13 Apr 2019 5. Mehrkampfsportfest des LV 90 Erzgebirge - Stollberg

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
1
Arnold David
SG Breitenbrunn
GER
2007
5-K
2
Deuhshing Sarah
SG Breitenbrunn
GER
2009
5-K
3
Goldmann Pepe
SG Breitenbrunn
GER
2009
5-K
4
Gumprecht Vincent
SG Breitenbrunn
GER
2011
3-K
5
Hänel Karlotta
SG Breitenbrunn
GER
2010
3-K
6
Rieger Franziska
SG Breitenbrunn
GER
2008
5-K
7
Schumann Lea
SG Breitenbrunn
GER
2009
5-K
8
Seltmann Lea
SG Breitenbrunn
GER
2009
5-K
9
Seltmann Nele
SG Breitenbrunn
GER
2011
3-K
10
Sonntag Emely
SG Breitenbrunn
GER
2009
5-K
11
Nessmann Lara Maria
LAC Erdgas Chemnitz
2007
5-K
12
Eibner Anton
SG Adelsberg
2011
3-K
13
Eibner Moritz
SG Adelsberg
2009
5-K
14
Heinze Elias
SG Adelsberg
2009
5-K
15
Leupold Loris
SG Adelsberg
2008
5-K
16
Dussl Linus
WSG Schwarzenberg-Wildenau
2010
3-K
17
Fenzl Florentine
WSG Schwarzenberg-Wildenau
2007
5-K
18
Heinzel Jaro
WSG Schwarzenberg-Wildenau
2010
3-K
19
Lang Elisa
WSG Schwarzenberg-Wildenau
2008
5-K
20
Lang Johanna
WSG Schwarzenberg-Wildenau
2010
3-K
21
Liebold Luke
WSG Schwarzenberg-Wildenau
2009
5-K
22
Moritz Andreas
WSG Schwarzenberg-Wildenau
GER
2010
3-K
23
Nüssner Justin
WSG Schwarzenberg-Wildenau
2006
5-K
24
Opitz Ruben
WSG Schwarzenberg-Wildenau
2010
3-K
25
Passauer Lena
WSG Schwarzenberg-Wildenau
2009
5-K
26
Päßler Sandy
WSG Schwarzenberg-Wildenau
2007
5-K
27
Wenzel Luca
WSG Schwarzenberg-Wildenau
2008
5-K
28
Arnold Milian Noel
LV 90 Erzgebirge
2011
3-K
29
Aurich Curt
LV 90 Erzgebirge
2006
5-K
30
Aurich Emilia
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
31
Bannier Marie
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
32
Beer Lotta
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
33
Bodack Jette
LV 90 Erzgebirge
2008
5-K
34
Böhm Lara
LV 90 Erzgebirge
2006
5-K
35
Börner Arno
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
36
Bräuer Till
LV 90 Erzgebirge
2008
5-K
37
Depray Jannik
LV 90 Erzgebirge
2009
5-K
38
Dietz Sina Mia
LV 90 Erzgebirge
2011
3-K
39
Düringer Jerome
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
40
Eckstein Liv-Grete
LV 90 Erzgebirge
2008
5-K
41
Engelhardt Julie-Sue
LV 90 Erzgebirge
2010
3-K
42
Engelhardt Lilly Jo
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
43
Feist Jasmin
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
44
Fiedler Lisa
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
45
Fiege Johanna
LV 90 Erzgebirge
2009
5-K
46
Fischer Angelina
LV 90 Erzgebirge
2008
5-K
47
Gassmann Maxim
LV 90 Erzgebirge
2009
5-K
48
Georgi Charly
LV 90 Erzgebirge
2006
5-K
49
Graupner Amelie
LV 90 Erzgebirge
2010
3-K
50
Haase Elisa
LV 90 Erzgebirge
2011
3-K
51
Hengst Matthäus
LV 90 Erzgebirge
2008
5-K
52
Illgen Rahel
LV 90 Erzgebirge
2012
3-K
53
Kieß Enzo
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
54
Kramer Theresa
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
55
Krauß Richard
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
56
Landmann Seraphine
LV 90 Erzgebirge
2009
5-K
57
Langer Klara
LV 90 Erzgebirge
2006
5-K
58
Leichsenring Nick
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
59
Lindner Max-Luis
LV 90 Erzgebirge
2008
5-K
60
Maneck Hannah
LV 90 Erzgebirge
2009
5-K
61
Mann Alvin
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
62
Meser Emilia
LV 90 Erzgebirge
2009
5-K
63
Müller Richard
LV 90 Erzgebirge
2006
5-K
64
Naupert Theo
LV 90 Erzgebirge
2008
5-K
65
Nejedla Barbora
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
66
Nestler Jeannine
LV 90 Erzgebirge
2008
5-K
67
Neubert Arne
LV 90 Erzgebirge
2006
5-K
68
Neubert Gino
LV 90 Erzgebirge
2011
3-K
69
Neumann Emma
LV 90 Erzgebirge
2010
3-K
70
Nötzel Sunny
LV 90 Erzgebirge
2008
5-K
71
Oettel Annabell
LV 90 Erzgebirge
2008
5-K
72
Olbrecht Helene
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
73
Pauli Helene
LV 90 Erzgebirge
2012
3-K
74
Pester Colin
LV 90 Erzgebirge
2006
5-K
75
Pilz Moritz
LV 90 Erzgebirge
2008
5-K
76
Platzer Lasse
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
77
Prehl Samira
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
78
Reichel Almut
LV 90 Erzgebirge
2008
5-K
79
Richter Nora
LV 90 Erzgebirge
2006
5-K
80
Riedel Julian
LV 90 Erzgebirge
2009
5-K
81
Scherf Elena
LV 90 Erzgebirge
2008
5-K
82
Schettler Maike
LV 90 Erzgebirge
2006
5-K
83
Schiefer Leni
LV 90 Erzgebirge
2010
3-K
84
Schmidt Cedric
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
85
Schneider Alexander
LV 90 Erzgebirge
2006
5-K
86
Schöne Lucienne
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
87
Schubert Hanna
LV 90 Erzgebirge
2010
3-K
88
Schürer Leonie
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
89
Sieber Ernst
LV 90 Erzgebirge
2010
3-K
90
Simm Vanessa
LV 90 Erzgebirge
2006
5-K
91
Strohbach Lina Abigail
LV 90 Erzgebirge
2008
5-K
92
Stückrath Leni
LV 90 Erzgebirge
2009
5-K
93
Tippmann Lina
LV 90 Erzgebirge
2006
5-K
94
Tittmann Rosa-Charlen
LV 90 Erzgebirge
2010
3-K
95
Uhlig Konstantin
LV 90 Erzgebirge
2008
5-K
96
Unger Ruby
LV 90 Erzgebirge
2006
5-K
97
Voigt Felix
LV 90 Erzgebirge
2007
5-K
98
Weber Julie
LV 90 Erzgebirge
2008
5-K
99
Winkler Niclas
LV 90 Erzgebirge
2010
3-K
101
Zahajsky Lina
LV 90 Erzgebirge
2008
5-K
102
Brückner Felix
TSV Elektronik Gornsdorf
2009
5-K
103
Dittrich Samia-Zoe
TSV Elektronik Gornsdorf
2010
3-K
104
Freyer Anna
TSV Elektronik Gornsdorf
2006
5-K
105
Gerber Emmi
TSV Elektronik Gornsdorf
2010
3-K
106
Kischkewitz Nala
TSV Elektronik Gornsdorf
2009
5-K
107
Knoll Emily
TSV Elektronik Gornsdorf
2007
5-K
108
Koban Saskia
TSV Elektronik Gornsdorf
GER
2008
5-K
109
Lorenz Cedric
TSV Elektronik Gornsdorf
2008
5-K
110
Meiner Bruno
TSV Elektronik Gornsdorf
2011
3-K
111
Meischner Fiona
TSV Elektronik Gornsdorf
2010
3-K
112
Neubert Amy
TSV Elektronik Gornsdorf
2009
5-K
113
Queck Lucy
TSV Elektronik Gornsdorf
2007
5-K
114
Reiland Kiara
TSV Elektronik Gornsdorf
2007
5-K
115
Schaarschmidt Lilly
TSV Elektronik Gornsdorf
2009
5-K
116
Schlag Marylou
TSV Elektronik Gornsdorf
2011
3-K
117
Schulz Anneli
TSV Elektronik Gornsdorf
2008
5-K
118
Thierfelder Lena
TSV Elektronik Gornsdorf
GER
2006
5-K
119
Ullmann Lennox
TSV Elektronik Gornsdorf
2009
5-K
120
Voigt Johanna
TSV Elektronik Gornsdorf
2010
3-K
121
Weiß Andreas
TSV Elektronik Gornsdorf
2010
3-K
122
Hanschmann Evan
Leichtathletik-Club Taucha
2006
5-K
123
Hasche Lenard
Leichtathletik-Club Taucha
GER
2008
5-K
124
Buchegger Hanna
SV Rotation Langenbach
2007
5-K
125
Dittebrand Lena
SV Rotation Langenbach
2009
5-K
126
Göbel Luana
SV Rotation Langenbach
2007
5-K
127
Hering Anton
SV Rotation Langenbach
2008
5-K
128
Lasch Jamie Marie
SV Rotation Langenbach
2006
5-K
129
Pinarski Melina
SV Rotation Langenbach
2008
5-K
130
Queck Franz
SV Rotation Langenbach
2010
3-K
131
Rudolph Lin
SV Rotation Langenbach
2007
5-K
132
Wetzel Janosch
SV Rotation Langenbach
GER
2011
3-K
133
Baumann Arne
Zwönitzer HSV 1928
GER
2010
3-K
134
Neumann Lenny
Zwönitzer HSV 1928
GER
2010
3-K
135
Müller Dario
LV 90 Erzgebirge
GER
2009
5-K
1108
Koban Saskia
TSV Elektronik Gornsdorf
GER
2010
3-K