10. - 11. Mai 2019 SCIS HS Track and Field - Vienna

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
251
Ginter Eleni
AIS
AUT
1900
252
Hurtig Hannah
AIS
AUT
1900
3K0
253
Jones Delaney
AIS
AUT
1900
254
Komons Ava
AIS
AUT
1900
256
Gloser Anja
AIS
AUT
1900
257
Greeley Caitlin
AIS
AUT
1900
258
Khartabul Zena
AIS
AUT
1900
260
Dumontheil Alexandre
AIS
AUT
1900
261
Paul Theodor-Konstantin
AIS
AUT
1900
262
Prokhorov Ivan
AIS
AUT
1900
263
Trutschmann Lukas
AIS
AUT
1900
264
Ogon Felix
AIS
AUT
1900
265
Julian Wassermann
AIS
AUT
1900
266
Ogon Moritz
AIS
AUT
1900
267
Orlandi Giulio
AIS
AUT
1900
268
Gschwenter Laurin
AIS
AUT
1900
269
Stefanov Dimitar
AIS
AUT
1900
270
Ulses Anna Grace
AIS
AUT
1900
271
Biedermann Patrick
ASW
POL
1900
272
Le Long Bill
ASW
POL
1900
273
Miele Luca
ASW
POL
1900
274
Mozdzen Kacper
ASW
POL
1900
275
Villamin Arnel
ASW
POL
1900
276
Berntson Andrew
ASW
POL
1900
277
Al Shareef, Jaafer
ASW
POL
1900
278
Green John Paul
ASW
POL
1900
279
Kolenbrander Haidan
ASW
POL
1900
280
Mouille Florence
ASW
POL
1900
281
Wang Jenny
ASW
POL
1900
282
Rehbein Amelie
ASW
POL
1900
283
Bata Taylor
ASW
POL
1900
284
Sekula-Petukhov Beatrice
ASW
POL
1900
285
Shafe Jessica
ASW
POL
1900
286
Dokla Natalia
ASW
POL
1900
287
Bryant Rebecca
ASW
POL
1900
288
Nguyen Boni
ASW
POL
1900
289
Kolenbrander Jack
ASW
POL
1900
290
Bourtzonis Christina
ATH
GRC
1900
291
Webb Bryanna
ATH
GRC
1900
292
Soulanticas Emma
ATH
GRC
1900
293
Li Kewei
ATH
GRC
1900
294
Dania Antyra Melina
ATH
GRC
1900
295
Hatzis Yasmin
ATH
GRC
1900
296
Tsakiris Ellie
ATH
GRC
1900
297
Dourida Nektaria
ATH
GRC
1900
298
Alafouzou Marilia
ATH
GRC
1900
299
Muca Ornela
ATH
GRC
1900
300
Alexopoulos Theodore
ATH
GRC
1900
301
Zheng Simone
ATH
GRC
1900
302
Plessas Stathis
ATH
GRC
1900
303
Papaioannou Chris
ATH
GRC
1900
304
Neamonitis Constandinos
ATH
GRC
1900
305
Janssen Julius
ATH
GRC
1900
306
Christ Jason
ATH
GRC
1900
307
Ninios Peppas Maximos
ATH
GRC
1900
308
Taiganides Nick
ATH
GRC
1900
309
Tiritas Konstantinos
ATH
GRC
1900
310
Ji Jia Hao David
BUD
HUN
1900
311
Wang Kevin
BUD
HUN
1900
312
Rijnders Jasper
BUD
HUN
1900
3K0
313
Kawakami Kaito
BUD
HUN
1900
314
Clark Brandon
BUD
HUN
1900
315
Szalai Barnabas
BUD
HUN
1900
316
Zavits Keegan
BUD
HUN
1900
317
Chang Ching-Tai
BUD
HUN
1900
318
LeClaire Kyle
BUD
HUN
1900
319
Brody Mate
BUD
HUN
1900
320
Longworth Nicole
BUD
HUN
1900
321
Hutton-Mills Maya
BUD
HUN
1900
322
Torocsik Zita
BUD
HUN
1900
323
Pen Vivienne
BUD
HUN
1900
324
East Sophia
BUD
HUN
1900
3K0
325
Vancauwenberghe Eugenie
BUD
HUN
1900
326
Shan Han Ruo
BUD
HUN
1900
327
Olti-Pasca Noemi
BUD
HUN
1900
328
LeMaire Lidia
BUD
HUN
1900
329
Thomas Collette
BUD
HUN
1900
330
Lee Matthew (Sungmin)
FIS
GER
1900
331
Gurtu Akshath
FIS
GER
1900
332
Bianchi Gustavo
FIS
GER
1900
333
Springer Leon
FIS
GER
1900
334
Greenberg Naomi
FIS
GER
1900
335
Alférez Ava
FIS
GER
1900
336
Brink Klara
FIS
GER
1900
337
Kobelt Margaux
FIS
GER
1900
338
Grunnesjö Sophie
FIS
GER
1900
339
Marciante Mirabella
FIS
GER
1900
340
Ben Harira Mathis
FIS
GER
1900
341
Capriles Federico
FIS
GER
1900
342
Aikins Hudson
FIS
GER
1900
343
Springer Tom
FIS
GER
1900
344
Wetli Gracie
FIS
GER
1900
345
Whyte Carter
ISB
CHE
1900
346
Meijer Casper
ISB
CHE
1900
347
Richards Owen
ISB
CHE
1900
348
Schoeberl Simon
ISB
CHE
1900
349
De Planta Louis
ISB
CHE
1900
350
Flanigan Aidan
ISB
CHE
1900
351
Da Ponte Rhys
ISB
CHE
1900
352
Cook Gomez Claudia
ISB
CHE
1900
353
Tamm Yara
ISB
CHE
1900
354
White Tamsin
ISB
CHE
1900
355
Sandschafer Gabriela
ISB
CHE
1900
356
Salloukh Hind
ISB
CHE
1900
357
Sundloev Emma
ISB
CHE
1900
358
Schroter Elena
ISB
CHE
1900
359
Binderup Elena
ISB
CHE
1900
360
McKeaveney Serene
ISB
CHE
1900
361
Thies Fabian
ISZ
CHE
1900
362
Bjoernsson Clara
ISZ
CHE
1900
363
Hubin-Plimmer Valetta
ISZ
CHE
1900
364
Naumovic Todor
ISZ
CHE
1900
365
Bernet Alain
ISZ
CHE
1900
366
Aboki Nuhu
ISZ
CHE
1900
367
van Doren Madu
ISZ
CHE
1900
368
Lanagan Rona
ISZ
CHE
1900
369
Schneider Steffen
MIS
GER
1900
370
Sturgill Caroline
MIS
GER
1900
371
Mhagama Nick
MIS
GER
1900
373
Gruszecki Eryk
MIS
GER
1900
374
Pados Vince
MIS
GER
1900
375
Mercer Callum
MIS
GER
1900
376
Carlsson Ryan
MIS
GER
1900
377
Krueger Luke
MIS
GER
1900
378
Hérault Antoine
MIS
GER
1900
379
Gambardella Alessandro
MIS
GER
1900
380
Dernovsek Piroschka
MIS
GER
1900
381
Goebel Isabella
MIS
GER
1900
382
Geraghty Kathleen
MIS
GER
1900
383
Butz Jil
MIS
GER
1900
384
Girthofer Benita
MIS
GER
1900
385
Finlay Abbie
MIS
GER
1900
386
Krueger Isabelle
MIS
GER
1900
387
Schiller Maxima
MIS
GER
1900
388
Senior Natasha
MIS
GER
1900
389
Matsuoka Leo
ZIS
CHE
1900
391
Orol Sofia
ZIS
CHE
1900
392
O'Brien Olivia
ZIS
CHE
1900
393
Bergendal Filippa
ZIS
CHE
1900
394
Spiesshofer Nina
ZIS
CHE
1900
395
Hippenmeyer Sarah
ZIS
CHE
1900
396
Flynn Elen
ZIS
CHE
1900
397
Semenova Veronika
ZIS
CHE
1900
398
de Backer Danielle
ZIS
CHE
1900
399
da Silva Renner Carina
ZIS
CHE
1900
400
Hogg Sam
ZIS
CHE
1900
401
Benenati Luca
ZIS
CHE
1900
402
Dutta Rohan
ZIS
CHE
1900
403
Kollstad Bjorn
ZIS
CHE
1900
404
Mullens Beck
ZIS
CHE
1900
405
Gundem Doruk
ZIS
CHE
1900
406
Schnapka Frederick
ZIS
CHE
1900
407
Delia James
ZIS
CHE
1900
408
Black Andrew
ZIS
CHE
1900
409
Newman Aidan
ISZ
SUI
0