08 Dec 2018 2. Nikolaus-Cup - Rhede

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
252
Beuning Milan
AAV SISU
NED
2004
253
Boonstra Jelmer
AAV SISU
NED
2000
HOC
254
Hammink Nikita
AAV SISU
NED
2003
255
Kleine Jermaine
AAV SISU
NED
2004
256
Kolmschot Lauraine
AAV SISU
NED
2001
257
Nijland Hidde
AAV SISU
NED
2004
258
Slaghuis Hilde
AAV SISU
NED
2003
259
van der Meulen Inez
AAV SISU
NED
2003
260
Achterberg Sherryl
AC TION
NED
2005
261
Baas Marleen
AC TION
NED
2004
262
Davids Joris
AC TION
NED
2005
263
Gosselink Annemarie
AC TION
NED
2004
264
Gosselink Rens
AC TION
NED
2006
265
Hardon Joan
AC TION
NED
2006
266
Harwig Artur
AC TION
NED
2004
267
Harwig Mirek
AC TION
NED
2005
268
Harwig Natalja
AC TION
NED
2002
269
Mulder Nikki
AC TION
NED
2007
270
Siebelt Sven
AC TION
NED
2006
271
ter Laak Bolk Tim
AC TION
NED
2001
272
ter Laak Carlijn
AC TION
NED
1997
273
van der Meer Jente
AC TION
NED
2007
274
Sloot Bjorn
Atletico '73
NED
2000
275
Nijrolder Dewi
AV Archeus
NED
2003
276
Van Dam Nynke
AV Archeus
NED
2004
277
Wensink Lize
AV Archeus
NED
2005
278
Eliesen Anouk
AV Argo
NED
2004
279
Hartskeerl Cas
AV Argo
NED
2002
280
Jakubowski Noa
AV Argo
NED
2003
281
Koel Gijs
AV Argo
NED
2003
282
Mombarg Rick
AV Argo
NED
1999
283
Rutgers Maikel
AV Argo
NED
2002
284
Van Rinsum Twan
AV Argo
NED
2002
285
van Schalwijk Femke
AV Astylos
NED
2005
286
Mulder Esmee
AV Atletics Nijverdal
NED
2005
287
Hulst Lisa
AV Iphitos
NED
2003
288
Bouwmeester Roelf
AV Jahn II
NED
1997
60M
289
Pot Heredia Brian
AV Jahn II
NED
2000
290
Willems Damian
AV Jahn II
NED
2002
60M
291
Hendriksen Stefan
AV Nijkerk
NED
2005
292
Rijerkerk Cerique
AV Nijkerk
NED
2002
293
Schmidt Amber
AV Nijkerk
NED
2004
294
van Willigenburg Lars
AV Nijkerk
NED
2005
295
Erkelens Julian
AV Passaat
NED
2001
296
Dennekamp Niels
AV Rijssen
NED
2002
298
Ligtenberg Twan
AV Rijssen
NED
2004
299
van den Belt Julian
AV Rijssen
NED
2004
300
Kappert Mees
AV Salland
NED
2002
397
Schwarz Philina
Kevelaerer SV
GER
2006
398
Strack Simon
SuS Stadtlohn
GER
2004
WEI
400
van der Vegt Cas
AV Salland
NED
2005
401
Brenninkmeijer Kalle
AVA '70
NED
2001
60M
402
Esselink Marijke
AVA '70
NED
1999
404
Haak Jesse
Climax
NED
2005
405
Pennock Ian
Climax
NED
2005
406
Pennock Liv
Climax
NED
2008
407
Van Bochoven Lucas
Climax
NED
2002
60H
408
Ketelaer Tom
DJK Lowick
GER
1968
60M
409
Douma Esmee
Groningen Atletiek
NED
2004
410
Stoppels Danara
Groningen Atletiek
NED
2003
411
Baten Fabian
LAZ Rhede
GER
2001
412
Bonhoff Lena
LAZ Rhede
GER
2005
413
Feldhaus Linus
LAZ Rhede
GER
2004
414
Grunden Matz
LAZ Rhede
GER
2004
415
Häming Thomas
LAZ Rhede
GER
2000
416
Heweling Reiner
LAZ Rhede
GER
1963
60M
417
Heweling Simon
LAZ Rhede
GER
1998
60M
418
Hüls Lennard
LAZ Rhede
GER
2005
419
Langstein Martin
LAZ Rhede
GER
2002
60M
420
Morlo Mathis
LAZ Rhede
GER
2003
HOC
421
Mouhamed Ayisha
LAZ Rhede
GER
2005
422
Roths Samuel
LAZ Rhede
GER
2003
423
Stumpen Elisa
LAZ Rhede
GER
2001
424
Stumpen Lene
LAZ Rhede
GER
2005
425
Südholt Jesse
LAZ Rhede
GER
2001
426
Terhardt Fiona
LAZ Rhede
GER
2003
HOC
427
Thöne Kim-Jessica
LAZ Rhede
GER
1998
428
Unland Rieke
LAZ Rhede
GER
2004
60M
429
Vißer Gerrit
LAZ Rhede
GER
2003
430
Thewes Jan
LSG Schmelz-Hüttersdorf
GER
2002
60H
431
Wallrich Marc
LSG Schmelz-Hüttersdorf
GER
1990
432
Jansen Ruby
Marathon Pim Mulier
NED
2007
433
Lammertink Milo
Marathon Pim Mulier
NED
2002
435
van Benthem René
Marathon Pim Mulier
NED
1999
436
van der Schaaf Milou
Marathon Pim Mulier
NED
1998
437
Jelinek Elias
Moerser Sportclub
GER
2001
HOC
438
Wienen Laura Frederieke
Moerser Sportclub
GER
2000
HOC
439
Klaver Marlou
Nijmegen Atletiek
NED
1968
440
Pinas Jimmerly
Nijmegen Atletiek
NED
1996
60M
441
Rijnsburger Jon
Nijmegen Atletiek
NED
2003
442
Stapel Noor
Nijmegen Atletiek
NED
2002
443
Zollinger Steven
Nijmegen Atletiek
NED
2003
444
Kruszyna Niklas
SC Preußen Münster
GER
2003
445
Hendriks Stijn
Scorpio
NED
2004
446
Krefft Max
Scorpio
NED
2004
447
Elsing Maja
SuS Stadtlohn
GER
2004
448
Gehling Anna-Lena
SuS Stadtlohn
GER
2004
WEI
449
Krumbeck Julie
SuS Stadtlohn
GER
2002
450
Krumme Liv Grete
SuS Stadtlohn
GER
2002
451
Oonk-Maatmann Linas
SuS Stadtlohn
GER
2004
60M
452
Schlüter Charlotte
SuS Stadtlohn
GER
2003
453
Schroer Noomi
SuS Stadtlohn
GER
2004
454
Schulte Jan
SuS Stadtlohn
GER
2004
455
Venhues Niklas
SuS Stadtlohn
GER
2005
456
Wörmer Klara
SuS Stadtlohn
GER
2004
60H
457
Aengeneyndt Robin
SV Sonsbeck
GER
2004
458
Altenhoevel Jolina
SV Sonsbeck
GER
2005
459
Claßen Niklas
SV Sonsbeck
GER
2004
461
Gerhards Somee
SV Sonsbeck
GER
2004
462
Gilsing Finn
SV Sonsbeck
GER
2002
463
Heekeren Maxima
SV Sonsbeck
GER
2006
464
Herr Tim
SV Sonsbeck
GER
2004
465
Kluckow Kyra
SV Sonsbeck
GER
2006
466
Manten Merret
SV Sonsbeck
GER
2005
467
Niersmann Nica
SV Sonsbeck
GER
2006
468
Noack Lilli
SV Sonsbeck
GER
2005
469
Reinders Fynn
SV Sonsbeck
GER
2005
470
Spira Paul
SV Sonsbeck
GER
2005
471
Weibel Jule
SV Sonsbeck
GER
2004
472
Becker Franziska
TG Heeren-Werve
GER
2002
473
Stiepelmann Ann-Katrin
TG Heeren-Werve
GER
1996
474
Fluit Steves
U-Track
NED
2000
60M
475
Greim Nils
VFL Repelen
GER
2001
476
Stefaniak Nikola
VFL Repelen
GER
1997
477
Wagner David
VFL Repelen
GER
2004
478
Duvigneau Twan
Atletico '73
NED
2000
60M
479
Wystrach Emilia
SV Sonsbeck
GER
2006