20. Dez 2019 Indoor Laf Meeting 1 - Luxembourg

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
1009
RAGOT Maxime
CAEG
LUX
2010
1K0
1028
MELLINA Pol
CELTIC
LUX
1988
5K0
1031
MORDENTI Augustine
CSL
LUX
2010
1K0
1032
WEIER Clara
CAEG
LUX
2008
1K0
1035
RODEN Wayne
CELTIC
LUX
2007
1K0
1044
WALLIG Niklas
CSL
LUX
2004
300
1047
LIIGA Fabrice
CELTIC
FRA
2008
1K0
1053
HOFFMANN Zoe
CAEG
LUX
2008
1K0
1096
HOFFMANN Vera
CELTIC
LUX
1996
1097
KAYSER Gilles
FOLA
LUX
1999
300
1105
WARNIER Eric
CAB
LUX
2000
1112
FOLEY Niall
CAEG
LUX
2001
5K0
1158
ARCARO DUPONT Noa
CELTIC
LUX
2008
1K0
1176
JODOCY Pascal
CSN Cl.
LUX
1987
5K0
1188
WENSVEEN GROU Kiara
CSL
LUX
2003
300
1189
MULLER Louis
CSL
LUX
2000
300
1199
DAMASO KOHL Noemi
CAEG
LUX
2008
1K0
1216
LOPES Elena
CAEG
LUX
2008
1K0
1224
GROENEVELD Yara Dyanne
CAEG
NED
2006
300
1231
EECKHAUT Luca
CELTIC
LUX
2010
1K0
1245
LIBENS THEIN Li
FOLA
LUX
2009
1K0
1249
URWALD Arno
CELTIC
LUX
2009
1K0
1267
SCHROEDER Cameron
CSL
LUX
2005
300
1285
KEMP Lola
FOLA
LUX
2006
600
1289
KIRSCH Lola
CELTIC
LUX
2009
1K0
1324
POTH Luca
CAS
LUX
2004
600
1326
FRITZ Lauren
CSL
FRA
2006
300
1351
ELCHEROTH Mia
CSL
LUX
2006
300
1371
CARR Sonia
CSL
SWE
2008
1K0
1375
DJAZOULI Aymen
CSL
LUX
1998
600
1383
HOFFMANN Mina
FOLA
LUX
2006
300
1395
HOLTZ Luca
CELTIC
LUX
2007
1K0
1400
PHILIPPART Enny
FOLA
LUX
2009
1K0
1401
HEYART Tom
CAEG
LUX
2007
1K0
1406
FERNANDEZ Polly
CAEG
LUX
2008
1K0
1408
LASSINE Glenn
CSL
LUX
2006
300
1414
WOLTER Anny
FOLA
LUX
1993
5K0
1419
ARENDT Fanny
FOLA
LUX
2002
300
1435
MAYER Tristan
CSL
FRA
2004
300
1437
HEMMER Laurie
CAB
LUX
2004
1441
GOURDAIN Alexis
CSL
FRA
2006
600
1479
BLOOMER Akiko Enola
CSL
LUX
2010
1K0
1482
KLÜCKERS Gaspar
CAEG
LUX
2004
1K0
1488
BOUWMEISTER Yveline
CAEG
NED
2008
1K0
1490
HELMINGER Shaheen
CSL
LUX
2007
1K0
1492
DA SILVA MENDES Jordan
CAB
LUX
1994
5K0
1523
FLAMMANG LIES Jonah
CSL
LUX
2007
1K0
1527
DE BACKER-MULLER Noah
CAD
LUX
2007
1K0
1537
KAELL Jim
CAB
LUX
2008
1K0
1538
KRUMLOVSKY Gina
CAB
LUX
2008
1K0
1541
HERARD Noah
CELTIC
LUX
2003
1554
BOUILLE David
CAEG
LUX
2006
300
1555
CAYOLLA DA VEIGA XAVIER CID Vera
CSL
POR
2004
1558
PURAYE Mil
CAEG
LUX
2009
1K0
1559
TEIXEIRA Jory
CELTIC
LUX
2005
1616
LEFEVRE Eloïse
CSL
LUX
2004
1K0
1633
LUDOVICY Hannah
CAPA
LUX
2010
1K0
1636
KAYSER Max
CSL
LUX
2006
300
1663
TASCH Luca
CSL
LUX
2003
300
1664
MICHEL Benjamin
CELTIC
LUX
2000
300
1671
WENSVEEN GROU Kian
CSL
LUX
2005
300
1675
AGOSTINI Alain
CAPA
LUX
1970
5K0
1676
BRULS Margaux
CSL
LUX
2001
1693
WAGNER Victor
FOLA
LUX
2006
300
1694
HOFFMANN Liz
CAEG
LUX
2010
1K0
1722
BOURG Nolwenn
CSL
FRA
2006
300
1740
GIWER Joris
CAEG
LUX
2010
1K0
1744
MISCHEL Immanuel
CAEG
LUX
2008
1K0
1754
PIERRE LUTGEN Maxime Emile
CAEG
LUX
2007
1K0
1764
JANKOWSKI Leann
CELTIC
LUX
2010
1K0
1766
BOUW Myriam
CSL
NED
2008
1K0
1768
HAVÉ Yana
CAEG
LUX
1999
1808
SCHMIT Lou
CAEG
LUX
2006
1K0
1812
WEBER PETROVA Ina Sofia
CAB
LUX
2006
300
1827
DAUCH Mathis
CSL
FRA
2008
1K0
1829
BOUWMEISTER Julianne Saartje
CAEG
NED
2010
1K0
1836
BOCK Guillaume
CAEG
LUX
2010
1K0
1838
SCHOLZ Mailys
CSL
LUX
2008
1K0
1849
MOREAU Hugo
CSL
FRA
2004
300
1853
KUPTSOV Vladislav
CSL
RUS
2009
1K0
1865
CARDONNEL Pauline
CSL
FRA
2006
300
1875
ZOUHON Noemi
CSL
ITA
2002
300
1879
PECHON Damien
CELTIC
BEL
2008
1K0
1881
STEINER Jan
CELTIC
LUX
2010
1K0
1885
JOLY Till
CELTIC
BEL
2008
1K0
1891
KANTE Abia
CSL
BEL
2003
300
1895
WAGENER Finn
CELTIC
LUX
2010
1K0
1905
KAELL Eva
CAB
LUX
2007
1K0
1914
HAAGEN Matti
CELTIC
LUX
2002
1945
ZOUHON Sigfrido Ely Davide
CSL
ITA
2004
300
1981
MERSCH Cathy
CSL
LUX
2003
300
2007
VAESSEN AABY Matilda
CELTIC
LUX
2007
1K0
2010
LAMY Rachel
CELTIC
LUX
2010
1K0
2037
MATGEN Charleen
CELTIC
LUX
2007
1K0
2066
HEYART Stella
CAEG
LUX
2008
1K0
2078
BERTEMES Serge
FOLA
LUX
1976
5K0
2089
WEICHERDING Charel
CELTIC
LUX
1999
2093
CASTELAIN-CHISTOVA Elisabeth
CSL
FRA
2007
1K0
2094
LANGERS Claire
CAB
LUX
2005
300
2105
BIREN Lisa
CAS
LUX
2006
1K0
2113
THILLEN Cristina
CSL
LUX
2002
300
2125
BARBERIS Matilde
CSL
ITA
2007
1K0
2134
VALLIN Maxence
CSL
FRA
2006
300
2138
MADARAS Lola
CAEG
LUX
2009
1K0
2165
RECKINGER Pit
FOLA
LUX
1999
1K0
2170
CONTER Yann
FOLA
LUX
2010
1K0
2194
VICENTE SANZ Emma
CSL
FRA
2006
1K0
2202
SEMEDO GOMES Geovane
CAPA
CPV
2006
300
2223
NEY Jil
CSL
LUX
1997
1K0
2234
CHATEAU-DUCOS Karel
CSL
FRA
2007
1K0
2249
WEBER Eliott
CSL
FRA
2006
300
2255
MENGOLO MVOTTO Dorothee Gloria
CSL
CMR
2005
300
2302
GIERENS Maurice Fernand Marcel
CAEG
LUX
2003
1K0
2315
HOFFMANN Keira
CAEG
LUX
2008
1K0
2321
HUREMOVIC Mara
CAB
LUX
2005
300
2327
LEY Jamie
CELTIC
LUX
2007
1K0
2337
LOSCH Julien
CELTIC
LUX
2010
1K0
2341
BEISSEL Antoine
CSL
LUX
2009
1K0
2357
KOTECKÁ Marie Anna
CELTIC
CZE
2009
1K0
2358
LAMY Cédric
CELTIC
LUX
2008
1K0
2376
THULL Tim
CELTIC
LUX
2000
1K0
2379
CALMES Céline
CAS
LUX
2004
2387
GENSON Julie
CSL
LUX
2003
300
2402
BLAUWART Aurélien
CSL
FRA
2002
1K0
2429
WATTELLIER Antoine
CSL
LUX
1984
300
2458
NEISES Jeanne
CAEG
LUX
2008
1K0
2471
STEFANETTI Nick
CAEG
LUX
2010
1K0
2474
WEIS June Lilly
CELTIC
LUX
2009
1K0
2480
DIESCHBOURG Lis
CAEG
LUX
2008
1K0
2498
SILVA CABRAL Nelson
CAB
LUX
1987
2513
JOLY Lennart
CELTIC
BEL
2005
2514
JÜCH Mats
CELTIC
LUX
2006
2544
DROSTE Helena
CSL
LUX
2004
600
2554
RECHT Tom
CSL
LUX
2004
2561
PURAYE Yaara
CAEG
LUX
2007
1K0
2588
GHYSENS Camille
CSL
LUX
2002
300
2593
LEBEDEVA Arina
CSL
RUS
2007
1K0
2594
LEBEDEVA Varvara
CSL
RUS
2003
2614
RECKINGER Tom
FOLA
LUX
2004
1K0
2628
KASS Christophe
FOLA
LUX
1982
5K0
2640
HANAPPE Alix
CELTIC
LUX
2009
1K0
2642
LAWAL MEYERS Chelly Damilola
CAEG
LUX
2008
1K0
2643
ANDRESINI Marino
CAB
LUX
2005
300
2655
KOPS Mathis
CELTIC
LUX
2008
1K0
2656
KOPS Lou Damien
CELTIC
LUX
2006
2683
SCHILTZ Manon
CAEG
LUX
2010
1K0
2697
TRITTA Aoife
CAB
LUX
2002
300
2701
MÜLLER Yannick
CAB
LUX
1996
300
2711
KARGER Vincent
CSL
LUX
1996
2714
DEC Samuel
CSL
LUX
2005
300
2744
NIEUWENHUIS Ben
CAS
LUX
2006
1K0
2754
SCHMIT Max
FOLA
LUX
2004
300
2756
KOFFI Melody N'Da Vittoria
CSL
ITA
2003
300
2761
STEINER Noa
CELTIC
LUX
2008
1K0
2764
CAMBRON Maxime
CELTIC
LUX
2010
1K0
2767
BERTEMES Bob
CELTIC
LUX
1994
5K0
2768
FUNCK Tessa
CELTIC
LUX
2008
1K0
2773
FEDERSPIEL Maurice
CAEG
LUX
2006
1K0
2774
PETERS Louis
CAEG
LUX
2007
1K0
2794
KRAMER Hannah
CAEG
LUX
2007
1K0
2802
SCHEVERS Mara
CAS
LUX
2009
1K0
2805
GODINHO FERREIRA Daniela
FOLA
LUX
2005
1K0
2807
BECHET Dana
CELTIC
LUX
2004
2860
HERMES Laura
CELTIC
LUX
2007
1K0
2870
SILVA SIMOES Yoann
CAS
POR
2003
2876
VAN BERKUM QUINTUS Scott
CELTIC
LUX
2007
1K0
2883
DE WEERT Charlotte
CSL
FRA
2004
600
2886
HENSGEN Luc
CAS
LUX
1996
5K0
2892
MILTGEN May
CSL
LUX
2010
1K0
2912
WEIS Eve, Chloë
CELTIC
LUX
2008
1K0
2918
KAYSER Leo
CSL
LUX
2009
1K0
2920
JOUANNEAU Nahom
CSL
LUX
2004
1K0
2923
AILLOUD-McINTYRE Charlotte
CSL
FRA
2006
600
2927
SCHAACK Sophia
CSL
LUX
2008
1K0
2937
BENEDETTO Madeleine
CSL
BEL
2010
1K0
2941
MEYERS Théo
CSL
LUX
2005
1K0
2949
CARA Vladimir
CSL
ROU
2007
1K0
2955
WALRY Anthony
CSL
FRA
2007
1K0
2958
SCHILTZ Charel
CAEG
LUX
2008
1K0
2961
KARL Emma
CSL
LUX
2006
600
2966
WEBER Tun
CAEG
LUX
2010
1K0
2976
REILAND Fabrice
CELTIC
LUX
2006
2989
HEILIGER Tom
CSL
LUX
2008
1K0
3000
CICCONE Julia
CSL
ITA
2007
1K0
3007
LANCE Antoine
CSL
FRA
2006
300
3012
KULHANJIAN Marazil Ann
CSL
USA
2008
1K0
3017
QUIDACIOLU Marie
CSL
FRA
2005
600
3018
WALLIG David
CSL
LUX
2004
300
3028
FONTAINE Camille
CAPA
LUX
2008
1K0
3033
HEUTS Sam
CELTIC
LUX
2003
3045
PRATI Ali Hachim
CELTIC
ITA
2000
3051
SCHMIDT Chloé
CAEG
LUX
2001
3062
LIMA EVORA Mélissa
CAEG
LUX
2010
1K0
3090
DELSAUX Laura
CSL
BEL
2007
1K0
3092
HUSTING Oscar
FOLA
LUX
2009
1K0
3095
EGERTON Esteban
CSL
FRA
2009
1K0
3099
GOMES REIS Gil
FOLA
LUX
2004
300
3109
MELLINA Martine
CELTIC
LUX
1990
5K0
3125
BIEWER Jade
CELTIC
LUX
2009
1K0
3134
WEICHERDING Gil
CELTIC
LUX
2001
3156
DOS SANTOS ROCHA PINTO Rafael
FOLA
POR
2005
1K0
3188
BEFFORT Olivier
CSL
LUX
2003
300
3194
POZDNYAKOV Roman
CSL
FRA
2008
1K0
3198
HULEWICZ Weronika
CSL
POL
2005
600
3202
KOUADIO Karl-Henry
CSL
FRA
2005
300
3213
SIMON Nanda
CELTIC
LUX
2007
1K0
3222
HEMMEN Nik
CELTIC
LUX
2010
1K0
3233
RIES FEIDER Fränk
CAS
LUX
2008
1K0
3247
LASSINE Laure
CSL
LUX
2003
300
3265
RAACH Charlie
CAB
LUX
2004
300
3270
WARNIER Gary
CAB
LUX
2005
300
3271
KREMER Lya
CAEG
LUX
2009
1K0
3275
BRANDENBURGER Pia
CELTIC
LUX
2007
1K0
3280
STEFFEN Rachel
CAB
LUX
2005
300
3281
KOSTER Mats
CAEG
LUX
2008
1K0
3296
LAROYE Mathias
CSL
FRA
2003
300
3301
ROCHET Louna
CSL
FRA
2006
300
3312
SCHMIT Ben
CAS
LUX
2003
3322
WEBER Hannah
CAEG
LUX
2008
1K0
3327
GRÖNBERG Filippa
CSL
FIN
2005
300
3338
CARVALHO ALVES Evan
CAS
LUX
2010
1K0
3339
DELARUE Noa
CSL
FRA
2007
1K0
3341
HEINTZ Tim
CAS
LUX
2010
1K0
3345
VAVAKOU Sofia
CSL
LUX
2005
300
3350
STRAUB RODRIGUEZ Daniel
CSL
ESP
2009
1K0
3353
PEIGNEUX Guillaume
CAB
BEL
1996
300
3371
de CALBIAC Paul
CSL
FRA
2004
300
3392
FOUX Iris
CAS
LUX
2006
1K0
3411
CORREIA HUGHES Morgan
CAEG
POR
2007
1K0
3423
VAN DEN BOSSCHE Lou
CAPA
LUX
2004
1K0
3427
BELLUCCI Matteo
CAD
FRA
2003
300
3428
SCHAACK Lynn
FOLA
LUX
2009
1K0
3444
WAGNER Maxime
CSL
LUX
2010
1K0
3452
MANNINEN Justus
CAEG
FIN
2009
1K0
3459
WAGNER Elise
FOLA
LUX
2004
300
3467
SCHLAMMES Ben
CELTIC
LUX
2004
3480
KORE Melisa
CSL
LAT
2006
600
3483
VAVAKOS Stefanos
CSL
LUX
2003
300
3490
ROCHET Pénélope
CSL
FRA
2009
1K0
3495
RIES Louise
CSL
LUX
2003
300
3502
GAJIC Danica
CELTIC
LUX
2009
1K0
3529
BOUWMEISTER Annebelle
CAEG
NED
2008
1K0
3546
KAUFHOLD Jana
CAB
LUX
2004
3577
BISETEGN AMESH Tekuam
FLA/IND
ETH
1987
5K0
3580
PETERS Emilie
CAEG
LUX
2004
1K0
3614
GRAF Alex
FOLA
LUX
1999
1K0
3621
KESSELER Frédéric
CSL
LUX
2008
1K0
3622
WEBER PETROVA Anastasia
CAB
LUX
2010
1K0
3647
SCHERSCHEL Anne
CAB
LUX
2004
300
3659
FEDERSPIEL Lynn
CAEG
LUX
2002
1K0
3660
BARRETT-HAYES Kristina
CSL
LUX
2005
3677
CHLECQ Ilaria
CAS
LUX
2009
1K0
3694
PÜTZ Nela
CAS
LUX
2007
1K0
3712
SILVA SIMÕES Ewan
CAS
POR
2006
1K0
3718
BOUSSONG Olivier
CAD
LUX
1995
3763
ROSSI Sandrine
CAB
LUX
1995
300
3784
HEMMEN Tun
CELTIC
LUX
2009
1K0
3830
GREGOR Niklas
CELTIC
LUX
2008
1K0
3837
FERNANDEZ Tristen
CAEG
LUX
2010
1K0
3852
RAUCHS Félix
FOLA
LUX
2003
1K0
3854
RAUCHS Nicolas
FOLA
LUX
2003
1K0
3907
BOUWMEISTER Philine
CAEG
NED
2007
1K0
3915
PIERI Mattea
CSL
LUX
2005
300
3917
GOERGEN Tim
CAEG
LUX
2009
1K0
3923
KREMER Lou
CAEG
LUX
2004
1K0
3964
HAVÉ Mara
CAEG
LUX
2002
1K0
3966
DAGUENET Saskia
CSL
LUX
1980
5K0
3971
STEINER Tim
CELTIC
LUX
2010
1K0
3985
MORES Aurélie
CAB
LUX
2006
300
3999
ZIGRAND Jonathan
CELTIC
LUX
2009
1K0
8947
PIETTE Gaetan
CABW
BEL
1985
9000
OUAHDANI Abdel Mounim
Hautes Fagnes
BEL
1998
1K0
9004
GERVY Aglae
RCABW
BEL
2005
300
9005
FLAMENT Lili
RCABW
BEL
2006
600
9007
GREK Marius
RCABW
BEL
1997
300
9008
CARLIER Arthur
RCABW
BEL
2000
300
9010
DOM MODI Nadège
RCABW
BEL
2002
9012
LAMBERT Kylie
RCABW
BEL
2004
9014
GUILLET Laurence
RCABW
BEL
1980
300
9016
ROUFART Louise
RCABW
BEL
2005
300
9017
REBSTOCK Timothée
Pays de Colmar
FRA
2000
300
9018
KÖHLER Alexander
TV Lemberg
GER
1997
1K0
9019
RAAB Nils
TV Lemberg
GER
2001
1K0
9020
SCHÖNDORF Ole
TV Lemberg
GER
2009
1K0
9022
STUCKY Jannik
TV Lemberg
GER
2006
300
9023
PALZER Piet
TV Lemberg
GER
2005
300
9024
TAVANAINAFAR Nikita
TV Lemberg
GER
2008
1K0
9026
TAVANAINAFAR Kian
TV Lemberg
GER
2007
1K0
9027
GESCHWIND Felix
TV Lemberg
GER
2008
1K0
9029
FRANZ Paula
TV Thaleischweiler
GER
2005
600
9030
COLLARD Erine
Seraing
BEL
2003
300
9031
STOHMANN Hannah
PS Trier
GER
2008
1K0
9032
MOLL Marlene
PS Trier
GER
2008
1K0
9033
MATTERN Friederike
PS Trier
GER
2008
1K0
9034
LUDES Lisa
PS Trier
GER
2007
1K0
9035
SCHWIND Hannah
PS Trier
GER
2007
1K0
9036
SONNENBERG Greta
PS Trier
GER
2007
1K0
9037
REUTER Mona
PS Trier
GER
1989
1K0
9038
SIEVEKE Jeremias
PS Trier
GER
2009
1K0
9039
KNOB Theo
PS Trier
GER
2008
1K0
9040
KNOPP Theo
PS Trier
GER
2008
1K0
9041
LEITZ Florian
PS Trier
GER
2006
600
9042
HERWECK Milo
PS Trier
GER
2007
1K0
9043
ADAM Philipp
TG KONZ
GER
2005
9044
ELMER Leonie
TG KONZ
GER
2003
9045
SAUERWEIN Pia
TG KONZ
GER
2004
9046
BLAZEVIC Ivan
DJK Jung Siegfried HERZOGENRATH
GER
2002
9047
KUCKELHORN Katrin
DJK Jung Siegfried HERZOGENRATH
GER
1979
1K0
9048
KUCKELHORN Zoe
DJK Jung Siegfried HERZOGENRATH
GER
2006
1K0
9049
BLAZEVIC Iva
DJK Jung Siegfried HERZOGENRATH
GER
2007
1K0
9050
MALANGRÉ Clara
DJK Jung Siegfried HERZOGENRATH
GER
1999
300
9051
LEFÈVRE Charline
Seraing
LUX
2002
300
9052
WELSCH Milly
Seraing
BEL
2000
9053
FUCHS Maximilian
Wittlicher TV
GER
2000
9054
FUCHS Constantin
Wittlicher TV
GER
2002
9055
AST Amelie
ATSV Saarbrücken
GER
2004
300
9056
SUHR Sibylle
ATSV Saarbrücken
GER
2002
300
9057
NEUFANG Ella
ATSV Saarbrücken
GER
2003
300
9058
WIEGMANN Lara
ATSV Saarbrücken
GER
2004
600
9059
MISSAL Malika
ATSV Saarbrücken
GER
2004
300
9060
GÜTSCHOW Adrian
ATSV Saarbrücken
GER
2000
600
9061
SCHLEDORN Felix
ATSV Saarbrücken
GER
2003
600
9062
DONNER David
ATSV Saarbrücken
GER
2004
300
9063
DARCIS Clément
BBS Bertrix
BEL
2009
1K0
9064
LEYSER Tim-Elias
LAZ Birkenfeld
GER
2003
9065
DERN Benjamin
LAZ Birkenfeld
GER
2003
1K0
9066
SCHMIDT Lene
LAZ Birkenfeld
GER
2008
1K0
9069
BERTRAND Margot
JSA Audun-le-Tiche
FRA
2001
1K0
9070
POULAIN Victor
JSA Audun-le-Tiche
FRA
2003
1K0
9071
LAYACHI Redouane
JSA Audun-le-Tiche
FRA
2007
1K0
9072
LAYACHI Meissa
JSA Audun-le-Tiche
FRA
2009
1K0
9073
D'HULSTER Pauline
JSA Audun-le-Tiche
FRA
2008
1K0
9074
LUTZ Tamara
LAC Saarlouis
GER
1993
300
9075
VAST Raphaël
AC Dampicourt
BEL
2009
1K0
9076
VAST Alexis
AC Dampicourt
BEL
2009
1K0
9077
ABU JAHRUR Inès
AC Dampicourt
BEL
2009
1K0
9078
LEGENDRE Enzo
AC Dampicourt
BEL
2006
1K0
9079
GELINOTTE Camille
AC Dampicourt
BEL
2008
1K0
9080
ABU JAHRUR Sara
AC Dampicourt
BEL
2008
1K0
9081
HUSS Sylvain
AC Dampicourt
BEL
1970
1K0
9082
THOMAS Florian
AC Dampicourt
BEL
1989
9083
ABU JAHRUR Abdelwahab
AC Dampicourt
BEL
1979
600
9084
LUYASU Yannick
AC Dampicourt
BEL
1996
600
9085
BELLMANN Adrian
ATSV Saarbrücken
GER
1999
300
9087
DESWAEF Mathilde
White Star Athletic Club
BEL
1999
1K0
9088
BLAZEVIC Andrea
DJK Jung Siegfried HERZOGENRATH
GER
2004
300
9089
OLIVA Fiona
CSL
LUX
2004
300
9090
GRIERRE Frédéric Valentin
CSL
FRA
1992
300
9091
DEL ALAMO Jaime Luis
CSL
ESP
1988
9092
HENEN Samy
CAB
BEL
1995
600
9093
BIEUX Edwige
CELTIC
LUX
2010
1K0
9094
NEU Adrien
CSL
LUX
2005
1K0
9095
HUSTIN Valère
CSL
BEL
1993
1K0
9096
HUSSEIN Mohamed
CSL
SUD
1991
1K0