05. - 06. Sep 2020 Championnats nationaux individuels - Dudelange

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
5029
LUX
0
1675
AGOSTINI Alain
CAPA
LUX
1970
5K0
1255
AGOSTINI Chiara
CSL
LUX
2005
5016
ALECXANDRE Gauthier
ACD
BEL
2001
800
2643
ANDRESINI Marino
CAB
LUX
2005
1419
ARENDT Fanny
FOLA
LUX
2002
1422
ARENDT Noa
FOLA
LUX
2002
2727
ASCANI Sam
CAEG
LUX
2002
100
2421
BÄCKER Noah
CAD
LUX
2002
3675
BAIÃO HENRIQUES Patrick
CAB
LUX
1997
3492
BARBERIS Gaspare
CSL
FRA
2005
800
2845
BEBON Quentin
CAB
LUX
1996
HOC
3188
BEFFORT Olivier
CSL
LUX
2003
5020
BEFFORT Christophe
ICCcaAC London
LUX
2000
200
1531
BEHLER Sam
CAEG
LUX
1995
DIS
3427
BELLUCCI Matteo
CAD
FRA
2003
2117
BERTEMES Ann
CAB
LUX
1998
2767
BERTEMES Bob
CELTIC
LUX
1994
2078
BERTEMES Serge
FOLA
LUX
1976
5K0
2525
BERTEMES Bob
CAB
LUX
1993
KUG
2635
BIDAINE Pol
CAB
LUX
1993
1450
BISTAGNINO Elena
CSL
ITA
2004
3382
BLOND HANTEN Elsa
CAB
LUX
2001
1513
BOEVER Laurie
FOLA
LUX
2006
4X1
3595
BOSSUYT Judith
CSL
BEL
2004
DIS
2889
BOURSCHEID Mia
CAD
LUX
2006
HOC
3718
BOUSSONG Olivier
CAD
LUX
1995
2985
BRAGG Ernest
CSL
CAN
2004
1676
BRULS Margaux
CSL
LUX
2001
3615
CHAUSSY Jennifer
CAD
LUX
1994
2251
CHIVARD Loïc
CAD
LUX
1998
4X1
2579
CIBANGO Bliss
CSL
LUX
2002
WEI
2644
DAMIT Marie
CAPA
LUX
2003
2586
DAVIN Géraldine
CAD
LUX
1987
HAM
5011
DE CONINCK Timothée
ACD
BEL
2002
800
5012
DE CONINCK Svenia
ACD
BEL
2005
HOC
2883
DE WEERT Charlotte
CSL
FRA
2004
40H
3315
DEBRA Tessy
CSL
LUX
1983
DIS
2714
DEC Samuel
CSL
LUX
2005
DRE
3673
DOSTERT Luc
CAS
LUX
2002
5001
EDELMANN Dennis
USC Mainz
GER
1994
KUG
2995
FOLEY Maureen
CAEG
LUX
2003
5000
FUSENIG Nicolas
PST Trier
GER
1999
11H
5014
GERHARD Lilly
LC Rehlingen
GER
2003
5024
GHISLAIN Sébastien
SMAC
BEL
2000
200
2588
GHYSENS Camille
CSL
LUX
2002
2420
GHYSENS François
CSL
LUX
2000
2302
GIERENS Maurice Fernand Marcel
CAEG
LUX
2003
3770
GILLEN Pit
CAD
LUX
1992
5009
GINDORF Damian
PST Trier
GER
1994
800
2717
GODARD Caroline
CSL
FRA
1992
800
1677
GODINHO FERREIRA Rafael
FOLA
LUX
2001
2805
GODINHO FERREIRA Daniela
FOLA
LUX
2005
4X1
1307
GOLDWIN IGNASIUS Goldshajan
CSL
SRI
1999
3043
GONCALVES FERNANDES Sara
FOLA
POR
2005
4X1
3388
HANSEN Lynn
CELTIC
LUX
2002
1768
HAVÉ Yana
CAEG
LUX
1999
3964
HAVÉ Mara
CAEG
LUX
2002
2328
HAY Thomas
CAD
FRA
1984
800
1010
HENGEN David
RBUAP
LUX
1978
2886
HENSGEN Luc
CAS
LUX
1996
1897
HENZ Vivien
CSL
LUX
2004
5006
HESSLING Fabio
LAC Saarlouis
GER
1999
HAM
3033
HEUTS Sam
CELTIC
LUX
2003
1K5
3064
HILGER Philippe
FOLA
LUX
1999
1096
HOFFMANN Vera
CELTIC
LUX
1996
1K5
3518
HOFFMANN Luc
CSL
LUX
1987
800
1007
JÉHANNO Alan
CSL
FRA
2002
3547
JUNCKER Olivier
FOLA
LUX
2002
1891
KANTE Abia
CSL
BEL
2003
4X1
1097
KAYSER Gilles
FOLA
LUX
1999
2169
KETTMANN Milia
FOLA
LUX
2005
4X1
1539
KIEFFER Lena
FLA/IND
LUX
2001
3195
KIEFFER Luc
CELTIC
LUX
1994
4X4
2598
KINDE Yonas
CELTIC
ETH
1980
5K0
1482
KLÜCKERS Gaspar
CAEG
LUX
2004
1K5
2756
KOFFI Melody N'Da Vittoria
CSL
ITA
2003
3207
KOHL Annette
CAD
LUX
1963
2174
KOSMALA ép. TONIZZO Mireille
CSL
LUX
1968
HAM
3536
KREMER Nadine
CAD
LUX
1994
1447
KRUMLOVSKY Tamara
CAB
LUX
1997
5005
KUPCZIK Rebecca
PST Trier
GER
2001
400
2295
LALLEMANG Max
FOLA
LUX
1993
2620
LAMESCH Lili
CAD
LUX
2002
1126
LANNERS Camille
FOLA
LUX
1999
4X1
2239
LE ROUX Ludovic
CSL
FRA
1983
2594
LEBEDEVA Varvara
CSL
RUS
2003
1616
LEFEVRE Eloïse
CSL
LUX
2004
800
3730
LEFEVRE Charline
CSL
LUX
2002
1458
LENSMENT Anna
CSL
EST
2003
5027
LEPERE Lola
ACBBS
BEL
2005
STA
3106
LIEFGEN Nils
CAPA
LUX
1998
WEI
2374
LIEFGEN Sven
CAPA
LUX
1995
HOC
2038
LIETZ Nora
CAEG
LUX
2003
5023
LUCA Laurent
SMAC
BEL
2004
2660
MAJERUS Diane
CSL
LUX
1980
4013
MARTYNOV Nikita
CAS
LUX
2002
3241
MATHIAS ép. WAMPACH Heike
CSL
LUX
1980
DIS
1028
MELLINA Pol
CELTIC
LUX
1988
5K0
3109
MELLINA Martine
CELTIC
LUX
1990
1981
MERSCH Cathy
CSL
LUX
2003
4X1
1664
MICHEL Benjamin
CELTIC
LUX
2000
2398
MOLL Konstantin
CAD
LUX
2000
2702
MOLL Valentin
CAD
LUX/GER
1999
3433
MORILLO ROSADO Blanca
CSL
ESP
2003
1K5
1189
MULLER Louis
CSL
LUX
2000
3909
MULLER Béryl
CAS
LUX
2004
200
5028
NENIN Eline
SMAC
BEL
2000
HOC
2304
NEU Adrien
CSL
LUX
2005
800
2207
NICOLA Gil
CSL
LUX
1990
800
1893
NOVAK Jon
CSL
LUX
2002
2666
OLIVA Marco
CSL
LUX
1977
HAM
3828
OPOTA Dieudonné
CSL
FRA
1979
3589
OPPERMANN Léon
CSL
GER
2000
4X1
5025
OTJACQUES Alexandre
SMAC
BEL
2004
400
3580
PETERS Emilie
CAEG
LUX
2004
4X4
2329
PETERSEN Thomas Alexander
CSL
GBR
2005
5018
PFEIFFER Dominique
CAEG
LUX
2001
100
2485
PFEIFFER Dominique
CAEG
LUX
1990
4X1
3915
PIERI Mattea
CSL
LUX
2005
2305
PIREAUX Florestan
CAD
LUX
2002
1049
PLEIMLING Isabeau
CAD
LUX
1995
HAM
1057
PLEIMLING Noémie
CAD
LUX
1993
SPE
3959
QUERINJEAN Ruben
CELTIC
LUX
2001
1K5
5017
RAADTS Florian
LG Bernkastel-Kues
GER
1990
3852
RAUCHS Félix
FOLA
LUX
2003
3854
RAUCHS Nicolas
FOLA
LUX
2003
3308
RECKINGER Anne
FOLA
LUX
2001
SPE
2614
RECKINGER Tom
FOLA
LUX
2004
2303
REULAND Niels
CAEG
LUX
2003
2049
REUTER Tom
CAB
LUX
1990
SPE
3495
RIES Louise
CSL
LUX
2003
2172
RIES Marie-Daphnée
CAD
LUX
1994
KUG
3763
ROSSI Sandrine
CAB
LUX
1995
1956
RUDAULT Loïc
CAEG
LUX
2000
4X4
1146
SCHELLER Luc
CSL
LUX
1984
1842
SCHEVERS Laureen
CAS
LUX
2005
100
2360
SCHILTZ Loïc
CSL
LUX
2001
STA
3467
SCHLAMMES Ben
CELTIC
LUX
2004
3051
SCHMIDT Chloé
CAEG
LUX
2001
2754
SCHMIT Max
FOLA
LUX
2004
400
2733
SCHMITZ Lenny
CAPA
LUX
2003
3066
SCHÜTZ Julie
FOLA
LUX
1998
2895
SEIL Joe
CAPA
LUX
1995
STA
2498
SILVA CABRAL Nelson
CAB
LUX
1987
2870
SILVA SIMOES Yoann
CAS
POR
2003
1811
SNÄLL Martti Erik
CSL
LUX
1979
1272
SPAGNOLI Valerio
CAS
LUX
2003
100
1269
SPAGNOLI Marina
CAS
LUX
2005
3280
STEFFEN Rachel
CAB
LUX
2005
1725
STEINMETZ Pit
CSL
LUX
2001
5007
STICKDORN Kristin
LAC Saarlouis
GER
2000
HAM
1663
TASCH Luca
CSL
LUX
2003
4004
TEZKRATT Hamza
CSL
FRA
1985
800
5019
THEISEN Mathilda
CSL
LUX
2003
200
5013
THOMAS Florian
ACD
BEL
1989
400
3707
TOCK Eric
CAPA
LUX
2003
800
2173
TONIZZO Steve
CSL
LUX
1971
HAM
2697
TRITTA Aoife
CAB
LUX
2002
4X4
3248
VAN DER WEKEN Patrizia
CAPA
LUX
1999
5026
VAN-YDEGEM Mathieu
SMAC
BEL
2002
3345
VAVAKOU Sofia
CSL
LUX
2005
1398
VIMONT Carl Fredrik
CSL
SWE
2006
3018
WALLIG David
CSL
LUX
2004
1105
WARNIER Eric
CAB
LUX
2000
3070
WEBER Christopher
CAB
LUX
1996
1389
WEBER Julie
CAEG
LUX
2005
1735
WEBER Felix
CAEG
LUX
2003
2089
WEICHERDING Charel
CELTIC
LUX
1999
3134
WEICHERDING Gil
CELTIC
LUX
2001
3366
WEILER Liz
CAD
LUX
1991
2296
WEIWERT Steve
CAB
LUX
1997
3875
WENGLER Kim
CAD
LUX
2003
5008
WIRTZ Abraham
PST Trier
GER
2000
5K0
1414
WOLTER Anny
FOLA
LUX
1993
5K0
1887
ZAGHBIB Abdelkader
CAEG
LUX
1975
5K0
1945
ZOUHON Sigfrido Ely Davide
CSL
ITA
2004
DRE
1875
ZOUHON Noemi
CSL
ITA
2002
KUG