01. Feb 2020 CMCM Indoor Meeting 2020 - Luxembourg

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
121
PÖSCHLOVA Nikola
AC TEPO
CZE
1998
STA
145
ROSSAERT Michaël
ACW
BEL
1995
400
36
MADOUI Mouloud
Algeria
ALG
1993
1K5
137
GRACIA Flore
AS Metz
FRA
1996
DRE
138
VECRIN Camille
AS Metz
FRA
2003
DRE
112
JACQUOT-CLAUDE Emilie
ASSA
FRA
1985
1K5
109
ZANNE Frederica
ATL Brescia
ITA
1999
1K5
91
PRINSEN Danaid
AV Aquilo
NED
1997
800
68
FALL Djibrill
AVEC
FRA
1997
400
71
TRAMBLOY Célestin
AVEC
FRA
2000
400
146
NDIAYE Amadou
AVEC
SEN
1992
400
72
VAN NIEWENHOVE Dries
AVLO
BEL
1998
400
86
VAN LENT Lotte
AVZK
BEL
2001
66
HUSILLOS Oscar
Barcelona
ESP
1993
113
BENKASSEM Khadija
Bastia
MAR
1998
1K5
169
BENKASSEM Khadija
Bastia
MAR
1998
800
43
D'HOORE Ward
Belgium
BEL
1994
1K5
149
AERSSENS Dieter
Belgium
BEL
1995
1K5
140
COOK Sophie
BIR
GBR
1994
STA
24
PEZER Mezud
Bosnia-Herzegowina
BIH
1994
KUG
27
MESIC Kemal
Bosnia-Herzegowina
BIH
1985
KUG
161
DO ROSARIO Thiago André
Brazilia
BRA
1995
1K5
1
BERTEMES Bob
CAB
LUX
1993
KUG
7
BIDAINE Pol
CAB
LUX
1993
8
EVORA DELGADO Lionel
CAB
LUX
1996
17
ROSSI Sandrine
CAB
LUX
1995
142
MÜLLER Yannick
CAB
LUX
1996
151
HENEN Samy
CAB
BEL
1995
156
BEBON Quentin
CAB
LUX
1996
63
PIETTE Gaetan
CABW
BEL
1985
117
SMETS Fanny
CABW
BEL
1986
STA
11
MARX Lara
CAD
LUX
1989
DRE
20
BUEKENS Lara
CAD
LUX
1997
STA
150
LAMESCH Lili
CAD
LUX
2002
152
LESER Sophie
CAD
LUX
2002
14
REULAND Niels
CAEG
LUX
2003
400
9
SCHMIDT Chloé
CAEG
LUX
2001
800
3599
NESEN Lina
CAPA
LUX
2009
4X5
2562
HILGER Charel
CAPA
LUX
2010
4X5
3028
FONTAINE Camille
CAPA
LUX
2008
4X5
3731
HILGER Alex
CAPA
LUX
2008
4X5
2071
RIWERS Amy
CAPA
LUX
2008
4X5
2548
NESEN Vicky
CAPA
LUX
2008
4X5
3324
WEILER Anne
CAPA
LUX
2007
4X5
3325
WEILER Théid
CAPA
LUX
2007
4X5
2149
NESEN Ella
CAPA
LUX
2012
6X5
1273
NESEN Sophie
CAPA
LUX
2012
155
DOSTERT Luc
CAS
LUX
2002
4
BERTEMES Bob
CELTIC
LUX
1994
1K5
2
HOFFMANN Vera
CELTIC
LUX
1996
1K5
153
HANSEN Lynn
CELTIC
LUX
2002
165
THULL Tim
CELTIC
LUX
2000
1K5
166
WEICHERDING Gil
CELTIC
LUX
2001
1K5
1289
KIRSCH Lola
CELTIC
LUX
2009
4X5
3784
HEMMEN Tun
CELTIC
LUX
2009
4X5
3213
SIMON Nanda
CELTIC
LUX
2007
4X5
1318
GODWIN Zion Solomon
CELTIC
LUX
2008
4X5
1038
JÜCH Nea
CELTIC
LUX
2009
4X5
1249
URWALD Arno
CELTIC
LUX
2009
4X5
2247
MOLITOR Noélie
CELTIC
LUX
2007
4X5
1885
JOLY Till
CELTIC
BEL
2008
4X5
2640
HANAPPE Alix
CELTIC
LUX
2009
4X5
2418
SCHOEBEN Guillaume
CELTIC
LUX
2010
4X5
2768
FUNCK Tessa
CELTIC
LUX
2008
4X5
1158
ARCARO DUPONT Noa
CELTIC
LUX
2008
4X5
3502
GAJIC Danica
CELTIC
LUX
2009
4X5
3999
ZIGRAND Jonathan
CELTIC
LUX
2009
4X5
2912
WEIS Eve, Chloë
CELTIC
LUX
2008
4X5
1204
MATOS SIMÕES Emilio
CELTIC
POR
2007
4X5
2357
KOTECKÁ Marie Anna
CELTIC
CZE
2009
4X5
2474
WEIS June Lilly
CELTIC
LUX
2009
4X5
2761
STEINER Noa
CELTIC
LUX
2008
4X5
2655
KOPS Mathis
CELTIC
LUX
2008
4X5
2627
ANGELSBERG Lara
CELTIC
LUX
2006
4X2
3676
THILL Laure
CELTIC
LUX
2006
4X2
2656
KOPS Lou Damien
CELTIC
LUX
2006
4X2
2514
JÜCH Mats
CELTIC
LUX
2006
4X2
107
APRILE Giulia
CS Esercito
ITA
1995
1K5
108
BORTOLI Elisa
CS Esercito
ITA
1994
1K5
12
CIBANGO Bliss
CSL
LUX
2002
16
DJAZOULI Aymen
CSL
LUX
1998
400
21
STEINMETZ Pit
CSL
LUX
2001
60H
5
BAUER Anais
CSL
LUX
1993
10
BRULS Margaux
CSL
LUX
2001
1K5
19
KOFFI Melody N'Da Vittoria
CSL
ITA
2003
DRE
133
HUSTIN Valère
CSL
BEL
1993
1K5
136
LENSMENT Anna
CSL
EST
2003
DRE
143
MULLER Louis
CSL
LUX
2000
148
GRAILET François
CSL
LUX
1994
60H
135
LEFEVRE Charline
CSL
LUX
2002
3915
PIERI Mattea
CSL
LUX
2005
4X2
1865
CARDONNEL Pauline
CSL
FRA
2006
4X2
2230
FRIEDERICH David
CSL
LUX
2005
4X2
1671
WENSVEEN GROU Kian
CSL
LUX
2005
4X2
2255
MENGOLO MVOTTO Dorothee Gloria
CSL
CMR
2005
4X2
1326
FRITZ Lauren
CSL
FRA
2006
4X2
3202
KOUADIO Karl-Henry
CSL
FRA
2005
1160
PRIGENT Ethan
CSL
FRA
2005
4X2
154
KANTE Abia
CSL
BEL
2003
1351
ELCHEROTH Mia
CSL
LUX
2006
4X2
3025
REALI Emma
CSL
ITA
2006
4X2
3007
LANCE Antoine
CSL
FRA
2006
4X2
2249
WEBER Eliott
CSL
FRA
2006
4X2
3244
BOSSER Nina
CSL
LUX
2009
2499
GOEBEL Anthony
CSL
LUX
2009
4X5
1838
SCHOLZ Mailys
CSL
LUX
2008
2027
GUCCIONE Piero Pol Sergio
CSL
LUX
2008
4X5
3136
GOLDSCHMIDT Ben
CSL
LUX
2009
4X5
1017
PIERI Julia
CSL
LUX
2007
1040
GOEBEL Bob
CSL
LUX
2007
4X5
3490
ROCHET Pénélope
CSL
FRA
2009
3444
WAGNER Maxime
CSL
LUX
2010
4X5
2093
CASTELAIN-CHISTOVA Elisabeth
CSL
FRA
2007
3442
ELCHEROTH Lena
CSL
LUX
2010
4X5
2716
OBERWEIS Steve
CSL
LUX
2009
4X5
1196
DALLE Victor
CSL
FRA
2007
4X5
1827
DAUCH Mathis
CSL
FRA
2008
4X5
2341
BEISSEL Antoine
CSL
LUX
2009
4X5
2176
FRIEDERICH Emilie
CSL
LUX
2007
4X5
1300
ONOMO EBODE Naïca, Elena
CSL
FRA
2010
3115
MONMIGNAUT Antoine
CSL
FRA
2009
4X5
2942
MOTTE Aliénor
CSL
FRA
2008
4X5
3194
POZDNYAKOV Roman
CSL
FRA
2008
4X5
1927
LANCE Henri
CSL
FRA
2009
4X5
2125
BARBERIS Matilde
CSL
ITA
2007
3372
LE SAUX Isild
CSL
FRA
2009
3350
STRAUB RODRIGUEZ Daniel
CSL
ESP
2009
4X5
3012
KULHANJIAN Marazil Ann
CSL
USA
2008
4X5
2949
CARA Vladimir
CSL
ROU
2007
4X5
3775
VERNARDOS Vasileios
CSL
GRC
2010
4X5
2869
VERNARDOS Panagiotis
CSL
GRC
2008
4X5
3621
KESSELER Frédéric
CSL
LUX
2008
4X5
2803
BEISSEL Chloé
CSL
LUX
2011
2991
PETTICO Christian
CSL
LUX
2011
6X5
3120
MONMIGNAUT Baptiste
CSL
FRA
2011
2185
WAGNER Julie
CSL
LUX
2012
6X5
2823
ALESI Brieuc Alexandre
CSL
LUX
2012
6X5
1079
FELICETTI Adrien
CSL
LUX
2013
2681
LIEBERMANN Arthur
CSL
LUX
2011
1081
CARLIN BONTEMPI Freja
CSL
ITA
2012
6X5
2793
LARSSON KRAUSOVA Linda
CSL
SWE
2011
6X5
2828
SPAUS Maxime
CSL
FIN
2012
3069
BRITO RODRIGUES Catarina
CSL
POR
2011
6X5
2817
MAMÈRE Arthur
CSL
LUX
2014
6X5
2969
MAMBETSHAEV Ildar
CSL
LUX
2011
6X5
1826
AVERJANOVS Arturs
CSL
LAT
2011
2077
STRACKS Timothée
CSL
LUX
2011
6X5
2020
STRACKS Mathéo
CSL
LUX
2013
6X5
3437
ELCHEROTH Anna
CSL
LUX
2012
6X5
1090
NADHIR Imane Fatima
CSL
FRA
2012
6X5
2998
NADHIR Maryam
CSL
FRA
2013
6X5
3541
MARTINEZ NOGALSKA Natalia
CSL
POL
2011
2993
BLANCHE Eléonore
CSL
FRA
2011
6X5
2839
CARRASCO JASICZEK Tadeusz
CSL
ESP
2011
6X5
1080
PIRES RAACH Linsay
CSL
LUX
2013
6X5
170
HUSSEIN Mohammed
CSL
SUD
1991
1K5
3339
DELARUE Noa
CSL
FRA
2007
4X5
171
NEU Adrien
CSL
LUX
2005
4X2
39
HAMDI Ali
DCLA
BEL
1989
1K5
139
AMON Florence
DCLA
BEL
1999
DRE
56
KÖLSCH Daniel
DSHS Köln
GER
1994
120
RENTZ Clara
DSHS Köln
GER
1997
STA
51
PETH Rico
DSHS Köln
GER
1992
41
VICH Damian
Dukla Praha
CZE
1998
1K5
15
JUNCKER Olivier
FOLA
LUX
2002
400
3
ARENDT Fanny
FOLA
LUX
2002
800
58
RION Pierre
GBR
GBR
1984
22
LATIFLLARI Anistasios
Greece
GRE
1996
KUG
23
MOUZENIDIS Odysseas
Greece
GRE
1999
KUG
90
GIANNOPOULOU Konstantina
Greece
GRE
1994
800
144
VAN DIEPEN Tony
Haag Athletiek
NED
1996
400
28
MILLER Ashinia
Jamaica
JAM
1993
KUG
134
BERTRAND Margot
JSA
FRA
2001
45
KIPCHUMBA Evans
Kenya
KEN
1994
1K5
123
BACHMANN Lea
LAS Basel
SUI
1996
STA
124
STÖCKLIN Pascale
LAS Basel
SUI
1997
STA
32
HASSANE Jamal
LG Bernkastel
GER
1998
HOC
64
DAMMERMANN Fabian
LG Osnabrück
GER
1997
400
48
KIRSTGES Pascal
LG Rhein-Wied
GER
1997
100
DOLAY Stecy
Lille
FRA
1993
85
MEHUYS Elise
LYRA
BEL
1995
75
VANCAUWENBERGHE Nolan
MOHA
BEL
1999
60H
79
RUFFACQ Quentin
MOHA
BEL
1998
60H
84
TALOTTI Lola
MOHA
BEL
2003
37
MAJDOUBI Kamali
Morocco
MAR
1993
1K5
44
EL KAAM Fouad
Morocco
MAR
1988
1K5
47
EL MALIKY Achraf
Morocco
MAR
1999
1K5
87
ISMAILI Chaimae
Morocco
MAR
2000
1K5
77
TARLET Theo
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1997
60H
95
KINZELIN Justine
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1998
800
96
FAGE Manon
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1992
800
106
SIX Alice
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1990
1K5
111
FLEURY Aurore
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1993
1K5
159
XAILLY Laurine
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1997
800
158
BERTHEAU Louise-Anne
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1992
800
167
ROSIERE Renaud
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1993
1K5
160
CARSON Hamish
New Zealand
NZL
1988
1K5
26
DAGEE Frédéric
Nice
FRA
1992
KUG
168
BENZAMIA Youssef
Nice Côte d'Azur Athlétisme
FRA
1993
400
102
DE GRANDE Lindsey
OEH
BEL
1989
1K5
73
VAN DER SCHAAF Liam
Phanos
NED
1998
60H
78
DE BONT Jules
Phanos
NED
1994
60H
164
CZERWINSKI Adam
Poland
POL
1988
1K5
25
ARNAUDOV Tsanko
Portugal
POR
1992
KUG
67
DOS SANTOS Ricardo
Portugal
POR
1994
400
54
ANTUNES Diogo
Portugal
POR
1992
122
JIROUTOVA Nikol
Praha
CZE
1997
STA
147
FUSENIG Nicolas
PST Trier
GER
1999
60H
162
HASSAN Abdi
Qatar
QAT
1997
1K5
163
MUBARAK Rabi
Qatar
QAT
2000
1K5
157
OWUSU Dylan
RCG
BEL
1997
400
94
MULS Camille
RESC
BEL
1999
81
BABOI Marina
Romania
ROU
1999
93
ZEROUAL Wafae
RS10
MAR
1996
800
49
LINNEN Tyler
RSA
RSA
1996
52
YOUNG Theodore
RSA
RSA
1996
74
KLEYNHANS Tiaan
RSA
RSA
1996
60H
30
BALDE Gerson
SCP
POR
2000
HOC
29
CONCEICAO Paulo
SLB
POR
1993
HOC
126
SCHRÖDER Eike
So Luxembourg
LUX
1993
800
127
KONTZ Ronny
So Luxembourg
LUX
1991
800
128
ZAROTTI Francesco
So Luxembourg
LUX
1983
800
129
SCHILTZ Marc
So Luxembourg
LUX
1996
800
131
NEY Timo
So Luxembourg
LUX
2004
800
132
VITTORELLI Ryan
So Luxembourg
LUX
2002
800
76
DIAWARA MATINGOU Richard
Sottville
FRA
1995
60H
42
TAOUSSI Youssef
Spain
ESP
1994
1K5
46
ZYWKO Szymon
Stalowa Wola
POL
1999
1K5
31
STEINMETZ Andreas
SV Schwechat
AUT
1997
HOC
88
POWER Nadia
Templeogue A.C
IRL
1998
800
53
TIEBEKABE Yendountien
Togo
TOG
1991
97
GÜRTH Olivia
TSK Diez
GER
2002
89
ACKERS Rebekka
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
1990
800
98
STURM Lucia
TSV Lehmen
GER
2002
800
92
KOLBERG Majtie
TUS Ahrweiler
GER
1999
800
59
BILO Pierre
TUS Dierdorf
GER
2001
38
TORTELL Marc
TV Rendel
GER
1997
1K5
118
PLUIM Femke
UC Amiens
NED
1994
STA
119
VAN DER LINDEN Fleur
UC Amiens
NED
2001
STA
34
KOTYZA Daniel
VSK Brno
CZE
2000
1K5
80
SKRZYSZOWSKA Pia
Warszawa
POL
2001