11. Jan 2020 ASVÖ Vienna Indoor Gala 2020 - Wien

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
1
Aigner Niklas
SVS-Leichtathletik
AUT
2006
60M
2
Ajide Daniel
GEAC
HUN
2000
60M
3
Alhammadi Mohammad
Uae
UAE
1991
200
4
Alnoon Sultan
Uae
UAE
1991
1K5
5
Alzaabi Saud
Uae
UAE
1988
6
Arcangeli Massimo
ASD PISTOIATLETICA1983
ITA
1997
7
Aschenbrenner Fabian
LCAV Jodl Packaging
AUT
2005
8
Babulik Matus
Slavia STU Bratislava
SVK
1997
800
9
Bánóczi Kristóf
Ferencvárosi Torna Club
HUN
2004
10
Bauer Moritz Tim
DSG Wien
AUT
2006
60M
11
Bauernfeind Mario
KUS ÖBV Pro Team
AUT
1991
1K5
12
Baumgartner Bernhard
SVS-Leichtathletik
AUT
2004
800
13
Baumgartner Christoph
DSG Wien
AUT
2002
60M
14
Beiser Maximilian
Sparkasse SG Götzis
AUT
1993
15
Berek András
Ferencvárosi Torna Club
HUN
2002
60M
16
Bernauer Felix
UNION St. Pölten
AUT
2004
60M
17
Breddermann Tobias
ATSV Linz LA
GER
1994
18
Brunner Hugó
PSN
HUN
2004
19
Buljin Maximilian
DSG Wien
AUT
2004
60M
20
Čéry Matúš
AC Stavbár Nitra
SVK
2004
21
Cik Stjepan Jan
Atletski klub Zagreb
CRO
2002
22
Crnajc Tihomir
Atletski klub Zagreb
CRO
2001
23
Dengg Adrian
DSG Wien
AUT
2001
60M
24
Dibo Will
SKV Feuerwehr Wien
AUT
2001
25
Distelberger Dominik
UVB Purgstall
AUT
1990
26
Dotlić Marino
Atletski klub Zagreb
CRO
1997
200
27
Drozda Sebastian
SVS-Leichtathletik
AUT
2004
28
Edegbe Enakhe
ATSV Linz LA
AUT
2003
29
Einramhof Felix
SVS-Leichtathletik
AUT
1998
30
Emma-Izevbizua John Esosa
DSG Wien
NGR
2004
60M
31
Farkas Bence
DOVASE
HUN
2002
32
Ferk Fabian
KSV alutechnik
AUT
1999
1K5
33
Ferri Lorenzo
ASD PISTOIATLETICA1983
ITA
1993
34
Ferrighetto Ivan
DSG Wien
ITA
1995
35
Forjan Niko
Pomurski atletski klub Goricko Murska Sobota
SLO
2004
36
Förster Max
SVS-Leichtathletik
AUT
2005
37
Frey Sebastian
DSG Wien
AUT
2002
800
38
Friedlmayer Felix
ATSV OMV Auersthal
AUT
2006
60M
39
Fritz Bálint
PVSK
HUN
2004
800
40
Fritz László
PVSK
HUN
2005
800
41
Gajdwoski Marcin
ATSV OMV Auersthal
AUT
2006
60M
42
Galambos Tibor
Ferencvárosi Torna Club
HUN
1991
WEI
43
Garea Nico
KSV alutechnik
AUT
1998
200
44
Gáspár Balázs
Ferencvárosi Torna Club
HUN
2002
200
45
Gašper Drev
AD Štajerska - Maribor
SLO
2003
KUG
46
Gaugl Sebastian
KSV alutechnik
AUT
1997
200
47
Gesierich Alexander
LAC Klagenfurt
AUT
1998
KUG
48
Giacomini Michele
ASD PISTOIATLETICA1983
ITA
1984
49
Grahovac Gregor
AD MASS Ljubljana
SLO
2000
400
50
Grau Markus
ULC Riverside Mödling
GER
2002
51
Grosssteiner Christopher
KUS ÖBV Pro Team
AUT
2004
800
52
Grünsteidl Herbert
DSG Wien
AUT
1997
KUG
53
Guglia Alexander
DSG Wien
AUT
1995
60M
54
Heiml Moritz
LAC Amateure Steyr
AUT
2003
1K5
55
Herzog Philipp
SVS-Leichtathletik
AUT
2003
56
Hidjam Georges Blanchard
DSG Wien
CMR
1986
57
Hinterhofer Roland
UNION St. Pölten
AUT
1991
1K5
58
Holzinger Lennart Paul
Sportclub Liezen
AUT
2002
59
Hufnagl Dominik
SVS-Leichtathletik
AUT
1997
60
Illovszky Daniel
BHSE
HUN
2000
61
Illovszky Dominik
BHSE
HUN
2002
60M
62
Jandl Dominik
SVS-Leichtathletik
AUT
1998
1K5
63
Jandl Florian
SVS-Leichtathletik
AUT
2001
1K5
64
Janis David
HSV Bruck Kaisersteinbruch
SVK
2005
60M
65
Janža Maj
AK Pomurje
SLO
2003
200
66
Jurij Beber
AD Štajerska - Maribor
SLO
2004
67
Kádasi Zalán
BHSE
HUN
1994
200
68
Kainrath Niklas
UNION St. Pölten
AUT
2004
800
69
Kargl Fabian
ATSV OMV Auersthal
AUT
2003
70
Karner Daniel
KSV alutechnik
AUT
1999
1K5
71
Kazi Tamás
Ferencvárosi Torna Club
HUN
1985
800
72
Khorchidi Ramin
DSG Wien
AUT
1994
60M
73
Klemenčič Aleksej
AK Slovenj Gradec
SLO
2004
1K5
74
Koch Thomas Magnus Jason
DSG Wien
GER
2004
60M
75
Kornfeld Markus
DSG Wien
AUT
1990
60M
76
Kovács Dániel
Ferencvárosi Torna Club
HUN
1997
200
77
Kovács Ferenc Soma
Budaörsi DSE
HUN
2004
1K5
78
Krach Matthias
ATSV OMV Auersthal
AUT
1991
KUG
79
Krischanitz Valentin
ATSV OMV Auersthal
AUT
2006
60M
80
Kristen Kevin Noah
ATSV OMV Auersthal
AUT
2006
81
Labuda Dominik
AC Stavbár Nitra
SVK
2003
82
Lachkovics Elias
SVS-Leichtathletik
AUT
2004
400
83
Lachkovics Noah
SVS-Leichtathletik
AUT
2000
84
Leitenbauer Paul
LAC Amateure Steyr
AUT
2004
800
85
Leser Simon
LT Bgld Eisenstadt
AUT
2003
800
86
Lindinger-Asamoah Jordan
ATSV OMV Auersthal
AUT
2003
87
Lopúch Adam
AC Stavbár Nitra
SVK
2003
88
Luksch Kilian
ATSV OMV Auersthal
HUN
2006
60M
89
Malischnig Julian
DSG Wien
AUT
2002
90
Margaryan Michael
DSG Wien
---
2004
91
Máté Tamás
BHSE
HUN
1998
200
92
Mayouf Hassan
Uae
UAE
1989
93
Mesic Timon
Pomurski atletski klub Goricko Murska Sobota
SLO
2004
94
Meyer Andreas
ULC Riverside Mödling
AUT
1994
60M
95
Mihály Ádám
GEAC
HUN
2001
60M
96
Miller Chad
Großbritannien
GBR
2000
400
97
Molnar Attila
SVSE
HUN
2002
400
98
Multerer Philipp
DSG Wien
AUT
1998
99
Muster Daniel
ULC Riverside Mödling
AUT
2003
100
Muster Mario
ULC Riverside Mödling
AUT
2006
KUG
101
Nabernik Grega
AK Slovenj Gradec
SLO
2004
60M
102
Neumann Bernhard
DSG Wien
AUT
2002
800
103
Nichols-Bardi Daiyehan
UNION St. Pölten
AUT
2001
104
Nikpalj Benedikt
AK Dinamo-Zrinjevac
CRO
1993
60M
105
Nnamdi Chinomnso
ULC Riverside Mödling
AUT
2004
106
Novosel Nikola
AK Dinamo-Zrinjevac
CRO
1999
400
107
Pacini Michele
ASD PISTOIATLETICA1983
ITA
1996
108
Pajek Tadej
Pomurski atletski klub Goricko Murska Sobota
SLO
2004
109
Paramonov Mikhail
HIFK
FIN
1983
110
Peham Valentin
DSG Wien
AUT
2006
60M
111
Pini Alessandro
ASD PISTOIATLETICA1983
ITA
1992
112
Pîslaru Mihai Cristian
Romania Csm Bucuresti
ROU
1999
400
113
Pogorevc Jaka
AK Slovenj Gradec
SLO
1998
800
114
Pototschnig Alexander
UWW-LA
AUT
1998
60M
115
Pozsgai Daniel
UTE
HUN
1993
400
116
Prednik Aljaž
AK Slovenj Gradec
SLO
2004
117
Pretterhofer Stefan Martin
KSV alutechnik
AUT
1992
200
118
Primož Velkner
AD Štajerska - Maribor
SLO
1997
60M
119
Prošt Urban
AK Slovenj Gradec
SLO
2004
400
120
Pušnik Jošt
AK Slovenj Gradec
SLO
2004
121
Rauscher Michael
Union Pottenstein
AUT
2002
200
122
Reiterer Alexander
ATSV Ternitz
AUT
2000
KUG
123
Réthy László
VEDAC
HUN
1997
124
Ringhofer Christian
DSG Wien
AUT
2003
125
Roka Noah-Elijah
ATSV OMV Auersthal
AUT
2003
60M
126
Romanovs Kärlis
UAB Athletics
LAT
2002
400
127
Rupp Valentin
DSG Wien
AUT
2003
800
128
Sárközi Dominik
Ferencvárosi Torna Club
HUN
1999
400
129
Saulius Rapolas
SC COSMA
LTU
1996
130
Savickas Ugnius
SC COSMA
LTU
1992
131
Scheiflinger Stefan
UNION St. Pölten
AUT
2003
800
132
Schönbauer Valentin
ULC Zehnkampf
AUT
2004
133
Schriefl Nico
SKV Feuerwehr Wien
AUT
2005
KUG
134
Seidl Daniel
ULC Riverside Mödling
AUT
2005
135
Seyser Nico
ATSV Ternitz
AUT
1997
KUG
136
Siebenhofer Raphael
TUS Kainach
AUT
2003
800
137
Siedlaczek Dominik
DSG Wien
AUT
1992
KUG
138
Sima Mihai Radu
As.CSM Dunarea Giurgiu
ROU
1994
139
Skalvy Gordon
ULV Krems
AUT
1997
140
Skledar Gal
Pomurski atletski klub Goricko Murska Sobota
SLO
2004
141
Skrabulis Kostas
SC COSMA
LTU
1992
60M
142
Sodaitis Danas
SC COSMA
LTU
1989
60M
143
Stadlmann Dominik
KUS ÖBV Pro Team
AUT
1995
1K5
144
Stallmeister Theo
ULC Riverside Mödling
AUT
1999
145
Stroh Christopher
KUS ÖBV Pro Team
AUT
2005
800
146
Stüger Paul
KSV alutechnik
AUT
1996
1K5
147
Sulman Bruno
AD MASS, Ljubljana
SLO
2000
400
148
Sumereder Maximilian
DSG Wien
AUT
2004
149
Surace Yuri
Atletica Barbas
ITA
1988
150
Svoreň Jakub
AC Stavbar Nitra
SVK
2002
151
Szabó László
Ferencvárosi Torna Club
HUN
1991
WEI
152
Takács Ákos
GEAC
HUN
1982
200
153
Tarlukács Ádám
BHSE
HUN
1993
200
154
Tastepe Ali
DSG Wien
AUT
1997
60M
155
Teubl Christoph
KSV alutechnik
AUT
2000
800
156
Tine Martin Puppis
AD Štajerska - Maribor
SLO
2003
800
157
Tirić Zvonimir
AK Zagreb Ulix
CRO
2003
200
158
Tivadar Matej
AD Kladivar Celje
SLO
1989
159
Toader Andrei Rares
CSM Ploiesti
ROU
1997
KUG
160
Trajbarič Tvit
AK Pomurje Murska Sobota
SLO
2004
800
161
Truskauskas Gediminas
SC COSMA
LTU
1998
162
Tschabrun Adrian
DSG Wien
AUT
2005
60M
163
Ukhurebor Gideon
DSG Wien
AUT
1998
60M
164
Unger Andreas
DSG Wien
AUT
1995
60M
165
Ursprunger Lorenz
LCA Umdasch Amstetten
AUT
1999
166
Uwaifo Efe
Harrow AC
GBR
1995
167
Vágó András
Ferencvárosi Torna Club
HUN
1988
200
168
Vágvölgyi Csaba
Ferencvárosi Torna Club
HUN
2002
200
169
Valentin Vidovič
AD Štajerska - Maribor
SLO
2003
170
Varga Lőrinc
Ferencvárosi Torna Club
HUN
2000
800
171
Videka Karlo
AK Dinamo-Zrinjevac
CRO
2000
172
Wallner Kevin
UNION St. Pölten
AUT
1992
1K5
173
Weiler Lorenz
ATSV OMV Auersthal
AUT
1993
200
174
Weilharter Lukas
DSG Wien
AUT
1998
400
175
Weiser Tobias
UNION St. Pölten
AUT
2002
60M
176
Westerhout Owen
AV Trias
NED
1989
177
Zillner Gerhard
SVS-Leichtathletik
AUT
1971
KUG
178
Mellon Andrew
Ireland
IRL
1995
400
179
Sasyn René
Dukla Praha
CZE
2000
1K5
180
Janik Theo
Třebíč
CZE
2001
181
Hvalec Jan
AK Poljane Maribor
SLO
2003
60M
182
Bielopotocký Martin
Atletika Bratislava
SVK
1992
60M
183
Adamovič Andrej
Atletika Bratislava
SVK
1986
60M
184
Poropat Aljaž Žan
AK Poljane Maribor
SLO
2003
800
185
Marinčič Rok Rozman
AK Poljane Maribor
SLO
2003
60M
186
Zupanič Vito
AK Poljane Maribor
SLO
2002
187
Fras Nejc
AK Poljane Maribor
SLO
2003
60M
188
Ogrinc Žan
AK Poljane Maribor
SLO
2006
800
189
Omulec Matic
AK Poljane Maribor
SLO
1993
200
Banović Marina
AK Dinamo-Zrinjevac
CRO
1982
201
Banovicova Monika
Nasa atletika Bratislava
SVK
1995
60M
202
Bardi Moyo
UNION St. Pölten
AUT
2005
60M
203
Baumgartner Veronika
SVS-Leichtathletik
AUT
2006
60M
204
Bažoutová Klára
Atletika Chrudim
CZE
2002
205
Bisanz Leonie
ULC Riverside Mödling
AUT
2004
KUG
206
Bongiovanni Ludovica
ASD PISTOIATLETICA1983
ITA
2001
207
Borhy Anna
PSN
HUN
2002
208
Boštjančič Nika
AD Štajerska - Maribor
SLO
2000
60M
209
Braun Nora
DSG Wien
HUN
2002
400
210
Brunninger Patricia
ATSV Linz LA
AUT
2006
211
Bsteh Lara
LT Bgld Eisenstadt
AUT
2006
60M
212
Bubalo Lea
AK Dinamo-Zrinjevac
CRO
2003
213
Bucher Sophie
KUS ÖBV Pro Team
AUT
2001
1K5
214
Burger Valerie
DSG Wien
AUT
2005
60M
215
Ciric Maja
AD MASS Ljubljana
SRB
1989
400
216
Courson Salome
DSG Wien
FRA
2003
217
Csóti Jusztina
BHSE
HUN
1998
200
218
Čurak Tea
AK Dinamo-Zrinjevac
CRO
1995
400
219
Cutini Giulia
ASD PISTOIATLETICA1983
ITA
1998
220
Dibo Alicia Makeme
SKV Feuerwehr Wien
AUT
2004
KUG
221
Dlauhy Anja
ULC Riverside Mödling
AUT
2003
222
Dobránszky Laura
GEAC
HUN
2002
223
Edletzberger Nicole
ATSV OMV Auersthal
AUT
2005
224
Edlinger Isabelle
UNION St. Pölten
AUT
2002
60M
225
Edőcs Fanni
BHSE
HUN
1998
226
Ehrntraut Lisa
LV-Marswiese
AUT
1998
1K5
227
Engel Leonie
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
SVK
2001
200
228
Erát Dalma
PSN
HUN
2005
229
Éva Viktória
DOVASE
HUN
2005
60M
230
Fekete Júlia
VEDAC
HUN
2005
200
231
Förster Deborah
SVS-Leichtathletik
AUT
2004
KUG
232
Frajdl Neja
AK Slovenj Gradec
SLO
2004
800
233
Franc Jožica
AK Pomurje Murska Sobota
SLO
2004
800
234
Fries Franziska
ATSV OMV Auersthal
AUT
2006
60M
235
Garamvölgyi Petra
PSN
HUN
2003
236
Genis Isabelle
DSG Wien
AUT
2004
237
Geric Nela
AK Pomurje Murska Sobota
SLO
2004
238
Geric Nina
AK Pomurje Murska Sobota
SLO
2004
239
Grd Lucija
AK Dinamo-Zrinjevac
CRO
2004
240
Gruber-Pandion Sophia
LCA Umdasch Amstetten
AUT
2004
241
Hafner Manca
AK Pomurje Murska Sobota
SLO
2005
800
242
Haimberger Marleen
ULC Hirtenberg
AUT
2006
800
243
Hajszan Naya
LT Bgld Eisenstadt
AUT
2005
800
244
Havlinova Nora
DSG Wien
CZE
1995
1K5
245
Hein Raphaela
DSG Wien
AUT
1992
246
Herman Alina
AD Štajerska - Maribor
SLO
2004
247
Hofer Leonie
DSG Wien
AUT
1996
60M
248
Hofmann Anja
ULC Riverside Mödling
AUT
2004
800
249
Hofstätter Jennifer
DSG Wien
AUT
2004
800
250
Holešinská Iveta
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek
CZE
2003
251
Holler Lena
ATSV OMV Auersthal
AUT
2006
60M
252
Honetz Sophie
ULC Riverside Mödling
AUT
2004
KUG
253
Horvat Lara
AK Pomurje Murska Sobota
SLO
2004
800
254
Horvat Leoni
AK Pomurje Murska Sobota
SLO
2004
255
Hovnik Zala Katarina
AK Slovenj Gradec
SLO
2002
256
Huf Tatjana
ATSV OMV Auersthal
AUT
2006
257
Iacoban Cristina
AC IACRIS/CSM CRAIOVA
ROU
1997
60M
258
Iker Natália
SZombathelyi SI
HUN
2005
259
Illmaier Bianca
KSV alutechnik
AUT
1998
1K5
260
Inzinger Sonja
UNION St. Pölten
AUT
2004
800
261
Istenič Zala
AD MASS Ljubljana
SLO
2002
262
Jany Samantha
SVS-Leichtathletik
AUT
2001
1K5
263
Janža Klara
AK Pomurje Murska Sobota
SLO
2004
60M
264
Janža Klara
AK Pomurje Murska Sobota
SLO
2007
200
265
Janža Zala
AK Pomurje
SLO
2001
200
266
Joó Dóra
BHSE
HUN
2005
267
Kaučič Ajda
AK Poljane Maribor
SLO
2003
268
Keri Bettina
SVSE
HUN
1997
269
Kirsch Natalia
SVSE
HUN
2003
800
270
Kobler Tanja
UAB Athletics
AUT
2003
1K5
271
Kockisch Charlotte
ATSV OMV Auersthal
GER
2005
60M
272
Konczer Annabelle
LV-Marswiese
AUT
1985
1K5
273
Könyves Kitti
VEDAC
HUN
2004
60M
274
Korošec Gaja
AK Slovenj Gradec
SLO
2005
275
Kovalančíková Lucia
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
SVK
1993
1K5
276
Krajnc Lara
AK Poljane Maribor
SLO
2005
800
277
Krause Maxima
ULC Riverside Mödling
AUT
2004
60M
278
Kreiner Sophie
ATSV Linz LA
AUT
2004
279
Krenn Sandra
ULC Riverside Mödling
AUT
2002
60M
280
Kühne Klara
ATSV OMV Auersthal
GER
2006
60M
281
Kuti Nikolett
Ferencvárosi Torna Club
HUN
2000
282
Ladinig Hannah
VST Laas
AUT
2004
KUG
283
Leger Pauline
ULC Riverside Mödling
GER
2003
284
Lenzi Rebecca
ASD PISTOIATLETICA1983
ITA
1999
KUG
285
Leser Anna
LT Bgld Eisenstadt
AUT
2001
1K5
286
Leutmezer Laura
ATSV OMV Auersthal
AUT
2003
287
Lilek Hannah
KSV alutechnik
AUT
1998
200
288
Linzer Marlene
SVS-Leichtathletik
AUT
2000
KUG
289
Losonci Laura
SVS-Leichtathletik
AUT
2006
290
Lugarić Marta
AK Dinamo-Zrinjevac
CRO
2003
291
Lukasevic Erika
SC COSMA
LTU
2000
60M
292
Maderböck Livia
ATSV OMV Auersthal
AUT
2005
800
293
Mahlfleisch Katharina
DSG Wien
AUT
2001
294
Maier Carolina
DSG Wien
AUT
2005
KUG
295
Mariel Emily
SVS-Leichtathletik
AUT
2005
60M
296
Mate Vesna
AK Pomurje Murska Sobota
SLO
2004
297
Mayrhofer Julia
SVS-Leichtathletik
AUT
2005
60M
298
Mayrhofer Nina
SVS-Leichtathletik
AUT
2004
299
Melbinger Paula
ATSV OMV Auersthal
AUT
2006
60M
300
Mey Tamara Sophie
DSG Wien
GER
1997
200
301
Mezo Zsofia
SVSE
HUN
2003
800
302
Miklau Lorena
LAC Klagenfurt
AUT
2004
303
Millonig Julia
ULC Riverside Mödling
AUT
1995
1K5
304
Möller Caroline
DSG Wien
GER
1986
WEI
305
Möller-Käppler Nadine
DSG Wien
GER
1986
306
Mortreuil Kalliyane
DSG Wien
FRA
2003
307
Müller Selina
ULC Riverside Mödling
AUT
2004
KUG
308
Nika Fajfar
AD Štajerska - Maribor
SLO
2004
800
309
Oberndorfer Lisa
LCAV Jodl Packaging
AUT
1999
1K5
310
Orlicka Melanie
DSG Wien
POL
2001
KUG
311
Pápai Tekla
ATSV OMV Auersthal
HUN
2004
60M
312
Pavlinjek Natalija
AK Pomurje
SLO
1998
313
Perš Nika
AK Pomurje Murska Sobota
SLO
2006
314
Petja Klojčnik
AD Štajerska - Maribor
SLO
2004
400
315
Petřvalská Valentína
AO TJ Slavia STU Bratislava
SVK
2004
60M
316
Pisnik Veronika
AK Slovenj Gradec
SLO
2000
317
Pleyer Livia
ULC Riverside Mödling
AUT
2005
318
Pluta Melissa
ATSV OMV Auersthal
AUT
2007
60M
319
Pogorevc Maja
AK Slovenj Gradec
SLO
1996
320
Polt Marie Helene
DSG Wien
AUT
1997
321
Portenschlager Sigrid
DSG Wien
AUT
1995
322
Preisl Kerstin
ATSV OMV Auersthal
AUT
2003
800
323
Preißl Lea
LV-Marswiese
AUT
1978
324
Pressler Lena
UNION St. Pölten
AUT
2001
325
Prohaska Sophie
ATSV OMV Auersthal
AUT
2003
KUG
326
Reisinger Lara
ATSV OMV Auersthal
AUT
2003
KUG
327
Repasi Petra
GEA Athletik Club
HUN
1996
60H
328
Ripfel Laura
ULC Weinland
AUT
2002
1K5
329
Ronco Elena
ATSV OMV Auersthal
AUT
2003
330
Rupp Leonie
DSG Wien
AUT
2003
60M
331
Salzbauer Linda
ULV Krems
AUT
2005
60M
332
Schaferl Leonie
ATSV OMV Auersthal
AUT
2006
KUG
333
Schmelcz Fanny
BHSE
HUN
1992
60M
334
Schmid Fiona
ULC Riverside Mödling
AUT
1974
335
Schmid Tabea
ULC Riverside Mödling
AUT
2006
800
336
Seiler Lotte Luise
KSV alutechnik
AUT
2001
1K5
337
Sekavčnik Zala
AK Slovenj Gradec
SLO
2003
800
338
Serrano Ainhoa
DSG Wien
ESP
1999
339
Spazirer Lena
ULC Weinland
AUT
2003
60H
340
Springer Leonie
ULC Riverside Mödling
AUT
2000
341
Stančin Ana
AK Pomurje
SLO
2002
342
Stolz Theresa
DSG Wien
AUT
1997
343
Strohmayer-Dangl Catherina
LT Bgld Eisenstadt
AUT
2003
344
Svancarek Hanna
ATSV OMV Auersthal
AUT
2002
KUG
345
Szikossy Szilvia
Ferencvárosi Torna Club
HUN
2003
200
346
Szűcs Dóra Zita
Ferencvárosi Torna Club
HUN
2002
347
Tasch Leonie
ULC Riverside Mödling
AUT
2001
WEI
348
Tobler Sabrina
ULC Riverside Mödling
AUT
2004
60M
349
Tollas Gizella Boglárka
Ferencvárosi Torna Club
HUN
2001
400
350
Torma Evelin
BHSE
HUN
1994
351
Toth Alexandra
Allgemeiner Turnverein Graz (ATG)
AUT
1995
352
Tschöp Chiara
ATSV OMV Auersthal
AUT
2007
60M
353
Tuci Alice
ASD PISTOIATLETICA1983
ITA
1998
354
Tukhay Vladyslava
AD MASS, Ljubljana
SLO
1999
355
Vadászi Bíborka
VEDAC
HUN
2004
60M
356
Vanesa Lobenwein
AD Štajerska - Maribor
SLO
2003
800
357
Varga Livia
ULC Riverside Mödling
AUT
2004
358
Vasiliou Anna
GREECE
GRE
1990
800
359
Vasiliou Irini
GREECE
GRE
1990
360
Verhovnik Lana
AK Slovenj Gradec
SLO
2001
361
Vidan Nicole
ULC Zehnkampf
ITA
2002
WEI
362
Vovk Vita
AK Slovenj Gradec
SLO
2002
363
Waismayer Tatjana
UAB Athletics
AUT
2005
1K5
364
Weber Bettina
SVS-Leichtathletik
AUT
1996
KUG
365
Wegener Emma
ATSV OMV Auersthal
AUT
2005
60M
366
Weilharter Anna-Lena
DSG Wien
AUT
2002
367
Welser Sophie Marie
DSG Wien
AUT
2006
60M
368
Widhalm Sarah
DSG Wien
AUT
2002
369
Wingfield Charlotte
Pembroke Athletica
MLT
1994
200
370
Wurzer Livia
LCA Umdasch Amstetten
AUT
2005
371
Zach Katharina
ATSV OMV Auersthal
AUT
2005
372
Zapfel Yvonne
LT Bgld Eisenstadt
AUT
1992
373
Zipperl Vanessa
ATSV OMV Auersthal
AUT
2005
800
374
Štoudková Pavla
AK Olymp Brno
CZE
2003
1K5
375
Kšela Liza
AK Poljane Maribor
SLO
2003
60M
377
Kralj Nika
AK Poljane Maribor
SLO
2003
378
Frangež Maja
AK Poljane Maribor
SLO
2005
60M
400
Lesitschnig Tamara
KLC
AUT
1994
WEI
401
Hajek Stephan
DSG Wien
AUT
2001
WEI