01. Feb 2020 CMCM Indoor Meeting 2020 - Luxembourg

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
1
BERTEMES Bob
CAB
LUX
1993
KUG
2
HOFFMANN Vera
CELTIC
LUX
1996
1K5
3
ARENDT Fanny
FOLA
LUX
2002
800
4
BERTEMES Bob
CELTIC
LUX
1994
1K5
5
BAUER Anais
CSL
LUX
1993
7
BIDAINE Pol
CAB
LUX
1993
8
EVORA DELGADO Lionel
CAB
LUX
1996
9
SCHMIDT Chloé
CAEG
LUX
2001
800
10
BRULS Margaux
CSL
LUX
2001
1K5
11
MARX Lara
CAD
LUX
1989
DRE
12
CIBANGO Bliss
CSL
LUX
2002
14
REULAND Niels
CAEG
LUX
2003
400
15
JUNCKER Olivier
FOLA
LUX
2002
400
16
DJAZOULI Aymen
CSL
LUX
1998
400
17
ROSSI Sandrine
CAB
LUX
1995
19
KOFFI Melody N'Da Vittoria
CSL
ITA
2003
DRE
20
BUEKENS Lara
CAD
LUX
1997
STA
21
STEINMETZ Pit
CSL
LUX
2001
60H
22
LATIFLLARI Anistasios
Greece
GRE
1996
KUG
23
MOUZENIDIS Odysseas
Greece
GRE
1999
KUG
24
PEZER Mezud
Bosnia-Herzegowina
BIH
1994
KUG
25
ARNAUDOV Tsanko
Portugal
POR
1992
KUG
26
DAGEE Frédéric
Nice
FRA
1992
KUG
27
MESIC Kemal
Bosnia-Herzegowina
BIH
1985
KUG
28
MILLER Ashinia
Jamaica
JAM
1993
KUG
29
CONCEICAO Paulo
SLB
POR
1993
HOC
30
BALDE Gerson
SCP
POR
2000
HOC
31
STEINMETZ Andreas
SV Schwechat
AUT
1997
HOC
32
HASSANE Jamal
LG Bernkastel
GER
1998
HOC
34
KOTYZA Daniel
VSK Brno
CZE
2000
1K5
36
MADOUI Mouloud
Algeria
ALG
1993
1K5
37
MAJDOUBI Kamali
Morocco
MAR
1993
1K5
38
TORTELL Marc
TV Rendel
GER
1997
1K5
39
HAMDI Ali
DCLA
BEL
1989
1K5
41
VICH Damian
Dukla Praha
CZE
1998
1K5
42
TAOUSSI Youssef
Spain
ESP
1994
1K5
43
D'HOORE Ward
Belgium
BEL
1994
1K5
44
EL KAAM Fouad
Morocco
MAR
1988
1K5
45
KIPCHUMBA Evans
Kenya
KEN
1994
1K5
46
ZYWKO Szymon
Stalowa Wola
POL
1999
1K5
47
EL MALIKY Achraf
Morocco
MAR
1999
1K5
48
KIRSTGES Pascal
LG Rhein-Wied
GER
1997
49
LINNEN Tyler
RSA
RSA
1996
51
PETH Rico
DSHS Köln
GER
1992
52
YOUNG Theodore
RSA
RSA
1996
53
TIEBEKABE Yendountien
Togo
TOG
1991
54
ANTUNES Diogo
Portugal
POR
1992
56
KÖLSCH Daniel
DSHS Köln
GER
1994
58
RION Pierre
GBR
GBR
1984
59
BILO Pierre
TUS Dierdorf
GER
2001
63
PIETTE Gaetan
CABW
BEL
1985
64
DAMMERMANN Fabian
LG Osnabrück
GER
1997
400
66
HUSILLOS Oscar
Barcelona
ESP
1993
67
DOS SANTOS Ricardo
Portugal
POR
1994
400
68
FALL Djibrill
AVEC
FRA
1997
400
71
TRAMBLOY Célestin
AVEC
FRA
2000
400
72
VAN NIEWENHOVE Dries
AVLO
BEL
1998
400
73
VAN DER SCHAAF Liam
Phanos
NED
1998
60H
74
KLEYNHANS Tiaan
RSA
RSA
1996
60H
75
VANCAUWENBERGHE Nolan
MOHA
BEL
1999
60H
76
DIAWARA MATINGOU Richard
Sottville
FRA
1995
60H
77
TARLET Theo
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1997
60H
78
DE BONT Jules
Phanos
NED
1994
60H
79
RUFFACQ Quentin
MOHA
BEL
1998
60H
80
SKRZYSZOWSKA Pia
Warszawa
POL
2001
81
BABOI Marina
Romania
ROU
1999
84
TALOTTI Lola
MOHA
BEL
2003
85
MEHUYS Elise
LYRA
BEL
1995
86
VAN LENT Lotte
AVZK
BEL
2001
87
ISMAILI Chaimae
Morocco
MAR
2000
1K5
88
POWER Nadia
Templeogue A.C
IRL
1998
800
89
ACKERS Rebekka
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
1990
800
90
GIANNOPOULOU Konstantina
Greece
GRE
1994
800
91
PRINSEN Danaid
AV Aquilo
NED
1997
800
92
KOLBERG Majtie
TUS Ahrweiler
GER
1999
800
93
ZEROUAL Wafae
RS10
MAR
1996
800
94
MULS Camille
RESC
BEL
1999
95
KINZELIN Justine
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1998
800
96
FAGE Manon
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1992
800
97
GÜRTH Olivia
TSK Diez
GER
2002
98
STURM Lucia
TSV Lehmen
GER
2002
800
100
DOLAY Stecy
Lille
FRA
1993
102
DE GRANDE Lindsey
OEH
BEL
1989
1K5
106
SIX Alice
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1990
1K5
107
APRILE Giulia
CS Esercito
ITA
1995
1K5
108
BORTOLI Elisa
CS Esercito
ITA
1994
1K5
109
ZANNE Frederica
ATL Brescia
ITA
1999
1K5
111
FLEURY Aurore
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1993
1K5
112
JACQUOT-CLAUDE Emilie
ASSA
FRA
1985
1K5
113
BENKASSEM Khadija
Bastia
MAR
1998
1K5
117
SMETS Fanny
CABW
BEL
1986
STA
118
PLUIM Femke
UC Amiens
NED
1994
STA
119
VAN DER LINDEN Fleur
UC Amiens
NED
2001
STA
120
RENTZ Clara
DSHS Köln
GER
1997
STA
121
PÖSCHLOVA Nikola
AC TEPO
CZE
1998
STA
122
JIROUTOVA Nikol
Praha
CZE
1997
STA
123
BACHMANN Lea
LAS Basel
SUI
1996
STA
124
STÖCKLIN Pascale
LAS Basel
SUI
1997
STA
126
SCHRÖDER Eike
So Luxembourg
LUX
1993
800
127
KONTZ Ronny
So Luxembourg
LUX
1991
800
128
ZAROTTI Francesco
So Luxembourg
LUX
1983
800
129
SCHILTZ Marc
So Luxembourg
LUX
1996
800
131
NEY Timo
So Luxembourg
LUX
2004
800
132
VITTORELLI Ryan
So Luxembourg
LUX
2002
800
133
HUSTIN Valère
CSL
BEL
1993
1K5
134
BERTRAND Margot
JSA
FRA
2001
135
LEFEVRE Charline
CSL
LUX
2002
136
LENSMENT Anna
CSL
EST
2003
DRE
137
GRACIA Flore
AS Metz
FRA
1996
DRE
138
VECRIN Camille
AS Metz
FRA
2003
DRE
139
AMON Florence
DCLA
BEL
1999
DRE
140
COOK Sophie
BIR
GBR
1994
STA
142
MÜLLER Yannick
CAB
LUX
1996
143
MULLER Louis
CSL
LUX
2000
144
VAN DIEPEN Tony
Haag Athletiek
NED
1996
400
145
ROSSAERT Michaël
ACW
BEL
1995
400
146
NDIAYE Amadou
AVEC
SEN
1992
400
147
FUSENIG Nicolas
PST Trier
GER
1999
60H
148
GRAILET François
CSL
LUX
1994
60H
149
AERSSENS Dieter
Belgium
BEL
1995
1K5
150
LAMESCH Lili
CAD
LUX
2002
151
HENEN Samy
CAB
BEL
1995
152
LESER Sophie
CAD
LUX
2002
153
HANSEN Lynn
CELTIC
LUX
2002
154
KANTE Abia
CSL
BEL
2003
155
DOSTERT Luc
CAS
LUX
2002
156
BEBON Quentin
CAB
LUX
1996
157
OWUSU Dylan
RCG
BEL
1997
400
158
BERTHEAU Louise-Anne
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1992
800
159
XAILLY Laurine
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1997
800
160
CARSON Hamish
New Zealand
NZL
1988
1K5
161
DO ROSARIO Thiago André
Brazilia
BRA
1995
1K5
162
HASSAN Abdi
Qatar
QAT
1997
1K5
163
MUBARAK Rabi
Qatar
QAT
2000
1K5
164
CZERWINSKI Adam
Poland
POL
1988
1K5
165
THULL Tim
CELTIC
LUX
2000
1K5
166
WEICHERDING Gil
CELTIC
LUX
2001
1K5
167
ROSIERE Renaud
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1993
1K5
168
BENZAMIA Youssef
Nice Côte d'Azur Athlétisme
FRA
1993
400
169
BENKASSEM Khadija
Bastia
MAR
1998
800
170
HUSSEIN Mohammed
CSL
SUD
1991
1K5
171
NEU Adrien
CSL
LUX
2005
4X2
1017
PIERI Julia
CSL
LUX
2007
1038
JÜCH Nea
CELTIC
LUX
2009
4X5
1040
GOEBEL Bob
CSL
LUX
2007
4X5
1079
FELICETTI Adrien
CSL
LUX
2013
1080
PIRES RAACH Linsay
CSL
LUX
2013
6X5
1081
CARLIN BONTEMPI Freja
CSL
ITA
2012
6X5
1090
NADHIR Imane Fatima
CSL
FRA
2012
6X5
1158
ARCARO DUPONT Noa
CELTIC
LUX
2008
4X5
1160
PRIGENT Ethan
CSL
FRA
2005
4X2
1196
DALLE Victor
CSL
FRA
2007
4X5
1204
MATOS SIMÕES Emilio
CELTIC
POR
2007
4X5
1249
URWALD Arno
CELTIC
LUX
2009
4X5
1273
NESEN Sophie
CAPA
LUX
2012
1289
KIRSCH Lola
CELTIC
LUX
2009
4X5
1300
ONOMO EBODE Naïca, Elena
CSL
FRA
2010
1318
GODWIN Zion Solomon
CELTIC
LUX
2008
4X5
1326
FRITZ Lauren
CSL
FRA
2006
4X2
1351
ELCHEROTH Mia
CSL
LUX
2006
4X2
1671
WENSVEEN GROU Kian
CSL
LUX
2005
4X2
1826
AVERJANOVS Arturs
CSL
LAT
2011
1827
DAUCH Mathis
CSL
FRA
2008
4X5
1838
SCHOLZ Mailys
CSL
LUX
2008
1865
CARDONNEL Pauline
CSL
FRA
2006
4X2
1885
JOLY Till
CELTIC
BEL
2008
4X5
1927
LANCE Henri
CSL
FRA
2009
4X5
2020
STRACKS Mathéo
CSL
LUX
2013
6X5
2027
GUCCIONE Piero Pol Sergio
CSL
LUX
2008
4X5
2071
RIWERS Amy
CAPA
LUX
2008
4X5
2077
STRACKS Timothée
CSL
LUX
2011
6X5
2093
CASTELAIN-CHISTOVA Elisabeth
CSL
FRA
2007
2125
BARBERIS Matilde
CSL
ITA
2007
2149
NESEN Ella
CAPA
LUX
2012
6X5
2176
FRIEDERICH Emilie
CSL
LUX
2007
4X5
2185
WAGNER Julie
CSL
LUX
2012
6X5
2230
FRIEDERICH David
CSL
LUX
2005
4X2
2247
MOLITOR Noélie
CELTIC
LUX
2007
4X5
2249
WEBER Eliott
CSL
FRA
2006
4X2
2255
MENGOLO MVOTTO Dorothee Gloria
CSL
CMR
2005
4X2
2341
BEISSEL Antoine
CSL
LUX
2009
4X5
2357
KOTECKÁ Marie Anna
CELTIC
CZE
2009
4X5
2418
SCHOEBEN Guillaume
CELTIC
LUX
2010
4X5
2474
WEIS June Lilly
CELTIC
LUX
2009
4X5
2499
GOEBEL Anthony
CSL
LUX
2009
4X5
2514
JÜCH Mats
CELTIC
LUX
2006
4X2
2548
NESEN Vicky
CAPA
LUX
2008
4X5
2562
HILGER Charel
CAPA
LUX
2010
4X5
2627
ANGELSBERG Lara
CELTIC
LUX
2006
4X2
2640
HANAPPE Alix
CELTIC
LUX
2009
4X5
2655
KOPS Mathis
CELTIC
LUX
2008
4X5
2656
KOPS Lou Damien
CELTIC
LUX
2006
4X2
2681
LIEBERMANN Arthur
CSL
LUX
2011
2716
OBERWEIS Steve
CSL
LUX
2009
4X5
2761
STEINER Noa
CELTIC
LUX
2008
4X5
2768
FUNCK Tessa
CELTIC
LUX
2008
4X5
2793
LARSSON KRAUSOVA Linda
CSL
SWE
2011
6X5
2803
BEISSEL Chloé
CSL
LUX
2011
2817
MAMÈRE Arthur
CSL
LUX
2014
6X5
2823
ALESI Brieuc Alexandre
CSL
LUX
2012
6X5
2828
SPAUS Maxime
CSL
FIN
2012
2839
CARRASCO JASICZEK Tadeusz
CSL
ESP
2011
6X5
2869
VERNARDOS Panagiotis
CSL
GRC
2008
4X5
2912
WEIS Eve, Chloë
CELTIC
LUX
2008
4X5
2942
MOTTE Aliénor
CSL
FRA
2008
4X5
2949
CARA Vladimir
CSL
ROU
2007
4X5
2969
MAMBETSHAEV Ildar
CSL
LUX
2011
6X5
2991
PETTICO Christian
CSL
LUX
2011
6X5
2993
BLANCHE Eléonore
CSL
FRA
2011
6X5
2998
NADHIR Maryam
CSL
FRA
2013
6X5
3007
LANCE Antoine
CSL
FRA
2006
4X2
3012
KULHANJIAN Marazil Ann
CSL
USA
2008
4X5
3025
REALI Emma
CSL
ITA
2006
4X2
3028
FONTAINE Camille
CAPA
LUX
2008
4X5
3069
BRITO RODRIGUES Catarina
CSL
POR
2011
6X5
3115
MONMIGNAUT Antoine
CSL
FRA
2009
4X5
3120
MONMIGNAUT Baptiste
CSL
FRA
2011
3136
GOLDSCHMIDT Ben
CSL
LUX
2009
4X5
3194
POZDNYAKOV Roman
CSL
FRA
2008
4X5
3202
KOUADIO Karl-Henry
CSL
FRA
2005
3213
SIMON Nanda
CELTIC
LUX
2007
4X5
3244
BOSSER Nina
CSL
LUX
2009
3324
WEILER Anne
CAPA
LUX
2007
4X5
3325
WEILER Théid
CAPA
LUX
2007
4X5
3339
DELARUE Noa
CSL
FRA
2007
4X5
3350
STRAUB RODRIGUEZ Daniel
CSL
ESP
2009
4X5
3372
LE SAUX Isild
CSL
FRA
2009
3437
ELCHEROTH Anna
CSL
LUX
2012
6X5
3442
ELCHEROTH Lena
CSL
LUX
2010
4X5
3444
WAGNER Maxime
CSL
LUX
2010
4X5
3490
ROCHET Pénélope
CSL
FRA
2009
3502
GAJIC Danica
CELTIC
LUX
2009
4X5
3541
MARTINEZ NOGALSKA Natalia
CSL
POL
2011
3599
NESEN Lina
CAPA
LUX
2009
4X5
3621
KESSELER Frédéric
CSL
LUX
2008
4X5
3676
THILL Laure
CELTIC
LUX
2006
4X2
3731
HILGER Alex
CAPA
LUX
2008
4X5
3775
VERNARDOS Vasileios
CSL
GRC
2010
4X5
3784
HEMMEN Tun
CELTIC
LUX
2009
4X5
3915
PIERI Mattea
CSL
LUX
2005
4X2
3999
ZIGRAND Jonathan
CELTIC
LUX
2009
4X5