
FRA
2009
CLK
9905
KREMPCHEN Markus
Athletic Perl
GER
1972
CLL
9906
KREMPCHEN Mia
Athletic Perl
GER
2013
CLK
9907
KREMPCHEN Kilian
Athletic Perl
GER
2015
CLK
9908
WILMES Aurélien
Athletic Perl
GER
2004
CLL
9909
FRA
0