25. Jan 2020 Championnats Nationaux Indoor 2020 - Luxembourg

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
1008
SCHMOETTEN-STEFFEN Pascale
CELTIC
LUX
1968
1K5
1044
WALLIG Niklas
CSL
LUX
2004
1052
LOESCH Leni
FOLA
LUX
2004
WEI
1096
HOFFMANN Vera
CELTIC
LUX
1996
1097
KAYSER Gilles
FOLA
LUX
1999
400
1105
WARNIER Eric
CAB
LUX
2000
1112
FOLEY Niall
CAEG
LUX
2001
1K5
1160
PRIGENT Ethan
CSL
FRA
2005
200
1189
MULLER Louis
CSL
LUX
2000
1236
GRAF Sandy
FOLA
LUX
2003
1248
JUNCKER Max
FOLA
LUX
1999
400
1255
AGOSTINI Chiara
CSL
LUX
2005
DRE
1272
SPAGNOLI Valerio
CAS
LUX
2003
200
1307
GOLDWIN IGNASIUS Goldshajan
CSL
SRI
1999
1324
POTH Luca
CAS
LUX
2004
800
1351
ELCHEROTH Mia
CSL
LUX
2006
200
1375
DJAZOULI Aymen
CSL
LUX
1998
800
1389
WEBER Julie
CAEG
LUX
2005
200
1398
VIMONT Carl Fredrik
CSL
SWE
2006
DRE
1408
LASSINE Glenn
CSL
LUX
2006
1419
ARENDT Fanny
FOLA
LUX
2002
1422
ARENDT Noa
FOLA
LUX
2002
200
1435
MAYER Tristan
CSL
FRA
2004
800
1450
BISTAGNINO Elena
CSL
ITA
2004
800
1458
LENSMENT Anna
CSL
EST
2003
1482
KLÜCKERS Gaspar
CAEG
LUX
2004
1K5
1483
BAUER Darmin
CAS
LUX
2003
1541
HERARD Noah
CELTIC
LUX
2003
1552
CRAENEN Julie Liliane
CSL
BEL
2005
HOC
1559
TEIXEIRA Jory
CELTIC
LUX
2005
800
1567
OMS Robine
CAEG
LUX
2003
1591
WAGENER Noémie
CAS
LUX
2003
1609
GASPAR Charel
CAEG
LUX
1991
1616
LEFEVRE Eloïse
CSL
LUX
2004
1K5
1638
MARX Lara
CAD
LUX
1989
1657
GALLO Lena
CAPA
LUX
2005
1663
TASCH Luca
CSL
LUX
2003
1664
MICHEL Benjamin
CELTIC
LUX
2000
1671
WENSVEEN GROU Kian
CSL
LUX
2005
1676
BRULS Margaux
CSL
LUX
2001
800
1710
BUEKENS Lara
CAD
LUX
1997
STA
1725
STEINMETZ Pit
CSL
LUX
2001
1733
TOUSSAINT Céleste
CSL
FRA
2004
1735
WEBER Felix
CAEG
LUX
2003
400
1752
MONNERS Sam
CAB
LUX
1998
WEI
1768
HAVÉ Yana
CAEG
LUX
1999
400
1812
WEBER PETROVA Ina Sofia
CAB
LUX
2006
1849
MOREAU Hugo
CSL
FRA
2004
200
1865
CARDONNEL Pauline
CSL
FRA
2006
200
1875
ZOUHON Noemi
CSL
ITA
2002
DRE
1882
FERREIRA RAMOS Adriana Myriam
CAD
LUX
2004
1891
KANTE Abia
CSL
BEL
2003
200
1893
NOVAK Jon
CSL
LUX
2002
1894
HABSCHEID Tom
CAD
LUX
1986
KUG
1897
HENZ Vivien
CSL
LUX
2004
1K5
1935
WEINANDT Jérémy
CAB
LUX
1996
800
1945
ZOUHON Sigfrido Ely Davide
CSL
ITA
2004
2038
LIETZ Nora
CAEG
LUX
2003
HOC
2099
SCHOLTES Greg
CSL
LUX
1997
2113
THILLEN Cristina
CSL
LUX
2002
200
2119
JODOCY Katrin
CAPA
LUX
2001
2223
NEY Jil
CSL
LUX
1997
1K5
2228
FRIEDEN Marc
CAEG
LUX
2003
2242
LESER Sophie
CAD
LUX
2002
2302
GIERENS Maurice Fernand Marcel
CAEG
LUX
2003
800
2303
REULAND Niels
CAEG
LUX
2003
400
2321
HUREMOVIC Mara
CAB
LUX
2005
2323
BAUER Anais
CSL
LUX
1993
2376
THULL Tim
CELTIC
LUX
2000
800
2379
CALMES Céline
CAS
LUX
2004
800
2410
VILVENS Eric
CAS
LUX
1992
2429
WATTELLIER Antoine
CSL
LUX
1984
200
2434
MORAIS Jana
CSL
LUX
2000
2466
BARBERON Emilie Sayuri Aurélie
CSL
FRA
2004
1K5
2513
JOLY Lennart
CELTIC
BEL
2005
800
2516
MBANG SPRINGER David
CAPA
LUX
2001
2525
BERTEMES Bob
CAB
LUX
1993
KUG
2544
DROSTE Helena
CSL
LUX
2004
2554
RECHT Tom
CSL
LUX
2004
1K5
2579
CIBANGO Bliss
CSL
LUX
2002
WEI
2588
GHYSENS Camille
CSL
LUX
2002
2594
LEBEDEVA Varvara
CSL
RUS
2003
2620
LAMESCH Lili
CAD
LUX
2002
2635
BIDAINE Pol
CAB
LUX
1993
2643
ANDRESINI Marino
CAB
LUX
2005
2644
DAMIT Marie
CAPA
LUX
2003
WEI
2650
SIMON Anna
FOLA
LUX
2004
200
2701
MÜLLER Yannick
CAB
LUX
1996
2714
DEC Samuel
CSL
LUX
2005
DRE
2727
ASCANI Sam
CAEG
LUX
2002
2733
SCHMITZ Lenny
CAPA
LUX
2003
200
2754
SCHMIT Max
FOLA
LUX
2004
200
2756
KOFFI Melody N'Da Vittoria
CSL
ITA
2003
2767
BERTEMES Bob
CELTIC
LUX
1994
2807
BECHET Dana
CELTIC
LUX
2004
800
2845
BEBON Quentin
CAB
LUX
1996
HOC
2848
WEIRIG Yann
CAB
LUX
2000
2870
SILVA SIMOES Yoann
CAS
POR
2003
2883
DE WEERT Charlotte
CSL
FRA
2004
200
2886
HENSGEN Luc
CAS
LUX
1996
2889
BOURSCHEID Mia
CAD
LUX
2006
HOC
2891
BOURSCHEID ép. QUINTUS Tommy
CAD
LUX
1977
HOC
2895
SEIL Joe
CAPA
LUX
1995
STA
2976
REILAND Fabrice
CELTIC
LUX
2006
800
2985
BRAGG Ernest
CSL
CAN
2004
2995
FOLEY Maureen
CAEG
LUX
2003
200
3007
LANCE Antoine
CSL
FRA
2006
200
3018
WALLIG David
CSL
LUX
2004
3033
HEUTS Sam
CELTIC
LUX
2003
1K5
3051
SCHMIDT Chloé
CAEG
LUX
2001
400
3099
GOMES REIS Gil
FOLA
LUX
2004
3103
FLOHR Marc
FOLA
LUX
1958
HOC
3106
LIEFGEN Nils
CAPA
LUX
1998
WEI
3134
WEICHERDING Gil
CELTIC
LUX
2001
1K5
3161
BECKER Lena
CAD
LUX
2004
3183
KIERDORF Ladina
FOLA
LUX
1996
STA
3188
BEFFORT Olivier
CSL
LUX
2003
200
3247
LASSINE Laure
CSL
LUX
2003
3265
RAACH Charlie
CAB
LUX
2004
200
3270
WARNIER Gary
CAB
LUX
2005
3301
ROCHET Louna
CSL
FRA
2006
3345
VAVAKOU Sofia
CSL
LUX
2005
3365
EVORA DELGADO Lionel
CAB
LUX
1996
3382
BLOND HANTEN Elsa
CAB
LUX
2001
3388
HANSEN Lynn
CELTIC
LUX
2002
3390
PÜTZ Josh
CSL
LUX
1996
800
3427
BELLUCCI Matteo
CAD
FRA
2003
400
3433
MORILLO ROSADO Blanca
CSL
ESP
2003
1K5
3459
WAGNER Elise
FOLA
LUX
2004
200
3467
SCHLAMMES Ben
CELTIC
LUX
2004
800
3483
VAVAKOS Stefanos
CSL
LUX
2003
3495
RIES Louise
CSL
LUX
2003
3518
HOFFMANN Luc
CSL
LUX
1987
800
3547
JUNCKER Olivier
FOLA
LUX
2002
200
3548
BRAOJOS Luca
FOLA
LUX
2004
200
3557
OLIVEIRA DOMINGOS Mariana Ana
CAPA
POR
2002
KUG
3568
HUSTIN Valère
CSL
BEL
1993
1K5
3595
BOSSUYT Judith
CSL
BEL
2004
1K5
3615
CHAUSSY Jennifer
CAD
LUX
1994
KUG
3647
SCHERSCHEL Anne
CAB
LUX
2004
3659
FEDERSPIEL Lynn
CAEG
LUX
2002
800
3671
DEL ALAMO FERNANDEZ Jaime
CSL
ESP
1988
800
3673
DOSTERT Luc
CAS
LUX
2002
3691
HUSSEIN Mohammed
CSL
SUD
1991
1K5
3703
OLIVA Fiona
CSL
LUX
2004
3708
TOCK Loris
CAPA
LUX
2003
3718
BOUSSONG Olivier
CAD
LUX
1995
200
3730
LEFEVRE Charline
CSL
LUX
2002
3763
ROSSI Sandrine
CAB
LUX
1995
3770
GILLEN Pit
CAD
LUX
1992
3829
SCHMIT Chloé
CAD
LUX
2001
800
3885
EZARD Simon
CAB
LUX
2005
3909
MULLER Béryl
CAS
LUX
2004
3911
HUTLET Gaëtan
CELTIC
LUX
2000
STA
3915
PIERI Mattea
CSL
LUX
2005
200
3923
KREMER Lou
CAEG
LUX
2004
800
3958
JONES Laurence
CELTIC
LUX
1996
3964
HAVÉ Mara
CAEG
LUX
2002
800
8786
MANE Nafy
AVEC
SEN
1996
8826
DE CONNINCK Thimothée
AC Dampicourt
BEL
2002
800
8841
HENEN Samy
CAB
BEL
1995
400
9016
PETERS Emilie
CAEG
LUX
2004
800
9017
DE CONNINCK Svenia
AC Dampicourt
BEL
2005
HOC
9124
CHRISTOPHE Baptiste
ASSA
FRA
2000
9129
STUCKI Andrin
TV Thalwil
SUI
1994
STA
9130
CANONEO Alexandra
TV Thalwil
SUI
1992
STA
9131
WESSOLLY Jessica-Bianca
MTG Mannheim
GER
1996
200
9132
OGUNLEYE Yemisi
MTG Mannheim
GER
1998
KUG
9133
SPISSINGER Yannick
MTG Mannheim
GER
1995
60H
9134
WARMHOLZ Tom
MTG Mannheim
GER
1998
9135
DOMOGALA Patrick
MTG Mannheim
GER
1993
9136
HARTMANN Joshua
ASV Köln
GER
1999
9137
HOFFMANN Daniel
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
1995
9140
RENTZ Clara
LT DSHS Köln
GER
1997
STA
9141
PETH Rico
LT DSHS Köln
GER
1992
9142
KHOULALI Amin
ACHM
FRA
1999
200
9143
SCHAFF Lucas
UST
FRA
1997
9144
JACQUOT-CLAUDE Emilie
ASSA
FRA
1985
1K5
9145
TRAMBLOY Célestin
AVEC
FRA
2000
400
9146
MONANGE Quentin
AVEC
FRA
1997
9147
BOEUF Sarah
AVEC
FRA
1999
9148
FALL Djibrill
AVEC
FRA
1997
400
9149
MANGE Arnaud
AVEC
FRA
1999
9150
SANGOUARD Clémence
AVEC
FRA
2000
DRE
9151
FLORENTIN Emmanuel
AVEC
FRA
2004
DRE
9152
PHILIPPE Eva
AVEC
FRA
2000
9153
LANGE Tobias
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
1993
200
9154
MENGA Aleixo Platini
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
1987
200
9155
JACQUEMIN Julian
WACO
BEL
1999
800
9156
PAQUOT Quentin
WACO
BEL
2002
800
9157
LÉONARD Nicolas
BBS Bertrix
BEL
1999
9158
PÜTZ Fabiana
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
1999
200
9159
FRANZEN Judith
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
1999
200
9160
HUTLET Aurélien
AC Dampicourt
LUX
1993
HOC
9161
BERTRAND Margot
JSA athlétisme
FRA
2001
800
9162
LANOTTE Clément
AC Dampicourt
BEL
2001
STA
9250
LANGERS Claire
CAB
LUX
2005
200