11. Jan 2020 Regio 2 - Luxembourg

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
1007
JÉHANNO Alan
CSL
FRA
2002
200
1028
MELLINA Pol
CELTIC
LUX
1988
3K0
1044
WALLIG Niklas
CSL
LUX
2004
1052
LOESCH Leni
FOLA
LUX
2004
1097
KAYSER Gilles
FOLA
LUX
1999
200
1112
FOLEY Niall
CAEG
LUX
2001
3K0
1159
COSTANTINI Luca
CAD
LUX
2006
WEI
1160
PRIGENT Ethan
CSL
FRA
2005
200
1188
WENSVEEN GROU Kiara
CSL
LUX
2003
200
1189
MULLER Louis
CSL
LUX
2000
1236
GRAF Sandy
FOLA
LUX
2003
1272
SPAGNOLI Valerio
CAS
LUX
2003
1285
KEMP Lola
FOLA
LUX
2006
WEI
1324
POTH Luca
CAS
LUX
2004
800
1326
FRITZ Lauren
CSL
FRA
2006
200
1351
ELCHEROTH Mia
CSL
LUX
2006
200
1389
WEBER Julie
CAEG
LUX
2005
200
1408
LASSINE Glenn
CSL
LUX
2006
1414
WOLTER Anny
FOLA
LUX
1993
3K0
1419
ARENDT Fanny
FOLA
LUX
2002
1422
ARENDT Noa
FOLA
LUX
2002
200
1435
MAYER Tristan
CSL
FRA
2004
1450
BISTAGNINO Elena
CSL
ITA
2004
800
1482
KLÜCKERS Gaspar
CAEG
LUX
2004
3K0
1483
BAUER Darmin
CAS
LUX
2003
1492
DA SILVA MENDES Jordan
CAB
LUX
1994
3K0
1555
CAYOLLA DA VEIGA XAVIER CID Vera
CSL
POR
2004
200
1559
TEIXEIRA Jory
CELTIC
LUX
2005
1567
OMS Robine
CAEG
LUX
2003
200
1586
GOOSSENS Jill
CAEG
LUX
2004
800
1591
WAGENER Noémie
CAS
LUX
2003
1593
GOOSSENS Emma
CAEG
LUX
2004
800
1608
BERNS Yannick
CAD
LUX
2005
200
1663
TASCH Luca
CSL
LUX
2003
1664
MICHEL Benjamin
CELTIC
LUX
2000
1671
WENSVEEN GROU Kian
CSL
LUX
2005
200
1676
BRULS Margaux
CSL
LUX
2001
3K0
1722
BOURG Nolwenn
CSL
FRA
2006
200
1733
TOUSSAINT Céleste
CSL
FRA
2004
800
1735
WEBER Felix
CAEG
LUX
2003
200
1752
MONNERS Sam
CAB
LUX
1998
WEI
1768
HAVÉ Yana
CAEG
LUX
1999
1812
WEBER PETROVA Ina Sofia
CAB
LUX
2006
1849
MOREAU Hugo
CSL
FRA
2004
200
1875
ZOUHON Noemi
CSL
ITA
2002
1882
FERREIRA RAMOS Adriana Myriam
CAD
LUX
2004
200
1891
KANTE Abia
CSL
BEL
2003
1893
NOVAK Jon
CSL
LUX
2002
KUG
1894
HABSCHEID Tom
CAD
LUX
1986
KUG
1897
HENZ Vivien
CSL
LUX
2004
800
1945
ZOUHON Sigfrido Ely Davide
CSL
ITA
2004
1981
MERSCH Cathy
CSL
LUX
2003
200
2038
LIETZ Nora
CAEG
LUX
2003
2055
DO CARMO Lena
CAD
LUX
2006
200
2057
BELLUCCI Carla
CAD
FRA
2006
200
2089
WEICHERDING Charel
CELTIC
LUX
1999
2094
LANGERS Claire
CAB
LUX
2005
200
2099
SCHOLTES Greg
CSL
LUX
1997
2113
THILLEN Cristina
CSL
LUX
2002
200
2165
RECKINGER Pit
FOLA
LUX
1999
3K0
2169
KETTMANN Milia
FOLA
LUX
2005
200
2194
VICENTE SANZ Emma
CSL
FRA
2006
200
2207
NICOLA Gil
CSL
LUX
1990
3K0
2228
FRIEDEN Marc
CAEG
LUX
2003
HOC
2230
FRIEDERICH David
CSL
LUX
2005
200
2253
CARON Olivier
CAD
FRA
1991
KUG
2302
GIERENS Maurice Fernand Marcel
CAEG
LUX
2003
800
2303
REULAND Niels
CAEG
LUX
2003
200
2305
PIREAUX Florestan
CAD
LUX
2002
KUG
2321
HUREMOVIC Mara
CAB
LUX
2005
200
2323
BAUER Anais
CSL
LUX
1993
200
2376
THULL Tim
CELTIC
LUX
2000
3K0
2387
GENSON Julie
CSL
LUX
2003
200
2410
VILVENS Eric
CAS
LUX
1992
WEI
2466
BARBERON Emilie Sayuri Aurélie
CSL
FRA
2004
800
2513
JOLY Lennart
CELTIC
BEL
2005
2514
JÜCH Mats
CELTIC
LUX
2006
2540
EWERT Sina
CAB
LUX
2005
200
2544
DROSTE Helena
CSL
LUX
2004
800
2554
RECHT Tom
CSL
LUX
2004
2574
GAENG Lucile
CAEG
FRA
2006
200
2579
CIBANGO Bliss
CSL
LUX
2002
WEI
2585
HOWARTH Hudson
CSL
GBR
2004
200
2614
RECKINGER Tom
FOLA
LUX
2004
800
2620
LAMESCH Lili
CAD
LUX
2002
200
2628
KASS Christophe
FOLA
LUX
1982
3K0
2643
ANDRESINI Marino
CAB
LUX
2005
200
2656
KOPS Lou Damien
CELTIC
LUX
2006
200
2669
GRIERRE Frédéric Valentin
CSL
FRA
1992
200
2697
TRITTA Aoife
CAB
LUX
2002
800
2727
ASCANI Sam
CAEG
LUX
2002
2733
SCHMITZ Lenny
CAPA
LUX
2003
200
2754
SCHMIT Max
FOLA
LUX
2004
200
2767
BERTEMES Bob
CELTIC
LUX
1994
3K0
2807
BECHET Dana
CELTIC
LUX
2004
800
2821
SAITOVIC Lejda
CAEG
LUX
2003
200
2845
BEBON Quentin
CAB
LUX
1996
HOC
2870
SILVA SIMOES Yoann
CAS
POR
2003
200
2883
DE WEERT Charlotte
CSL
FRA
2004
800
2886
HENSGEN Luc
CAS
LUX
1996
2920
JOUANNEAU Nahom
CSL
LUX
2004
800
2923
AILLOUD-McINTYRE Charlotte
CSL
FRA
2006
200
2976
REILAND Fabrice
CELTIC
LUX
2006
2985
BRAGG Ernest
CSL
CAN
2004
200
2995
FOLEY Maureen
CAEG
LUX
2003
200
3007
LANCE Antoine
CSL
FRA
2006
200
3018
WALLIG David
CSL
LUX
2004
3025
REALI Emma
CSL
ITA
2006
200
3033
HEUTS Sam
CELTIC
LUX
2003
3K0
3043
GONCALVES FERNANDES Sara
FOLA
POR
2005
200
3051
SCHMIDT Chloé
CAEG
LUX
2001
3099
GOMES REIS Gil
FOLA
LUX
2004
200
3103
FLOHR Marc
FOLA
LUX
1958
HOC
3134
WEICHERDING Gil
CELTIC
LUX
2001
3167
SCHMIT Charel
CAEG
LUX
2003
800
3188
BEFFORT Olivier
CSL
LUX
2003
200
3212
DANIËLS Eva
CAEG
LUX
2001
3265
RAACH Charlie
CAB
LUX
2004
200
3280
STEFFEN Rachel
CAB
LUX
2005
200
3296
LAROYE Mathias
CSL
FRA
2003
200
3312
SCHMIT Ben
CAS
LUX
2003
800
3345
VAVAKOU Sofia
CSL
LUX
2005
200
3349
KROMBACH Mara
CSL
LUX
2005
3K0
3353
PEIGNEUX Guillaume
CAB
BEL
1996
200
3355
MIRANDA CEPA Joao Pedro
CAB
POR
2001
3K0
3371
de CALBIAC Paul
CSL
FRA
2004
3427
BELLUCCI Matteo
CAD
FRA
2003
200
3459
WAGNER Elise
FOLA
LUX
2004
200
3467
SCHLAMMES Ben
CELTIC
LUX
2004
3480
KORE Melisa
CSL
LAT
2006
200
3483
VAVAKOS Stefanos
CSL
LUX
2003
3495
RIES Louise
CSL
LUX
2003
3518
HOFFMANN Luc
CSL
LUX
1987
800
3531
ZÜGEL Johanna
CAS
LUX
2003
3536
KREMER Nadine
CAD
LUX
1994
KUG
3577
BISETEGN AMESH Tekuam
FLA/IND
ETH
1987
3K0
3580
PETERS Emilie
CAEG
LUX
2004
800
3595
BOSSUYT Judith
CSL
BEL
2004
800
3607
KIEFFER Alain
CAB
LUX
1966
3K0
3615
CHAUSSY Jennifer
CAD
LUX
1994
KUG
3647
SCHERSCHEL Anne
CAB
LUX
2004
200
3671
DEL ALAMO FERNANDEZ Jaime
CSL
ESP
1988
800
3673
DOSTERT Luc
CAS
LUX
2002
3691
HUSSEIN Mohamed
CSL
SUD
1991
3K0
3703
OLIVA Fiona
CSL
LUX
2004
3718
BOUSSONG Olivier
CAD
LUX
1995
200
3733
QUESADA LARROSA Kyrill
CAEG
LUX
2003
800
3763
ROSSI Sandrine
CAB
LUX
1995
200
3829
SCHMIT Chloé
CAD
LUX
2001
800
3835
KUTTEN Caroline
CAD
LUX
2004
3885
EZARD Simon
CAB
LUX
2005
200
3909
MULLER Béryl
CAS
LUX
2004
200
3915
PIERI Mattea
CSL
LUX
2005
200
3966
DAGUENET Saskia
CSL
LUX
1980
3K0
9000
ERNEST Chloé
ESTY
FRA
1999
3K0
9001
TERVER Hugo
ESTY
FRA
2003
200
9002
SIMONS Johann
TG Konz
GER
2004
200
9003
AUMAILLE Pierre
ASSA Sarreguemines
FRA
1973
200
9005
AUMAILLE Kathy
ASSA Sarreguemines
FRA
1974
200
9007
FLUTHGRAF Sophie
TuS Jahn Hilfarth
GER
2004
9008
GILLEßEN Melanie
TuS Jahn Hilfarth
GER
2004
9010
WINZEN Romy
TuS Jahn Hilfarth
GER
2004
800
9012
BLEIMLING Johanna
TuS Jahn Hilfarth
GER
2003
200
9014
FRIEDRICH Jule
TuS Jahn Hilfarth
GER
2005
9015
BERTHEAU Louise Anne
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1992
200
9016
BLAISE Clemence
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1992
800
9017
MUTEBA Elie
AC Dampicourt
BEL
2004
200
9018
MORINA Veson
PST Trier
GER
2002
200
9020
KINZELIN Justine
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1998
800
9023
SIX Alice
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1990
800
9026
LEIDINGER Alexander
PST Trier
GER
1994
200
9027
MEYER Coline
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
2002
9028
LOMBARD Rodolphe
US Toul
FRA
2001
9029
SIX Arthur
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1995
800
9032
FUSENIG Alexander
PST Trier
GER
2003
HOC
9033
SCHUMACHER Maren
PST Trier
GER
2002
200
9034
FISCHER Anna
PST Trier
GER
2002
9035
GINDORF Damian
PST Trier
GER
1994
800
9036
HEIN Johannes
PST Trier
GER
2000
800
9037
KUPCZIK Rebecca
PST Trier
GER
2001
9038
HEUCHER Charlotte
PST Trier
GER
2002
200
9039
KOSTER Andreas
PST Trier
GER
1995
800
9040
HILL Pema
PST Trier
GER
2003
9041
SCHMIDT Lilian
PST Trier
GER
2004
800
9042
SCHULTEN Jule
PST Trier
GER
2004
9043
EWEN Mariella
PST Trier
GER
2004
9044
ELMER Leonie
TG Konz
GER
2003
200
9045
GRUNWALD Mira
PST Trier
GER
2004
200
9046
GÖRGEN Hanna
PST Trier
GER
2002
200
9047
STÖWER Lena
PST Trier
GER
2005
9048
THOMAS Niels
PST Trier
GER
2003
HOC
9049
WIRTZ Adrian
PST Trier
GER
1998
800
9050
MOLL Felix
PST Trier
GER
2001
800
9051
WIRTZ Abraham
PST Trier
GER
2000
800
9052
REUTER Mona
PST Trier
GER
1989
800
9053
THIELEN Anna
PST Trier
GER
1999
800
9054
WERHAN Dominik
PST Trier
GER
1993
800
9055
THAIS Paris
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
2003
3K0
9056
HERING Jakob
PST Trier
GER
2000
3K0
9057
LECOANET Violaine
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1984
200
9058
FUCHS Constantin
PST Trier
GER
2002
800
9060
GENSER Antoine
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1989
3K0
9061
VAUTHRIN Florian
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1990
3K0
9063
MIELCARECK Héloïse
Athlétisme Metz Métropole
FRA
2002
200
9064
BOULANGER BRINGER Gaël
Athlétisme Metz Métropole
FRA
2004
200
9065
WEBER Larry
Athlétisme Metz Métropole
FRA
2004
200
9066
AGGOUNE Ziden
Athlétisme Metz Métropole
FRA
2004
200
9067
ROMERO-SCHIEFER Elise
ACA Amnéville
FRA
2003
200
9068
VINCENT Madeline
ACA Amnéville
FRA
2006
200
9069
LOUIS Claire
ACA Amnéville
FRA
2006
200
9070
BELAID Ilan
Athlétisme Metz Métropole
FRA
2003
200
9071
NOMINE Clémence
Athlétisme Metz Métropole
FRA
2004
200
9072
BEY Augustin
Athlétisme Metz Métropole
FRA
1995
9073
DUCRET Corentin
Athlétisme Metz Métropole
FRA
1998
WEI
9074
SCHARFF Marilena
BV Teutonia Lanstrop
GER
1992
200
9075
GOMA Ines
ACA Amnéville
FRA
2002
200
9076
COLLARD Erine
Seraing
BEL
2003
200
9077
DEFAYS Ninon
ULA
BEL
2005
800
9078
RENAUX Anaïs
EFSRA
FRA
1997
800
9079
MOHRING Noé
HF Verviers
BEL
2004
9080
ABDOUL WAHAB Mimoun
HF Verviers
BEL
2004
200
9081
DEHAYES Nina
HF Verviers
BEL
2004
200
9082
MARTINEZ Lisa
HF Verviers
BEL
2003
200
9083
LEMMENS Margaux
HF Verviers
BEL
2003
200
9084
FUZELIER Elodie
ES Thaon
FRA
1994
200
9085
ABDOUL WAHAB Lelio
HF Verviers
BEL
2006
200
9086
MOHRING Bastien
HF Verviers
BEL
2005
200
9088
MOHRING Jonas
HF Verviers
BEL
2005
200
9089
OUAHDANI Wafaa
HF Verviers
BEL
2002
200
9090
FOGUENNE Jacob
HF Verviers
BEL
2000
200
9093
FICKERS Lisa
HF Verviers
BEL
1996
200
9094
FAUSTA Jordan
Talange Athlétisme
FRA
2001
200
9096
PRÖVE Björn
LT DSHS Köln
GER
1993
200
9097
PLATE Gabriel
LT DSHS Köln
GER
1998
200
9098
BALLERIO Clement
JSA Athlétisme
FRA
2003
200
9099
BARBERA Florian
JSA Athlétisme
FRA
2003
200
9100
PHILIPPE Tybalt
AC Dampicourt
BEL
2006
200
9101
THOMAS Florian
AC Dampicourt
BEL
1989
800
9102
HUSS Sylvain
AC Dampicourt
BEL
1970
800
9103
ALEXANDRE Gauthier
AC Dampicourt
BEL
2001
800
9104
VAN DE WOESTYNE Noah
AC Dampicourt
BEL
2002
800
9106
SKUPIN-ALFA Milo
LG Offenburg
GER
1999
200
9107
BITTERBERG Simon
LG Offenburg
GER
1997
200
9108
CALZAS Yoann
EA Cergy Pontoise Athlétisme
FRA
1999
200
9109
GONELLA Claire
AS Strasbourg
FRA
1999
200
9110
LADANG Mathéo
AC Dampicourt
BEL
1996
800
9111
OTTMANN Leo
AS Strasbourg
FRA
2000
200
9112
GLAUDA Fanny
AS Strasbourg
FRA
1997
200
9113
KREYENBIHLER Virginie
AS Strasbourg
FRA
1988
200
9114
ALTBIESS Jeremie
AS Strasbourg
FRA
1988
200
9115
THEVENIN Alois
AS Strasbourg
FRA
1994
9116
PUECH Matthieu
AS Strasbourg
FRA
1979
200
9117
SIEGLER David
AS Strasbourg
FRA
1980
9118
BERTRAND Margot
JSA Athlétisme
FRA
2001
800
9119
ISEL Victor
ASSA Sarreguemines
FRA
2002
200
9120
ISEL Simon
ASSA Sarreguemines
FRA
2002
200
9121
LAMBOUR Emma
ASSA Sarreguemines
FRA
2002
200
9122
RUOFF Elodie
ASSA Sarreguemines
FRA
2002
200
9123
BARBONE Nathan
ASSA Sarreguemines
FRA
2002
200
9124
CHRISTOPHE Baptiste
ASSA Sarreguemines
FRA
2000
9125
BULIK Sven
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
1996
200
9126
WILKER Noah
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
1997
200
9127
LANGE Timo
TSV Bayer 04 Leverkusen
GER
1996
200
9128
KOPPLER Valerie
USC Freiburg
GER
2003
9129
FÜLLGRAF Nathalie
USC Freiburg
GER
2001
200
9130
WÜLLBECK Cornelia
USC Freiburg
GER
1991
200
9131
SILVESTRE ALVES William
USC Freiburg
GER
1990
200
9132
PICCIN Alexandre
Athlétisme Metz Métropole
FRA
1998
KUG
9133
SERRA Martina
Athlétisme Metz Métropole
FRA
1999
200
9134
LEKBOURI Lina
Athlétisme Metz Métropole
FRA
2003
200
9135
SCHMEER Juliette
Athlétisme Metz Métropole
FRA
2004
200
9136
LAWSON Lysmène
Athlétisme Metz Métropole
FRA
2004
200
9137
DEOLIVEIRA Samuel
A2 METZ
FRA
2003
200
9138
TOUATI Isaac
A2 METZ
FRA
2002
200
9139
SAOUCHI Nacim
A2 METZ
FRA
2002
200
9140
MUNIER Yohan
A2 METZ
FRA
2002
200
9141
KRIER Aurélien
A2 METZ
FRA
2002
200
9142
ANTOINE Hugo
A2 METZ
FRA
2002
200
9143
CACHOT Matteo
A2 METZ
FRA
2001
9144
JACQUOT-CLAUDE Emilie
ASSA Sarreguemines
FRA
1985
3K0
9145
BELLY Lucie
AVEC
FRA
1999
9146
MANE Nafy
AVEC
SEN
1996
9147
BOEUF Sarah
AVEC
FRA
1999
9148
FALL Djibril
AVEC
SEN
1997
9149
FRANSOT Thomas
UST
FRA
2001
9150
MARTIGNON Hugo
UST
FRA
2002
9151
FRANSOT Camille
UST
FRA
2005
200
9152
JONLET Corentin
RFCL
BEL
1992
200
9153
POUSSART Sarah-Line
Manhay
BEL
2005
800
9154
SCHKLAR Chrystelle
Manhay
BEL
1981
WEI
9155
COURARD Baptiste
Manhay
BEL
2001
800
9156
LEONARD Elisabeth
CAD
BEL
1989
WEI
9157
MONFORT Olivia
Manhay
BEL
2003
800
9158
LAVISSE Bruno
Angers Athlé
FRA
1990
200
9159
ABU JAHRUR Abdelwahab
AC Dampicourt
BEL
1979
800
9160
DEHARENG Antoine
AC Dampicourt
BEL
2002
HOC
9161
BRUGGEN Clara
Seraing
BEL
2003
200
9162
DEGAVRE Lionel
Seraing
BEL
1995
200
9163
PAQUOT Jordan
Seraing
BEL
1998
200
9164
LEBON Aurélie
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
1997
200
9165
LAWSON Jean Luc
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
2002
9166
MANQUE MILLOT Paul Emile
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
2004
9167
ALHON Jeremy
Nancy Athlétisme Métropole
FRA
2001
9168
CARPANIN Olivier
SAV Athlétisme Verdun
FRA
2000
800
9169
JÉROUVILLE Erja
BBS Bertrix
BEL
2003
9170
PARISSE Aurélien
BBS Bertrix
BEL
2004
KUG
9171
PARISSE Arnaud
BBS Bertrix
BEL
1995
KUG
9172
BRIOT Louann
ESTY
FRA
2004
9173
TAHRI Sarah
ESTY
FRA
2003
200
9174
DUBOIS Arnaud
ULA
BEL
2003
9175
PECHEUR Louis
ULA
BEL
2003
9176
BECHET Nathan
ULA
BEL
2002
KUG
9177
LECOQ Maxime
ULA
BEL
2002
800
9178
JADOUL Emerick
ULA
BEL
1996
200
9179
MAROTTE François
ULA
BEL
2004
9180
FRITSCH Charline
S2A/ASPTT Strasbourg
FRA
2001
200
9181
TANO Mehdi
S2A/ASPTT Strasbourg
FRA
1997
200
9182
BAECHER Adrien
S2A/ASPTT Strasbourg
FRA
2001
200
9183
HENNION Remi
PHAR
FRA
1999
200
9184
OUSMAN Adoumba
FC Mulhouse
FRA
2001
200
9185
MADAOUI Amel
FC Mulhouse
FRA
2003
200
9186
REIP Michel
HF Verviers
BEL
1965
800
9187
REIP Martin
HF Verviers
BEL
2003
9188
OPOTA Dieudonné
CSL
FRA
1979
9189
ZINSER Hannah
USC Freiburg
GER
2001
200
9190
BEBIASHVILI Themo
USC Freiburg
GER
2001
9191
KLEIN Désirée
CSL
BEL
2003
200
9192
VILPOIX-PHILLIPS William
BBS Bertrix
BEL
2004
200
9250
MENGOLO MVOTTO Dorothee Gloria
CSL
CMR
2005
200