07. Aug 2021 Laafmeeting 2021 - Diekirch

Bib
Nat.
JG
Bewerbe
9419
RAUSCH Michel
AC Dampicourt
LUX
1965
400
9423
THOMAS Florian
AC Dampicourt
BEL
1989
800
3280
STEFFEN Rachel
CAB
LUX
2005
4160
WEBER Thomas Jean
CAB
LUX
2006
2561
PURAYE Yaara
CAEG
LUX
2007
1836
BOCK Guillaume
CAEG
LUX
2010
800
1401
HEYART Tom
CAEG
LUX
2007
MEI
1488
BOUWMEISTER Yveline
CAEG
NED
2008
800
3529
BOUWMEISTER Annebelle
CAEG
NED
2008
800
1740
GIWER Joris
CAEG
LUX
2010
800
2899
KILL Carole
CAEG
LUX
1993
2995
FOLEY Maureen
CAEG
LUX
2003
1482
KLÜCKERS Gaspar
CAEG
LUX
2004
1735
WEBER Felix
CAEG
LUX
2003
100
1389
WEBER Julie
CAEG
LUX
2005
100
9420
UNGEHEUER Sarah
CAPA
LUX
2011
800
1631
PECHON Daria
CAPA
BEL
2011
800
3028
FONTAINE Camille
CAPA
LUX
2008
800
2733
SCHMITZ Lenny
CAPA
LUX
2003
2886
HENSGEN Luc
CAS
LUX
1996
3673
DOSTERT Luc
CAS
LUX
2002
4013
MARTYNOV Nikita
CAS
LUX/UKR
2002
100
4084
REGE Shaunak
CAS
LUX
2004
3341
HEINTZ Tim
CAS
LUX
2010
800
3338
CARVALHO ALVES Evan
CAS
LUX
2010
800
9428
WEIS Eve, Chloë
CELTIC
LUX
2008
3830
GREGOR Niklas
CELTIC
LUX
2008
800
1885
JOLY Till
CELTIC
LUX/BEL
2008
800
1395
HOLTZ Luca
CELTIC
LUX
2007
800
1879
PECHON Damien
CELTIC
BEL
2008
2K0
3036
FEINEN Zohra
CELTIC
LUX
2009
800
3275
BRANDENBURGER Pia
CELTIC
LUX
2007
1096
HOFFMANN Vera
CELTIC
LUX
1996
MEI
2976
REILAND Fabrice
CELTIC
LUX
2006
1598
SCHOLER Julie
CELTIC
LUX
2009
800
2358
LAMY Cédric
CELTIC
LUX
2008
800
2768
FUNCK Tessa
CELTIC
LUX
2008
800
4274
LAUX Elena
CELTIC
LUX
2007
100
3467
SCHLAMMES Ben
CELTIC
LUX
2004
2302
GIERENS Maurice Fernand Marcel
CELTIC
LUX
2003
2513
JOLY Lennart
CELTIC
LUX/BEL
2005
MEI
3033
HEUTS Sam
CELTIC
LUX
2003
1914
HAAGEN Matti
CELTIC
LUX
2002
800
2627
ANGELSBERG Lara
CELTIC
LUX
2006
4203
LEYDER Misch
CELTIC
LUX
1999
5K0
2247
MOLITOR Noélie
CELTIC
LUX
2007
100
2762
RECKINGER Nelly
CELTIC
LUX
2009
800
1047
LIIGA Fabrice
CELTIC
FRA
2008
800
2327
LEY Jamie
CELTIC
LUX
2007
2656
KOPS Lou Damien
CELTIC
LUX
2006
2767
BERTEMES Bob
CELTIC
LUX
1994
MEI
2558
GEHL Lisa
CELTIC
LUX
2008
800
2037
MATGEN Charleen
CELTIC
LUX
2007
3166
BERTEMES Louis
CELTIC
LUX
2011
800
1692
KREMER Tino
CELTIC
LUX
2011
800
2211
GILLEN Tessy Marie-Sophie
CELTIC
LUX
2011
800
3690
KORNELIS Amélie
CELTIC
LUX
2010
800
2010
LAMY Rachel
CELTIC
LUX
2010
800
9427
LEISTICO Lisa
CELTIC
LUX
2010
800
1615
REITER Anne
CELTIC
LUX
2011
800
3170
HILBERT Charles
CELTIC
LUX
2011
800
9425
MARQUES Zoé
CELTIC
LUX
2009
800
3134
WEICHERDING Gil
CELTIC
LUX
2001
MEI
2554
RECHT Tom
CSL
LUX
2004
1891
KANTE Abia
CSL
BEL
2003
2985
BRAGG Ernest
CSL
LUX/CAN
2004
2387
GENSON Julie
CSL
LUX
2003
200
3018
WALLIG David
CSL
LUX
2004
1408
LASSINE Glenn
CSL
LUX
2006
3671
DEL ALAMO FERNANDEZ Jaime
CSL
ESP
1988
800
2207
NICOLA Gil
CSL
LUX
1990
800
2304
NEU Adrien
CSL
LUX
2005
800
2660
MAJERUS Diane
CSL
LUX
1980
5K0
2223
NEY Jil
CSL
LUX
1997
5K0
3703
OLIVA Fiona
CSL
LUX
2004
100
3000
CICCONE Julia
CSL
ITA
2007
1479
BLOOMER Akiko Enola
CSL
LUX
2010
800
3621
KESSELER Frédéric
CSL
LUX
2008
2K0
4035
BLANCHE Anastasia
CSL
FRA
2008
2K0
2951
KROMBACH Alexandre
CSL
LUX
2008
800
3136
GOLDSCHMIDT Ben
CSL
LUX
2009
800
1853
KUPTSOV Vladislav
CSL
LUX/RUS
2009
800
2892
MILTGEN May
CSL
LUX
2010
800
2194
VICENTE SANZ Emma
CSL
FRA
2006
800
1245
LIBENS THEIN Li
FOLA
LUX
2009
800
2614
RECKINGER Tom
FOLA
LUX
2004
MEI
1677
GODINHO FERREIRA Rafael
FOLA
LUX
2001
800
9421
BEINLICH Moritz
LG Rhein-Wied
GER
1996
5K0
9422
PÜTZ Yannick
LG Rhein-Wied
GER
1997
5K0
2230
FRIEDERICH David
LIAL
LUX
2005
100
9404
RASMUS PROEVE Björn
LT DSHS Köln
GER
1993
9405
THURN Felix
LT DSHS Köln
GER
1996
9407
WEEKE Florian
LT DSHS Köln
GER
1995
9408
GROSSHAUS Laura
LT DSHS Köln
GER
1998
200
9418
RÜHMKORB Nora
LT DSHS Köln
GER
1996
9402
GINDORF Damian
PST Trier
GER
1994
9409
SCHLUND Charlotte
PST Trier
GER
1994
MEI
9426
SJÖGREN Benjamin
PST Trier
GER
2001
800
9410
MERLING Lina
TG Konz
GER
2006
9411
LAUX Rosalie
TG Konz
GER
2009
800
9416
GERBAS John
TG Konz
GER
2009
800