01. Dez 2019 Cross-Country International du CSL - Bridel

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
23
xxxx xxx
Xx
LUX
2007
CLK
244
HALSDORF Kendra
CAS
LUX
2011
CLK
245
WOLFF Leonardo
FOLA
LUX
2011
CLK
256
HEINEL Martin
TRILUX
GER
1989
CLL
465
ZSANETT Móczó
VASAS SC
HUN
1985
CLL
466
DA FONSECA Marco
Cross Pop
LUX
1968
CLM
467
NILLES Pierre
CSL
LUX
1970
CLM
468
HOSSEIN Mohamed
CSL
SUD
1991
CLL
480
ROSSIGNON Adrien
Phar Longwy
LUX
1993
CLL
481
LUCAS Claude
X3M Triathlon
LUX
1988
CLL
482
Königs Mattäus
Haute Fagne
BEL
2011
CLK
483
Königs Nehemia
Haute Fagne
BEL
2013
CLK
484
BRULS Margaux
CSL
LUX
2001
CLL
485
Debouck Matthieu
UAC
BEL
1984
CLL
486
KOUAMEDJOUO PIEUME Noah
FOLA
LUX
2008
CLK
487
BISETEGN Tekuam
ÄTHIOPIEN
ETH
1987
CLL
488
RODRIGUES GOMES Chiara
CAB
LUX
2011
CLK
490
BAUER Bjarne
CAS
LUX
2011
CLK
491
NEU Adrien
CSL
LUX
2005
CLM
492
JOLY Patrick
CELTIC
LUX
1970
CLM
493
Moreels Gérard
Cross Pop
BEL
1952
CLM
495
MIRANDA Eva
CAB
LUX
2014
CLK
496
CORMACK Robert
Trispeed
LUX
2004
CLM
497
KUHN Lucas
Trispeed
LUX
2007
CLK
1005
BOUW Jolle
CSL
NED
1970
CLM
1009
RAGOT Maxime
CAEG
LUX
2010
CLK
1017
PIERI Julia
CSL
LUX
2007
CLK
1026
VON ROESGEN Colin
Trispeed
LUX
2008
CLK
1035
RODEN Wayne
CELTIC
LUX
2007
CLK
1038
JÜCH Nea
CELTIC
LUX
2009
CLK
1040
GOEBEL Bob
CSL
LUX
2007
CLK
1047
LIIGA Fabrice
CELTIC
FRA
2008
CLK
1048
THILL GOEREND Dayna
CAD
LUX
2010
CLK
1053
HOFFMANN Zoe
CAEG
LUX
2008
CLK
1079
FELICETTI Adrien
CSL
LUX
2013
CLK
1081
CARLIN BONTEMPI Freja
CSL
ITA
2012
CLK
1083
SCHAEFFER Andy
CAD
LUX
2010
CLK
1087
MAURO Lilou
FOLA
FRA
2009
CLK
1089
LAMBERT Eve
CAD
LUX
2008
CLK
1090
NADHIR Imane Fatima
CSL
FRA
2012
CLK
1092
SYBERTZ Léonie Lou
CAD
LUX
2009
CLK
1093
PASSERI Nick
FOLA
LUX
2007
CLK
1100
SECK Charles
CSL
LUX
2013
CLK
1110
RACKÉ Vicky
CSL
LUX
2013
CLK
1112
FOLEY Niall
CAEG
LUX
2001
CLL
1113
SCHMIT Charlotte
CSL
LUX
2013
CLK
1114
SCHMIT Emile
CSL
LUX
2013
CLK
1116
NIEDERCORN Albert
CSL
LUX
2013
CLK
1117
SAHL Elisa
CAS
LUX
2007
CLK
1133
WAGENER Ben
CSL
LUX
2012
CLK
1136
ENGEL Nina
CSL
LUX
2012
CLK
1140
GRACIN Kai
CAB
LUX
2010
CLK
1143
SUAREZ MARTINEZ Diego
CSL
ESP
2011
CLK
1145
DAIX Pol
CAB
LUX
1994
CLL
1146
SCHELLER Luc
CSL
LUX
1984
CLL
1155
MEYERS Dylan
CAD
LUX
2007
CLK
1158
ARCARO DUPONT Noa
CELTIC
LUX
2008
CLK
1160
PRIGENT Ethan
CSL
FRA
2005
CLM
1162
KRIEPS Leoni
FOLA
LUX
2009
CLK
1185
MOREAU Matis
CSL
FRA
2008
CLK
1186
FOLMER Felix
Trispeed
LUX
2011
CLK
1191
CONSTANTIN Eduard-Stefan
CSL
ROU
2010
CLK
1196
DALLE Victor
CSL
FRA
2007
CLK
1197
CAPOLUNGO Noa
CSL
FRA
2007
CLK
1199
DAMASO KOHL Noemi
CAEG
LUX
2008
CLK
1202
OCAKTAN Semih
CSL
LUX
2005
CLM
1206
PESCH Julien
CAEG
LUX
2009
CLK
1210
GOETHERT Luc-Antoine
CAEG
GER
2009
CLK
1211
GROENEVELD Guido Alex
CAEG
NED
2011
CLK
1216
LOPES Elena
CAEG
LUX
2008
CLK
1217
SCHILTZ Finn
X3M Triathlon
LUX
2006
CLM
1218
KREMER Pit
CAEG
LUX
2008
CLK
1224
GROENEVELD Yara Dyanne
CAEG
NED
2006
CLM
1234
PLAHÉ LAROSCHE Amaya
CSL
LUX
2010
CLK
1238
GOERGEN Emil
CAEG
LUX
2012
CLK
1240
MUNSCH Marie
CSL
LUX
2013
CLK
1245
LIBENS THEIN Li Michelle Marianne
FOLA
LUX
2009
CLK
1247
SCHEIDEN Alice
CAB
LUX
2011
CLK
1249
URWALD Arno
CELTIC
LUX
2009
CLK
1250
HÚŠŤAVOVÁ Agáta
CSL
CZE
2011
CLK
1252
ETRINGER Mathilda
CAB
LUX
2012
CLK
1253
WALD Nic
CELTIC
LUX
2008
CLK
1260
HOFFMANN Julian
CAEG
LUX
2011
CLK
1285
KEMP Lola
FOLA
LUX
2006
CLM
1287
DO CARMO Milli
CAD
LUX
2011
CLK
1289
KIRSCH Lola
CELTIC
LUX
2009
CLK
1299
GLODEN Jenny
FOLA
LUX
1993
CLL
1300
ONOMO EBODE Naïca, Elena
CSL
FRA
2010
CLK
1321
FOLMER Lou
Trispeed
LUX
2013
CLK
1323
LAFRANCE Raphael Benoit
CSL
FRA
2009
CLK
1324
POTH Luca
CAS
LUX
2004
CLM
1333
STOFFEL Lys
CAD
LUX
1999
CLL
1339
PIECH Sarah
Trispeed
LUX
2006
CLM
1340
THIEBAUD Mathieu
CSL
LUX
2011
CLK
1341
PIRES RAMOS Cristiana
CAD
POR
2009
CLK
1351
ELCHEROTH Mia
CSL
LUX
2006
CLM
1364
PARANT Solange Virginie
CSL
FRA
2011
CLK
1370
LANNERS Nicolas
Trispeed
LUX
2004
CLM
1371
CARR Sonia
CSL
SWE
2008
CLK
1380
WILHELM Noah
CAB
LUX
2009
CLK
1382
ORIOLO Tommaso
CSL
ITA
2008
CLK
1388
HAVÉ Joy
CAD
LUX
2008
CLK
1395
HOLTZ Luca
CELTIC
LUX
2007
CLK
1398
VIMONT Carl Fredrik
CSL
SWE
2006
CLM
1399
BOSSUYT Mirjam
CSL
BEL
2009
CLK
1400
PHILIPPART Enny
FOLA
LUX
2009
CLK
1401
HEYART Tom
CAEG
LUX
2007
CLK
1405
BERENS Catherine
Trispeed
LUX
2007
CLK
1406
FERNANDEZ Polly
CAEG
LUX
2008
CLK
1411
PHILIPPART Lina
FOLA
LUX
2007
CLK
1413
VASYLCHENKO Anton
FOLA
UKR
2007
CLK
1414
WOLTER Anny
FOLA
LUX
1993
CLL
1423
COTTERCHIO KILL Billie
CAB
LUX
2012
CLK
1424
BONDARCHUK-DELRUE Alexeï
Trispeed
FRA
2006
CLM
1430
CASTEL Emma
CSL
LUX
2005
CLM
1432
BUCCIARELLI Camille, Alice
Trispeed
FRA
2005
CLM
1435
MAYER Tristan
CSL
FRA
2004
CLM
1441
GOURDAIN Alexis
CSL
FRA
2006
CLM
1449
LE BORGNE Thomas, Sebastien
Trispeed
FRA
2005
CLM
1474
KEZIE-BALLERINI Marly
FOLA
LUX
2009
CLK
1478
HADE Charlie, Lewis
CSL
FRA
2007
CLK
1479
BLOOMER Akiko Enola
CSL
LUX
2010
CLK
1482
KLÜCKERS Gaspar
CAEG
LUX
2004
CLM
1483
BAUER Darmin
CAS
LUX
2003
CLM
1488
BOUWMEISTER Yveline
CAEG
NED
2008
CLK
1490
HELMINGER Shaheen
CSL
LUX
2007
CLK
1492
DA SILVA MENDES Jordan
CAB
LUX
1994
CLL
1511
WEBER Austin, Paul, Sirius
CSL
FRA
2011
CLK
1518
BAUSCH Tom
CSL
LUX
2007
CLK
1523
FLAMMANG LIES Jonah
CSL
LUX
2007
CLK
1527
DE BACKER-MULLER Noah
CAD
LUX
2007
CLK
1537
KAELL Jim
CAB
LUX
2008
CLK
1538
KRUMLOVSKY Gina
CAB
LUX
2008
CLK
1541
HERARD Noah
CELTIC
LUX
2003
CLM
1554
BOUILLE David
CAEG
LUX
2006
CLM
1555
CAYOLLA DA VEIGA XAVIER CID Vera
CSL
POR
2004
CLM
1558
PURAYE Mil
CAEG
LUX
2009
CLK
1559
TEIXEIRA Jory
CELTIC
LUX
2005
CLM
1586
GOOSSENS Jill
CAEG
LUX
2004
CLM
1593
GOOSSENS Emma
CAEG
LUX
2004
CLM
1598
SCHOLER Julie
CELTIC
LUX
2009
CLK
1602
WILMES Mathis
CAS
LUX
2007
CLK
1603
CHATEAU-DUCOS Renz David
CSL
LUX
2011
CLK
1612
KUPČĺK Simon Martin
CSL
SLO
2012
CLK
1615
REITER Anne
CELTIC
LUX
2011
CLK
1620
KURT Joe
Trispeed
LUX
1989
CLL
1622
KOMMES Paul
Trispeed
LUX
2009
CLK
1631
PECHON Daria
CAPA
BEL
2011
CLK
1636
KAYSER Max
CSL
LUX
2006
CLM
1644
KALMES Thierry
CAD
LUX
2009
CLK
1645
WEISHAAR Leo
X3M Triathlon
LUX
2005
CLM
1658
HURT Victoria
CSL
LUX
2013
CLK
1671
WENSVEEN GROU Kian
CSL
LUX
2005
CLM
1677
GODINHO FERREIRA Rafael
FOLA
LUX
2001
CLL
1682
VILLENTHAL Madis
CSL
EST
2008
CLK
1687
KEMP Lou Anne Käthe
FOLA
LUX
2013
CLK
1690
DOBRZENSKY de DOBRZENICZ Paul Marie Xavier Léopold
CSL
FRA
2009
CLK
1694
HOFFMANN Liz
CAEG
LUX
2010
CLK
1698
ARCARO DUPONT Jona
CELTIC
LUX
2012
CLK
1711
SOMOGYI Sarah
CAB
LUX
2011
CLK
1715
RISCHARD Shirley
CAD
LUX
2007
CLK
1722
BOURG Nolwenn
CSL
FRA
2006
CLM
1729
GROSS Felix
CSL
GER
2009
CLK
1732
GILLENGERTEN Leo
FOLA
LUX
2011
CLK
1733
TOUSSAINT Céleste
CSL
FRA
2004
CLM
1738
SOMOGYI Julie
CAB
LUX
2013
CLK
1740
GIWER Joris
CAEG
LUX
2010
CLK
1742
BRIGEOT Maxence
Trispeed
FRA
1989
CLL
1744
MISCHEL Immanuel
CAEG
LUX
2008
CLK
1755
WALLIG Mika
CAB
LUX
2007
CLK
1756
MOOG Mathis
CAEG
LUX
2006
CLM
1764
JANKOWSKI Leann
CELTIC
LUX
2010
CLK
1766
BOUW Myriam
CSL
NED
2008
CLK
1767
BARLETTA Lola
CAS
FRA
2010
CLK
1788
GOTTARDI Paul
CSL
FRA
2008
CLK
1790
KRIER June
CAD
LUX
2001
CLL
1792
BRAUN Emma Marie Anna
CELTIC
LUX
2009
CLK
1793
MARTINS Ruben
CSL
LUX
2012
CLK
1796
PARTIOT Timothée
CSL
FRA
2010
CLK
1808
SCHMIT Lou
CAEG
LUX
2006
CLM
1810
FELLMANN Apolline Marianna
CSL
FRA
2013
CLK
1812
WEBER PETROVA Ina Sofia
CAB
LUX
2006
CLM
1813
SPULE Katrina
CSL
LAT
2008
CLK
1816
SPULE Sofija
CSL
LAT
2011
CLK
1817
SONDORE Stella
CSL
LAT
2011
CLK
1826
AVERJANOVS Arturs
CSL
LAT
2011
CLK
1827
DAUCH Mathis
CSL
FRA
2008
CLK
1828
PONDARD KISINDE Jayden
CSL
FRA
2010
CLK
1829
BOUWMEISTER Julianne Saartje
CAEG
NED
2010
CLK
1834
D'ALIMONTE Carlotta
CSL
LUX
2008
CLK
1836
BOCK Guillaume
CAEG
LUX
2010
CLK
1838
SCHOLZ Mailys
CSL
LUX
2008
CLK
1842
SCHEVERS Laureen
CAS
LUX
2005
CLM
1849
MOREAU Hugo
CSL
FRA
2004
CLM
1850
GROTZ Nikla
Trispeed
LUX
2010
CLK
1853
KUPTSOV Vladislav
CSL
RUS
2009
CLK
1855
ENGEL Julia
CSL
LUX
2009
CLK
1856
GILLES Léo-Paul
CSL
FRA
2006
CLM
1879
PECHON Damien
CELTIC
BEL
2008
CLK
1883
WAGNER Cathie
CAD
LUX
2007
CLK
1885
JOLY Till
CELTIC
BEL
2008
CLK
1895
WAGENER Finn
CELTIC
LUX
2010
CLK
1897
HENZ Vivien
CSL
LUX
2004
CLM
1900
SAHR Tonya
CSL
LUX
2009
CLK
1905
KAELL Eva
CAB
LUX
2007
CLK
1915
DOBRZENSKY de Dobrzenicz Jan Joseph
CSL
FRA
2007
CLK
1917
HULTEN Dan
CAD
LUX
2009
CLK
1921
MERGEN Andy
CAB
LUX
2011
CLK
1922
BONNAVE Laurick Guy Luc
CAD
LUX
2009
CLK
1925
MURRAY Henry
Trispeed
SUI
2009
CLK
1926
MAYER Lucy
CAD
LUX
2010
CLK
1927
LANCE Henri
CSL
FRA
2009
CLK
1929
STOFFEL Pol
CAD
LUX
2006
CLM
1942
MOREAUX Anaé Nicole Christiane
Trispeed
FRA
2004
CLM
1946
HUSTING Marta Maria Vera
FOLA
LUX
2011
CLK
1949
BOURSON Thomas
FOLA
LUX
2010
CLK
1974
UHRES Chris
CAPA
LUX
2007
CLK
1978
ANDRÉ Lucie
CAB
LUX
2012
CLK
1980
BRANDENBURGER Jo
CELTIC
LUX
1965
CLM
2007
VAESSEN AABY Matilda
CELTIC
LUX
2007
CLK
2009
LONGO Matteo
Trispeed
LUX
2011
CLK
2010
LAMY Rachel
CELTIC
LUX
2010
CLK
2014
BRESSLER Leonie
CAD
LUX
2006
CLM
2020
STRACKS Mathéo
CSL
LUX
2013
CLK
2027
GUCCIONE Piero Pol Sergio
CSL
LUX
2008
CLK
2029
BOFFERDING Alex
CAB
LUX
2011
CLK
2030
KURTAGIC Uma
FOLA
MNE
2007
CLK
2037
MATGEN Charleen
CELTIC
LUX
2007
CLK
2041
STAGGS Ted
Trispeed
LUX
2002
CLL
2046
PETIT Zoé
CAEG
LUX
2013
CLK
2048
CHATENIER Martin
CSL
FRA
2007
CLK
2066
HEYART Stella
CAEG
LUX
2008
CLK
2069
KOSTER Liv
CAEG
LUX
2012
CLK
2070
LORETZ Elisa
Trispeed
LUX
2010
CLK
2077
STRACKS Timothée
CSL
LUX
2011
CLK
2078
BERTEMES Serge
FOLA
LUX
1976
CLL
2089
WEICHERDING Charel
CELTIC
LUX
1999
CLL
2090
MOOG Paul
CAEG
LUX
2010
CLK
2094
LANGERS Claire
CAB
LUX
2005
CLM
2103
MOUSEL Sarah
X3M Triathlon
LUX
2007
CLK
2104
CABRAL Anildo
CAB
LUX
2012
CLK
2107
LIBENS-THEIN Maxine
FOLA
LUX
2012
CLK
2125
BARBERIS Matilde
CSL
ITA
2007
CLK
2128
MARQUES Anael
FOLA
AGO
2009
CLK
2132
HERR Frédéric
CSL
LUX
2010
CLK
2135
ROQUE-CHEVALIER Oscar
CSL
FRA
2010
CLK
2136
LALLEMAND Simon
CSL
FRA
2007
CLK
2138
MADARAS Lola
CAEG
LUX
2009
CLK
2140
HENDRIKS Maurice
Trispeed
LUX
2011
CLK
2144
CARRÉ Tom
Trispeed
FRA
2002
CLL
2158
BOURGEOIS Loris
CAB
LUX
2012
CLK
2176
FRIEDERICH Emilie
CSL
LUX
2007
CLK
2177
MARX Alex
FOLA
LUX
2006
CLM
2180
THEISEN Olivier
CAD
LUX
2011
CLK
2183
SYBERTZ Elodie Maëlle
CAD
LUX
2012
CLK
2185
WAGNER Julie
CSL
LUX
2012
CLK
2188
FRANTZ ESCALONA Sarah
CSL
LUX
2012
CLK
2191
BIVER Pier
Trispeed
LUX
2010
CLK
2194
VICENTE SANZ Emma
CSL
FRA
2006
CLM
2207
NICOLA Gil
CSL
LUX
1990
CLL
2214
SCHMIT Estelle
CSL
LUX
2011
CLK
2215
BITOULAS Orfeas Dimitrios
CSL
GRC
2012
CLK
2221
SUAREZ MARTINEZ Sofia
CSL
ESP
2011
CLK
2223
NEY Jil
CSL
LUX
1997
CLL
2230
FRIEDERICH David
CSL
LUX
2005
CLM
2234
CHATEAU-DUCOS Karel
CSL
FRA
2007
CLK
2243
FELLMANN Emma, Maria
CSL
FRA
2010
CLK
2247
MOLITOR Noélie
CELTIC
LUX
2007
CLK
2266
PENNING Yana
FOLA
LUX
2004
CLM
2269
PARTIOT Brune
CSL
FRA
2008
CLK
2278
FEHLEN PEREIRA Dawson
CAD
LUX
2008
CLK
2280
WAMPACH Henri Jude
FOLA
LUX
2010
CLK
2283
FOLSCHEID Colin
CAD
LUX
2010
CLK
2302
GIERENS Maurice Fernand Marcel
CAEG
LUX
2003
CLM
2315
HOFFMANN Keira
CAEG
LUX
2008
CLK
2316
LUDWIG Dean
CAPA
LUX
2013
CLK
2317
REDING Filip
CAEG
LUX
2007
CLK
2318
BELLING Charlie
CAEG
LUX
2009
CLK
2321
HUREMOVIC Mara
CAB
LUX
2005
CLM
2327
LEY Jamie
CELTIC
LUX
2007
CLK
2329
PETERSEN Thomas Alexander
CSL
GBR
2005
CLM
2331
BOEVER Ella
FOLA
LUX
2008
CLK
2337
LOSCH Julien
CELTIC
LUX
2010
CLK
2338
FERRETTI Cynthia
CAD
LUX
2007
CLK
2339
VANOLST Emile
Trispeed
LUX
2009
CLK
2340
SCHWEITZER Lena
CAD
LUX
2007
CLK
2341
BEISSEL Antoine
CSL
LUX
2009
CLK
2344
HENDRIKS Nils
Trispeed
LUX
2008
CLK
2353
PAULY Sven
Trispeed
LUX
2010
CLK
2356
GOLDSCHMIDT Lou
CSL
LUX
2012
CLK
2357
KOTECKÁ Marie Anna
CELTIC
CZE
2009
CLK
2358
LAMY Cédric
CELTIC
LUX
2008
CLK
2366
AMELON Sidonie, Aurora, Schultz
CSL
FRA-USA
2011
CLK
2376
THULL Tim
CELTIC
LUX
2000
CLL
2379
CALMES Céline
CAS
LUX
2004
CLM
2389
LUDZACK Dean
CSL
LUX
2010
CLK
2392
GARCIA MEDINA Eva
CSL
ESP
2009
CLK
2400
CARRÉ Aurélien
Trispeed
FRA
2004
CLM
2402
BLAUWART Aurélien
CSL
FRA
2002
CLL
2418
SCHOEBEN Guillaume
CELTIC
LUX
2010
CLK
2424
KLEIN SCHLENTZ Bastien
CAD
LUX
2009
CLK
2426
SINNER Léo
CELTIC
LUX
2009
CLK
2458
NEISES Jeanne
CAEG
LUX
2008
CLK
2462
WEBER Lynn
FOLA
LUX
2009
CLK
2466
BARBERON Emilie Sayuri Aurélie
CSL
FRA
2004
CLM
2471
STEFANETTI Nick
CAEG
LUX
2010
CLK
2474
WEIS June Lilly
CELTIC
LUX
2009
CLK
2475
BARTHELEMY de SAIZIEU Henri Marie Camille François
CSL
FRA
2008
CLK
2476
FLAMMANG-LIES Ina Nina
CSL
LUX
2013
CLK
2480
DIESCHBOURG Lis
CAEG
LUX
2008
CLK
2493
SANDT Caroline Kyra
CAD
LUX
2012
CLK
2494
USELDINGER Théo
CELTIC
LUX
2010
CLK
2496
SANDT Sophie Lea
CAD
LUX
2012
CLK
2499
GOEBEL Anthony
CSL
LUX
2009
CLK
2503
BIVER Lou
Trispeed
LUX
2005
CLM
2513
JOLY Lennart
CELTIC
BEL
2005
CLM
2514
JÜCH Mats
CELTIC
LUX
2006
CLM
2517
USELDINGER Chloé
CELTIC
LUX
2007
CLK
2532
VASYLYEV Leonid (Michy)
CAD
UKR
2012
CLK
2536
NOSBUSCH Claude
CSL
LUX
2007
CLK
2540
EWERT Sina
CAB
LUX
2005
CLM
2544
DROSTE Helena
CSL
LUX
2004
CLM
2554
RECHT Tom
CSL
LUX
2004
CLM
2559
GARCIA MEDINA Pedro
CSL
ESP
2010
CLK
2561
PURAYE Yaara
CAEG
LUX
2007
CLK
2562
HILGER Charel
CAPA
LUX
2010
CLK
2573
MADARAS Maia
CAEG
LUX
2013
CLK
2574
GAENG Lucile
CAEG
FRA
2006
CLM
2584
BOURSON Nicolas
FOLA
LUX
2006
CLM
2593
LEBEDEVA Arina
CSL
RUS
2007
CLK
2594
LEBEDEVA Varvara
CSL
RUS
2003
CLM
2614
RECKINGER Tom
FOLA
LUX
2004
CLM
2621
CORREIA HUGHES Aidan
CAEG
POR
2010
CLK
2628
KASS Christophe
FOLA
LUX
1982
CLL
2629
MIRANDA RIBEIRO Matteo
CAB
POR
2008
CLK
2630
MIRANDA GOMES Eliana
CAB
POR
2013
CLK
2642
LAWAL MEYERS Chelly Damilola
CAEG
LUX
2008
CLK
2643
ANDRESINI Marino
CAB
LUX
2005
CLM
2645
FRANTZ ESCALONA Enrique
CSL
LUX
2009
CLK
2652
STRAUS Charles
CSL
LUX
2012
CLK
2655
KOPS Mathis
CELTIC
LUX
2008
CLK
2656
KOPS Lou Damien
CELTIC
LUX
2006
CLM
2660
MAJERUS Diane
CSL
LUX
1980
CLL
2681
LIEBERMANN Arthur
CSL
LUX
2011
CLK
2682
BRAUN Julie Anna Marie
CELTIC
LUX
2013
CLK
2683
SCHILTZ Manon
CAEG
LUX
2010
CLK
2684
NAVET Nicolas Jean
CSL
BEL
1989
CLL
2690
LEVERTAND Joosep
CSL
EST
2005
CLM
2694
EGILSDOTTIR Runa
TRILUX
LUX
1978
CLL
2696
VILLENTHAL Mihkel
CSL
EST
2005
CLM
2697
TRITTA Aoife
CAB
LUX
2002
CLL
2706
JUNKER Pablo
CELTIC
LUX
2008
CLK
2716
OBERWEIS Steve
CSL
LUX
2009
CLK
2724
SCHMAL Sven
CAD
LUX
1981
CLL
2728
KRIEPS Anouk
FOLA
LUX
1970
CLL
2744
NIEUWENHUIS Ben
CAS
LUX
2006
CLM
2762
RECKINGER Nelly
CELTIC
LUX
2009
CLK
2764
CAMBRON Maxime
CELTIC
LUX
2010
CLK
2767
BERTEMES Bob
CELTIC
LUX
1994
CLL
2768
FUNCK Tessa
CELTIC
LUX
2008
CLK
2771
KUFFER-HARDT Lou
FOLA
LUX
2009
CLK
2773
FEDERSPIEL Maurice
CAEG
LUX
2006
CLM
2776
RECKINGER Léonie
CELTIC
LUX
2006
CLM
2780
FERREIRA RAMOS Joao Paulo
CAD
POR
1982
CLL
2793
LARSSON KRAUSOVA Linda
CSL
SWE
2011
CLK
2796
PARTIOT Madeleine, Isabelle
CSL
FRA
2013
CLK
2797
NOTHUM June
Trispeed
LUX
2009
CLK
2799
NOTHUM Gwen
Trispeed
LUX
2006
CLM
2801
LARSSON KRAUS Joakim
CSL
SWE
2014
CLK
2802
SCHEVERS Mara
CAS
LUX
2009
CLK
2803
BEISSEL Chloé
CSL
LUX
2011
CLK
2805
GODINHO FERREIRA Daniela
FOLA
LUX
2005
CLM
2807
BECHET Dana
CELTIC
LUX
2004
CLM
2808
FRIEDEN Pierre
CSL
LUX
2013
CLK
2809
ORIGER Lola
FOLA
LUX
2008
CLK
2810
SECK Leonie Olivia
CSL
LUX
2010
CLK
2817
MAMÈRE Arthur
CSL
LUX
2014
CLK
2823
ALESI Brieuc Alexandre
CSL
LUX
2012
CLK
2825
STANEVIČIUS Tomas Samuelis
CSL
LTU
2011
CLK
2826
AKOMO Yonas Hendrik
CSL
GER
2013
CLK
2835
NOURISSIER Eléonore Leili
CSL
LUX
2013
CLK
2837
BECK Lili
CSL
FRA
2014
CLK
2839
CARRASCO JASICZEK Tadeusz
CSL
ESP
2011
CLK
2844
GREMLING Maud
Trispeed
LUX
2010
CLK
2854
DUARTE EVORA Carlos Georges
X3M Triathlon
LUX
1977
CLL
2858
BOCK Elise
CAEG
LUX
2012
CLK
2860
HERMES Laura
CELTIC
LUX
2007
CLK
2868
GILLENGERTEN Ben
FOLA
LUX
2008
CLK
2869
VERNARDOS Panagiotis
CSL
GRC
2008
CLK
2870
SILVA SIMOES Yoann
CAS
POR
2003
CLM
2874
HULEWICZ Jan Apolinary
CSL
POL
2014
CLK
2876
VAN BERKUM QUINTUS Scott
CELTIC
LUX
2007
CLK
2877
PETSCHKO Elias Jacob
CSL
AUT
2013
CLK
2880
RACKÉ Anna
CSL
LUX
2011
CLK
2883
DE WEERT Charlotte
CSL
FRA
2004
CLM
2884
REY PANIAGUA Flora Kimaya
CSL
ESP
2014
CLK
2886
HENSGEN Luc
CAS
LUX
1996
CLL
2887
DZIADEK Anja
TRILUX
LUX
1987
CLM
2892
MILTGEN May
CSL
LUX
2010
CLK
2901
NIEDERCORN Octave
CSL
LUX
2008
CLK
2903
GIULIANI Alex
CSL
LUX
2007
CLK
2907
KRÖGER Liv
CAB
LUX
2007
CLK
2912
WEIS Eve, Chloë
CELTIC
LUX
2008
CLK
2915
NUNES Nélia
CSL
LUX
2008
CLK
2916
WELTER Leo
CSL
LUX
2011
CLK
2917
THEIN Madara
CSL
LUX
2007
CLK
2918
KAYSER Leo
CSL
LUX
2009
CLK
2919
CLERC Fleur
CSL
FRA
2008
CLK
2920
JOUANNEAU Nahom
CSL
LUX
2004
CLM
2923
AILLOUD-McINTYRE Charlotte
CSL
FRA
2006
CLM
2925
KLEIN SCHLENTZ Claire
CAD
LUX
2007
CLK
2927
SCHAACK Sophia
CSL
LUX
2008
CLK
2929
FUENTES MUNOZ Olivia
CSL
ESP
2013
CLK
2931
ROQUE-CHEVALIER Adèle
CSL
FRA
2007
CLK
2932
REY PANIAGUA Manuel
CSL
ESP
2009
CLK
2933
CALMES Joanne
CSL
LUX
2012
CLK
2935
AKOMO Yannes
CSL
GER
2010
CLK
2937
BENEDETTO Madeleine
CSL
BEL
2010
CLK
2941
MEYERS Théo
CSL
LUX
2005
CLM
2942
MOTTE Aliénor
CSL
FRA
2008
CLK
2948
DECOSTER Violette
CSL
FRA
2010
CLK
2949
CARA Vladimir
CSL
ROU
2007
CLK
2951
KROMBACH Alexandre
CSL
LUX
2008
CLK
2952
GORAJSKA Julia
CSL
POL
2009
CLK
2954
LOESCH Lilli
FOLA
LUX
2007
CLK
2955
WALRY Anthony
CSL
FRA
2007
CLK
2956
KOHN Mathieu
CAEG
LUX
2008
CLK
2958
SCHILTZ Charel
CAEG
LUX
2008
CLK
2959
DE MARIA Alberto
CSL
ITA
2010
CLK
2961
KARL Emma
CSL
LUX
2006
CLM
2964
CAÑETE GALAN Martina
CSL
ESP
2009
CLK
2966
WEBER Tun
CAEG
LUX
2010
CLK
2967
KRECKÉ Mex
CAD
LUX
2009
CLK
2970
PIECH Leah
Trispeed
LUX
2010
CLK
2973
KROMBACH Eva
CSL
LUX
2009
CLK
2974
DUPONT Line
CSL
LUX
1979
CLL
2975
KRÖGER Ava
CAB
LUX
2010
CLK
2976
REILAND Fabrice
CELTIC
LUX
2006
CLM
2982
JOMÉ Lina
CAD
LUX
2008
CLK
2988
HEILIGER Lilly
CSL
LUX
2008
CLK
2989
HEILIGER Tom
CSL
LUX
2008
CLK
2990
MEYERS Liz
CAEG
LUX
2010
CLK
2996
KAPINAJOVÁ Hana
CSL
SVK
2010
CLK
2998
NADHIR Maryam
CSL
FRA
2013
CLK
3000
CICCONE Julia
CSL
ITA
2007
CLK
3001
STALAUSKAITÉ Beata
CSL
LTU
2011
CLK
3003
BERNARD TREILLE Quitterie
CSL
FRA
2009
CLK
3007
LANCE Antoine
CSL
FRA
2006
CLM
3012
KULHANJIAN Marazil Ann
CSL
USA
2008
CLK
3014
COUSIN Arthur
CSL
FRA
2008
CLK
3017
QUIDACIOLU Marie
CSL
FRA
2005
CLM
3019
BIDNYI Mark
CSL
UKR
2011
CLK
3022
JONES Miles
CSL
LUX
2010
CLK
3025
REALI Emma
CSL
ITA
2006
CLM
3028
FONTAINE Camille
CAPA
LUX
2008
CLK
3033
HEUTS Sam
CELTIC
LUX
2003
CLM
3036
FEINEN Zohra
CELTIC
LUX
2009
CLK
3037
STALAUSKAS Tadas
CSL
LTU
2009
CLK
3042
DE JAGER BOOS Liane
CAS
LUX
2009
CLK
3048
WEISER Yann Philippe
CAD
LUX
2007
CLK
3051
SCHMIDT Chloé
CAEG
LUX
2001
CLL
3068
FELTZ Nicolas
CSL
LUX
2007
CLK
3069
BRITO RODRIGUES Catarina
CSL
POR
2011
CLK
3072
MIRANDA KELLER Nils
CSL
GER
2007
CLK
3083
LEWANDOWSKI ZABALA Amaia
CSL
ESP
2010
CLK
3092
HUSTING Oscar
FOLA
LUX
2009
CLK
3095
EGERTON Esteban
CSL
FRA
2009
CLK
3108
BOSSUYT Nathan
CSL
BEL
2005
CLM
3110
MOLITOR Leo
CELTIC
LUX
2011
CLK
3113
POULLES William
CSL
LUX
2011
CLK
3114
BITOULAS Phivos Nikolaos
CSL
GRE
2014
CLK
3125
BIEWER Jade
CELTIC
LUX
2009
CLK
3134
WEICHERDING Gil
CELTIC
LUX
2001
CLL
3136
GOLDSCHMIDT Ben
CSL
LUX
2009
CLK
3146
GREGOR Elias
CELTIC
LUX
2012
CLK
3150
WERCOLLIER Luca
FOLA
LUX
2006
CLM
3153
KASS Emil
FOLA
LUX
2008
CLK
3156
DOS SANTOS ROCHA PINTO Rafael
FOLA
POR
2005
CLM
3167
SCHMIT Charel
CAEG
LUX
2003
CLM
3168
LANG David
Trispeed
LUX
2005
CLM
3172
SIMON-BRUTEL Lucas
CSL
FRA
2007
CLK
3178
BAUSCH Zoé
CSL
LUX
2008
CLK
3180
KRIPS Louis
CAB
LUX
2012
CLK
3197
KRIPS Charel
CAB
LUX
2009
CLK
3198
HULEWICZ Weronika
CSL
POL
2005
CLM
3203
KOCH Yves
X3M Triathlon
LUX
1984
CLL
3204
FERREIRA RAMOS Diego
CAD
LUX
2010
CLK
3213
SIMON Nanda
CELTIC
LUX
2007
CLK
3222
HEMMEN Nik
CELTIC
LUX
2010
CLK
3224
PAULY Michèle
Trispeed
LUX
2013
CLK
3226
PAULY Manon
Trispeed
LUX
2013
CLK
3230
MOREAUX Maxime
Trispeed
FRA
2002
CLL
3232
RABEAU Eliott
Trispeed
FRA
2007
CLK
3233
RIES FEIDER Fränk
CAS
LUX
2008
CLK
3244
BOSSER Nina
CSL
LUX
2009
CLK
3252
NIEDERCORN Gaspard
CSL
LUX
2010
CLK
3267
TURPING Tom
Trispeed
LUX
2010
CLK
3269
LEWANDOWSKI ZABALA Ainoa
CSL
ESP
2012
CLK
3270
WARNIER Gary
CAB
LUX
2005
CLM
3271
KREMER Lya
CAEG
LUX
2009
CLK
3273
SCHNEIDER Manon
CAD
LUX
1981
CLL
3274
BISCHOFF Antoine
CAEG
LUX
2014
CLK
3275
BRANDENBURGER Pia
CELTIC
LUX
2007
CLK
3276
MOLITOR Christian
CELTIC
LUX
1988
CLL
3277
BAATZ Jim
CELTIC
LUX
2011
CLK
3278
FERREIRA GRAÇA Enzo
CAEG
POR
2011
CLK
3279
FERREIRA GRAÇA Axel
CAEG
POR
2014
CLK
3280
STEFFEN Rachel
CAB
LUX
2005
CLM
3281
KOSTER Mats
CAEG
LUX
2008
CLK
3288
FOLSCHEID Sophie
Trispeed
LUX
2010
CLK
3289
GAENG Camille
CAEG
FRA
2008
CLK
3290
SCHARFE Tom
Trispeed
LUX
1981
CLL
3294
GOERGEN Ben
CAEG
LUX
2012
CLK
3296
LAROYE Mathias
CSL
FRA
2003
CLM
3298
RIPATTI Sofia
CSL
FIN
2004
CLM
3301
ROCHET Louna
CSL
FRA
2006
CLM
3304
BIDNYI Matvii
CSL
UKR
2013
CLK
3305
THEISEN Sophie
CAB
LUX
2014
CLK
3306
KOHN Olivia
CAB
LUX
2012
CLK
3309
HIM Julia
Trispeed
LUX
2005
CLM
3313
COTTERCHIO KILL Ricky
CAB
LUX
2014
CLK
3321
KELLER João-Miguel
CELTIC
BEL
2012
CLK
3322
WEBER Hannah
CAEG
LUX
2008
CLK
3324
WEILER Anne
CAPA
LUX
2007
CLK
3325
WEILER Théid
CAPA
LUX
2007
CLK
3327
GRÖNBERG Filippa
CSL
FIN
2005
CLM
3336
LANG Yannis
Trispeed
LUX
2007
CLK
3338
CARVALHO ALVES Evan
CAS
LUX
2010
CLK
3339
DELARUE Noa
CSL
FRA
2007
CLK
3341
HEINTZ Tim
CAS
LUX
2010
CLK
3345
VAVAKOU Sofia
CSL
LUX
2005
CLM
3349
KROMBACH Mara
CSL
LUX
2005
CLM
3350
STRAUB RODRIGUEZ Daniel
CSL
ESP
2009
CLK
3355
MIRANDA CEPA Joao Pedro
CAB
POR
2001
CLL
3366
WEILER Liz
CAD
LUX
1991
CLL
3371
de CALBIAC Paul
CSL
FRA
2004
CLM
3372
LE SAUX Isild
CSL
FRA
2009
CLK
3377
BOSSUYT Stijn
CSL
BEL
1977
CLM
3384
GIAMPIETRO Alessio
CSL
ITA
2011
CLK
3385
ALLARD Evelyn
CSL
NED
2010
CLK
3386
BELLINI Louis
CAD
FRA
2009
CLK
3392
FOUX Iris
CAS
LUX
2006
CLM
3398
DOLLENDORF Lou
CSL
LUX
2007
CLK
3399
PUTZ Tom
CAB
LUX
1991
CLL
3400
HUREMOVIC Kiana
CAB
LUX
2011
CLK
3411
CORREIA HUGHES Morgan
CAEG
POR
2007
CLK
3417
SCHROEDER Max
CAD
LUX
2009
CLK
3423
VAN DEN BOSSCHE Lou
CAPA
LUX
2004
CLM
3424
KROMBACH Linda
CSL
LUX
2007
CLK
3425
SAKITA Erin Lenda Benie
CAS
LUX
2011
CLK
3428
SCHAACK Lynn
FOLA
LUX
2009
CLK
3434
MORENO CABRAL Melissa
CSL
POR
2009
CLK
3437
ELCHEROTH Anna
CSL
LUX
2012
CLK
3442
ELCHEROTH Lena
CSL
LUX
2010
CLK
3444
WAGNER Maxime
CSL
LUX
2010
CLK
3459
WAGNER Elise
FOLA
LUX
2004
CLM
3467
SCHLAMMES Ben
CELTIC
LUX
2004
CLM
3479
DEGIORGIS Sylvie
CSL
GBR
2007
CLK
3480
KORE Melisa
CSL
LAT
2006
CLM
3484
MILTGEN Hanna
CSL
LUX
2014
CLK
3488
COIMBRA DAUPHIN Noah
Trispeed
LUX
2010
CLK
3490
ROCHET Pénélope
CSL
FRA
2009
CLK
3492
BARBERIS Gaspare
CSL
FRA
2005
CLM
3501
AALALA Lyna
CAD
LUX
2010
CLK
3502
GAJIC Danica
CELTIC
LUX
2009
CLK
3510
GAJIC Neda
CELTIC
LUX
2011
CLK
3512
LONGO Illan
CELTIC
LUX
2010
CLK
3513
ASTROG Maxime
TRILUX
LUX
1990
CLL
3516
BOFFERDING Noé
CAB
LUX
2013
CLK
3518
HOFFMANN Luc
CSL
LUX
1987
CLL
3522
SCHON Anne Sophie
CAB
LUX
2011
CLK
3525
CHAMRAOUI Maroua
CAB
LUX
2010
CLK
3527
SCHALBAR Christopher
CAB
LUX
2009
CLK
3529
BOUWMEISTER Annebelle
CAEG
NED
2008
CLK
3532
LEBLOND Julien
CAB
LUX
2013
CLK
3533
MALLINGER Nahla
CAB
LUX
2011
CLK
3551
MURRAY Sofia
Trispeed
SUI
2004
CLM
3552
MURRAY James
Trispeed
SUI
2006
CLM
3568
HUSTIN Valère
CSL
BEL
1993
CLL
3571
FELTEN Chris
CSL
LUX
1991
CLL
3580
PETERS Emilie
CAEG
LUX
2004
CLM
3592
LANNERS Pit
Trispeed
LUX
2006
CLM
3601
ZÜGEL Katharina
CAS
LUX
2007
CLK
3603
WEBER Cristina
CAS
LUX
2006
CLM
3608
SERE Israël Idriss Junior
FOLA
LUX
2008
CLK
3617
WERCOLLIER Maïa
FOLA
LUX
2003
CLM
3621
KESSELER Frédéric
CSL
LUX
2008
CLK
3622
WEBER PETROVA Anastasia
CAB
LUX
2010
CLK
3625
CHIAPELLO Edoardo
CSL
ITA
2010
CLK
3659
FEDERSPIEL Lynn
CAEG
LUX
2002
CLL
3660
BARRETT-HAYES Kristina
CSL
LUX
2005
CLM
3673
DOSTERT Luc
CAS
LUX
2002
CLL
3676
THILL Laure
CELTIC
LUX
2006
CLM
3679
FELTES Carlo
X3M Triathlon
LUX
1966
CLM
3687
FELTZ Nora
CSL
LUX
2005
CLM
3694
PÜTZ Nela
CAS
LUX
2007
CLK
3710
CABEL Swann
CSL
FRA
2006
CLM
3717
THILL Jo
CELTIC
LUX
2009
CLK
3725
ANDRÉ Julien
CAB
LUX
2009
CLK
3728
BAUSTERT Margot
CAB
LUX
2010
CLK
3733
QUESADA LARROSA Kyrill
CAEG
LUX
2003
CLM
3738
COSTA DOMINGOS Rui Manuel
CAPA
POR
1971
3745
KAYSER Lori
CSL
LUX
2011
CLK
3768
HURT Arthur
CSL
LUX
2011
CLK
3775
VERNARDOS Vasileios
CSL
GRC
2010
CLK
3781
THIEL Max Jonah
CAS
LUX
2006
CLM
3784
HEMMEN Tun
CELTIC
LUX
2009
CLK
3797
BOSSUYT Esther
CSL
BEL
2007
CLK
3810
MOOG Jules
CAEG
LUX
2008
CLK
3829
SCHMIT Chloé
CAD
LUX
2001
CLL
3830
GREGOR Niklas
CELTIC
LUX
2008
CLK
3837
FERNANDEZ Tristen
CAEG
LUX
2010
CLK
3850
VALENTINE Robert
CAEG
GBR
2008
CLK
3852
RAUCHS Félix
FOLA
LUX
2003
CLM
3854
RAUCHS Nicolas
FOLA
LUX
2003
CLM
3872
CARRÉ Steeve
Trispeed
FRA
1972
CLL
3879
SCHMAL Roy
CAD
LUX
1981
CLL
3885
EZARD Simon
CAB
LUX
2005
CLM
3907
BOUWMEISTER Philine
CAEG
NED
2007
CLK
3909
MULLER Béryl
CAS
LUX
2004
CLM
3917
GOERGEN Tim
CAEG
LUX
2009
CLK
3923
KREMER Lou
CAEG
LUX
2004
CLM
3964
HAVÉ Mara
CAEG
LUX
2002
CLL
3966
DAGUENET Saskia
CSL
LUX
1980
CLL
3969
MARQ Chiara
CAB
BEL
2011
CLK
3985
MORES Aurélie
CAB
LUX
2006
CLM
3993
HODGSON Gavin
X3M Triathlon
LUX
1978
CLL
3994
LUX
0
3995
LUX
0
3996
GER
0
3997
LUX
0
3998
LUX
0
3999
LUX
0
4000
LUX
0
4001
LUX
0