25. Sep 2021 Challenge Tageblatt 8 / Challenge Triathlon Minimes - Luxembourg

Bib
Nat.
JG
Bewerbe
425
HOLTZ Luca
CELTIC
LUX
2007
426
BOUWMEISTER Julianne Saartje
CAEG
NED
2010
427
GODWIN Zion Solomon
CELTIC
LUX
2008
428
GONÇALVES RIBEIRO Sara
CAD
POR
2010
431
MULLER Fränz
CAD
LUX
2009
441
CHAUVIN Jules
LIAL
FRA
2008
450
JONES Vivienne
CSL
LUX/GBR
2011
459
RIVELLINI Ruben
CSL
GER
2011
904
CHATEAU-DUCOS Karel
CSL
LUX/FRA
2007
910
NAJIH Affan
Longwy Rehon
FRA
2009
1015
D'ALIMONTE Edgar
CSL
LUX
2010
1032
WEIER Clara
CAEG
LUX
2008
1038
JÜCH Nea
CELTIC
LUX
2009
1040
GOEBEL Bob
CSL
LUX
2007
1047
LIIGA Fabrice
CELTIC
FRA
2008
1053
HOFFMANN Zoe
CAEG
LUX
2008
1083
SCHAEFFER Andy
CAD
LUX
2010
1087
MAURO Lilou
FOLA
FRA
2009
1089
LAMBERT Eve
CAD
LUX
2008
1092
SYBERTZ Léonie Lou
CAD
LUX
2009
1138
TROMANS PALOMINO Daniel
CSL
ESP
2009
1142
TROMANS PALOMINO David
CSL
LUX
2011
1143
SUAREZ MARTINEZ Diego
CSL
ESP
2011
1155
MEYERS Dylan
CAD
LUX
2007
1158
ARCARO DUPONT Noa
CELTIC
LUX
2008
1185
MOREAU Matis
CSL
FRA
2008
1196
DALLE Victor
CSL
FRA
2007
1197
CAPOLUNGO Noa
CSL
FRA
2007
1199
DAMASO KOHL Noemi
CAEG
LUX
2008
1216
LOPES Elena
CAEG
LUX
2008
1231
EECKHAUT Luca
CELTIC
LUX
2010
1245
LIBENS THEIN Li
FOLA
LUX
2009
1247
SCHEIDEN Alice
CAB
LUX
2011
1249
URWALD Arno
CELTIC
LUX
2009
1253
WALD Nic
CELTIC
LUX
2008
1289
KIRSCH Lola
CELTIC
LUX
2009
1300
ONOMO EBODE Naïca, Elena
CSL
FRA
2010
1340
THIEBAUD Mathieu
CSL
LUX
2011
1341
PIRES RAMOS Cristiana
CAD
POR
2009
1353
AZEVEDO DAGUENET Andy
CSL
LUX
2010
1364
PARANT Solange Virginie
CSL
FRA
2011
1399
BOSSUYT Mirjam
CSL
BEL
2009
1406
FERNANDEZ Polly
CAEG
LUX
2008
1441
GOURDAIN Alexis
CSL
FRA
2006
1474
KEZIE-BALLERINI Marly
FOLA
LUX
2009
1490
HELMINGER Shaheen
CSL
LUX
2007
1524
WEYDERT Henri
CAD
LUX
2007
1527
DE BACKER-MULLER Noah
CAD
LUX
2007
1537
KAELL Jim
CAB
LUX
2008
1538
KRUMLOVSKY Gina
CAB
LUX
2008
1558
PURAYE Mil
CAEG
LUX
2009
1564
KAELL Joshua Francis
CAEG
LUX
2011
1598
SCHOLER Julie
CELTIC
LUX
2009
1615
REITER Anne
CELTIC
LUX
2011
1631
PECHON Daria
CAPA
BEL
2011
1633
LUDOVICY Hannah
CAPA
LUX
2010
1636
KAYSER Max
CSL
LUX
2006
1644
KALMES Thierry
CAD
LUX
2009
1692
KREMER Tino
CELTIC
LUX
2011
1732
GILLENGERTEN Leo
FOLA
LUX
2011
1740
GIWER Joris
CAEG
LUX
2010
1755
WALLIG Mika
CAB
LUX
2007
1766
BOUW Myriam
CSL
NED
2008
1767
BARLETTA Lola
CAS
FRA
2010
1792
BRAUN Emma Marie Anna
CELTIC
LUX
2009
1805
THIEL Emma
CELTIC
LUX
2011
1813
SPULE Katrina
CSL
LAT
2008
1816
SPULE Sofija
CSL
LAT
2011
1817
SONDORE Stella
CSL
LAT
2011
1821
REICHLING Jeremy
CELTIC
LUX
2007
1826
AVERJANOVS Arturs
CSL
LAT
2011
1827
DAUCH Mathis
LIAL
LUX
2008
1834
D'ALIMONTE Carlotta
CSL
LUX
2008
1838
SCHOLZ Mailys
CSL
LUX
2008
1840
HALSDORF Kendra
CAS
LUX
2011
1853
KUPTSOV Vladislav
CSL
LUX/RUS
2009
1885
JOLY Till
CELTIC
LUX/BEL
2008
1900
SAHR Tonya
CSL
LUX
2009
1917
HULTEN Dan
CAD
LUX
2009
1921
MERGEN Andy
CAB
LUX
2011
1946
HUSTING Marta Maria Vera
FOLA
LUX
2011
1989
KIRSCH ADOMATIS Jan Niclas Josy
CAD
LUX
2010
2002
BISSEN Elodie
CAD
LUX
2009
2010
LAMY Rachel
CELTIC
LUX
2010
2077
STRACKS Timothée
CSL
LUX
2011
2128
MARQUES Anael
FOLA
AGO
2009
2132
HERR Frédéric
CSL
LUX
2010
2136
LALLEMAND Simon
CSL
FRA
2007
2142
KOCH Lena
CAD
LUX
2009
2170
CONTER Yann
FOLA
LUX
2010
2180
THEISEN Olivier
CAD
LUX
2011
2202
SEMEDO GOMES Geovane
CAPA
CPV
2006
2211
GILLEN Tessy Marie-Sophie
CELTIC
LUX
2011
2214
SCHMIT Estelle
CSL
LUX
2011
2221
SUAREZ MARTINEZ Sofia
CSL
ESP
2011
2280
WAMPACH Henri Jude
FOLA
LUX
2010
2283
FOLSCHEID Colin
CAD
LUX
2010
2285
SCHMIT Julien Edmond John
CAD
LUX
2011
2310
WEISS Lorie
CAPA
LUX
2010
2315
HOFFMANN Keira
CAEG
LUX
2008
2317
REDING Filip
CAEG
LUX
2007
2318
BELLING Charlie
CAEG
LUX
2009
2327
LEY Jamie
CELTIC
LUX
2007
2331
BOEVER Ella
FOLA
LUX
2008
2337
LOSCH Julien
CELTIC
LUX
2010
2341
BEISSEL Antoine
CSL
LUX
2009
2357
KOTECKÁ Marie Anna
CELTIC
CZE
2009
2358
LAMY Cédric
CELTIC
LUX
2008
2389
LUDZACK Dean
CSL
LUX
2010
2424
KLEIN SCHLENTZ Bastien
CAD
LUX
2009
2428
MEIS Mara
CELTIC
LUX
2011
2458
NEISES Jeanne
CAEG
LUX
2008
75M
2462
WEBER Lynn
FOLA
LUX
2009
2471
STEFANETTI Nick
CAEG
LUX
2010
2473
LENSMENT Elise
CSL
EST
2011
2474
WEIS June Lilly
CELTIC
LUX
2009
2480
DIESCHBOURG Lis
CAEG
LUX
2008
2494
USELDINGER Théo
CELTIC
LUX
2010
2499
GOEBEL Anthony
CSL
LUX
2009
2514
JÜCH Mats
CELTIC
LUX
2006
2548
NESEN Vicky
CAPA
LUX
2008
2558
GEHL Lisa
CELTIC
LUX
2008
2575
UNGEHEUER Sarah
CAPA
LUX
2011
2632
MIRANDA GOMES Emma
CAB
POR
2009
2640
HANAPPE Alix
CELTIC
LUX
2009
2642
LAWAL MEYERS Chelly Damilola
CAEG
LUX
2008
2645
FRANTZ ESCALONA Enrique
CSL
LUX
2009
2656
KOPS Lou Damien
CELTIC
LUX
2006
75M
2662
POSPISIL Peter
CSL
SVK
2011
2678
RECH Lou
CAD
LUX
2008
2681
LIEBERMANN Arthur
CSL
LUX
2011
2716
OBERWEIS Steve
CSL
LUX
2009
2761
STEINER Noa
CELTIC
LUX
2008
2762
RECKINGER Nelly
CELTIC
LUX
2009
2768
FUNCK Tessa
CELTIC
LUX
2008
2771
KUFFER-HARDT Lou
FOLA
LUX
2009
2772
RODRIGUES GOMES Chiara
CAB
LUX
2011
2802
SCHEVERS Mara
CAS
LUX
2009
2803
BEISSEL Chloé
CSL
LUX
2011
2809
ORIGER Lola
FOLA
LUX
2008
2810
SECK Leonie Olivia
CSL
LUX
2010
2868
GILLENGERTEN Ben
FOLA
LUX
2008
2869
VERNARDOS Panagiotis
CSL
GRC
2008
2880
RACKÉ Anna
CSL
LUX
2011
2912
WEIS Eve, Chloë
CELTIC
LUX
2008
2915
NUNES Nélia
CSL
LUX
2008
2916
WELTER Leo
CSL
LUX
2011
2918
KAYSER Leo
CSL
LUX
2009
2919
CLERC Fleur
LIAL
FRA
2008
2927
SCHAACK Sophia
CSL
LUX
2008
2932
REY PANIAGUA Manuel
CSL
ESP
2009
2949
CARA Vladimir
CSL
ROU
2007
2964
CAÑETE GALAN Martina
CSL
ESP
2009
2966
WEBER Tun
CAEG
LUX
2010
2967
KRECKÉ Mex
CAD
LUX
2009
2969
MAMBETSHAEV Ildar
CSL
LUX
2011
2975
KRÖGER Ava
CAB
LUX
2010
2993
BLANCHE Eléonore
CSL
FRA
2011
2996
KAPINAJOVÁ Hana
CSL
SVK
2010
3012
KULHANJIAN Marazil Ann
CSL
USA
2008
3019
BIDNYI Mark
CSL
UKR
2011
3028
FONTAINE Camille
CAPA
LUX
2008
3036
FEINEN Zohra
CELTIC
LUX
2009
3042
DE JAGER BOOS Liane
CAS
LUX
2009
3069
BRITO RODRIGUES Catarina
CSL
POR
2011
3092
HUSTING Oscar
FOLA
LUX
2009
3110
MOLITOR Leo
CELTIC
LUX
2011
3136
GOLDSCHMIDT Ben
CSL
LUX
2009
3153
KASS Emil
FOLA
LUX
2008
3164
FAUST Fränz
CELTIC
LUX
2010
3172
SIMON-BRUTEL Lucas
CSL
FRA
2007
3210
MORAIS GRAVATO Diogo
CAD
LUX
2008
3222
HEMMEN Nik
CELTIC
LUX
2010
3266
STEINBACH Lisa
CAPA
LUX
2010
3271
KREMER Lya
CAEG
LUX
2009
3289
GAENG Camille
CAEG
FRA
2008
75M
3295
WOLFF Leonardo
FOLA
LUX
2011
3322
WEBER Hannah
CAEG
LUX
2008
3323
DE MENEZES CARVALHO Gabriel
CAD
POR
2010
3338
CARVALHO ALVES Evan
CAS
LUX
2010
3339
DELARUE Noa
CSL
FRA
2007
3341
HEINTZ Tim
CAS
LUX
2010
3350
STRAUB RODRIGUEZ Daniel
CSL
LUX
2009
3376
BUCHLER Lisa
CELTIC
LUX
2011
3384
GIAMPIETRO Alessio
CSL
ITA
2011
3385
ALLARD Evelyn
CSL
NED
2010
3386
BELLINI Louis
CAD
FRA
2009
3400
HUREMOVIC Kiana
CAB
LUX
2011
3411
CORREIA HUGHES Morgan
CAEG
POR
2007
3425
SAKITA Erin Lenda Benie
CAS
LUX
2011
3428
SCHAACK Lynn
FOLA
LUX
2009
3442
ELCHEROTH Lena
LIAL
LUX
2010
3444
WAGNER Maxime
CSL
LUX
2010
3510
GAJIC Neda
CELTIC
LUX
2011
3512
LONGO Ilan
CELTIC
BEL
2009
3555
MAURO Lya
FOLA
FRA
2011
3586
LISBOA Mylo
CELTIC
LUX
2011
3616
VILLAIN Lény
CAD
LUX
2009
3621
KESSELER Frédéric
CSL
LUX
2008
3622
WEBER PETROVA Anastasia
CAB
LUX
2010
3637
THEIS Charel
CAB
LUX
2009
3645
BARRAULT Chloé
CSL
LUX
2011
3650
ZEIMET Laura
CAD
LUX
2010
3654
ANGELSBERG Dan
CELTIC
LUX
2009
3690
KORNELIS Amélie
CELTIC
LUX
2010
3705
REUTER Amalia
CAD
LUX
2010
3717
THILL Jo
CELTIC
LUX
2009
3728
BAUSTERT Margot
CAB
LUX
2010
3745
KAYSER Lori
CSL
LUX
2011
3749
MULRENNAN Paul
CAD
LUX
2010
3775
VERNARDOS Vasileios
CSL
GRC
2010
3784
HEMMEN Tun
CELTIC
LUX
2009
3810
MOOG Jules
CAEG
LUX
2008
3822
CECCOTTI Gaetano
CAEG
LUX
2008
3830
GREGOR Niklas
CELTIC
LUX
2008
3837
FERNANDEZ Tristen
CAEG
LUX
2010
3839
BIEUX Edwige
CELTIC
LUX
2010
3928
STRAZDINA Sintija
CSL
LAT
2008
3995
WILMES Yasmin
FOLA
LUX
2009
3998
WILMES Yves
FOLA
LUX
2009
4021
SCHMIT Colin
CELTIC
LUX
2007
4035
BLANCHE Anastasia
CSL
FRA
2008
4052
STRASSER Louise
CELTIC
LUX
2010
4059
BAN Ferenc
CSL
HUN
2006
4064
HELMINGER Yari
CSL
LUX
2010
4065
HELMINGER Kayan
CSL
LUX
2009
4071
THOMÉ Emma
CSL
LUX
2009
4089
KOTECKÝ Jáchym
CELTIC
CZE
2011
4090
SCHMIT Vicky
CAB
LUX
2010
4092
FAIRFAX-JONES David
CAEG
LUX
2008
4115
THILL Louis
CELTIC
LUX
2010
4121
CESARI Camille
FOLA
FRA
2011
4134
GERKE Sarah Marie
CELTIC
GER
2011
4135
KASS Lea
FOLA
LUX
2009
4136
RONKAR Philip
FOLA
LUX
2011
4139
LEISTICO Lisa
CELTIC
LUX
2010
4141
BOGDANOV Leon
CAS
LUX/RUS
2009
4145
ALMEIDA ENCARNAÇÃO Diana Flor
FOLA
POR
2009
4146
STRASSER Amélie
CELTIC
LUX
2008
4147
DABIC Max
CELTIC
LUX
2007
4161
VILLAIN Zélie
CAD
LUX
2011
4175
RAUEN Lou
CSL
LUX
2011
4177
ARNOULD Léo-Paul
FOLA
FRA
2010
4182
VANACKER Cloé
CAEG
LUX
2008
75M
4187
STEINBACH Sophie
CAPA
LUX
2011
4204
LANNERS Mia
CELTIC
LUX
2010
4206
HULTEN Max
CAD
LUX
2011
4219
MBAH PAGUI Carl Irving
CAB
ITA
2008
4222
PINTO Leo
CAEG
LUX
2010
4227
SCHILTZ Dana
CAB
LUX
2011
4230
WILWERT Alice
LIAL
LUX
2009
4231
KITA Yannick
LIAL
GER
2008
4235
WILWERT Charlotte
LIAL
LUX
2008
4253
FOLSCHEID Lou
CAD
LUX
2011
4254
SIMON-BRUTEL Arthur
CSL
FRA
2009
4257
GROBEN Lee-Anne
CAS
LUX
2011
4264
PEROSINO Julie
CSL
FRA
2009
4265
HILD Mathis
CSL
LUX
2009
4267
SCHMITZ Joé
CAPA
LUX
2011
4276
MARQUES Zoe
CELTIC
LUX
2009
4282
PERAUSKAS Zygimantas
CSL
LTU
2009
4319
WEIS Charlotte
CSL
LUX
2011
4327
LEYLDÉ Marie
CSL
FRA
2010
4328
GREGORUTTI Lorenzo
CSL
ITA
2010
4329
DAVRADAKIS Michalis
CSL
GRE
2010
4330
DECOBERT Lucie
CSL
LUX
2011