14. Sep 2019 40. Havixbecker Schüler-Sportfest - Havixbeck

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
101
Freitag Nils
ESV Münster
GER
2006
800
102
Lutherer Erik
ESV Münster
GER
2006
103
Rüchel Paula
ESV Münster
GER
2007
800
104
Winkler Kajsa
ESV Münster
GER
2007
800
105
Batantou Guely
LG Brillux Münster
GER
2004
106
Calderon Graw Laura
LG Brillux Münster
GER
2004
107
Schwering Ida
LG Brillux Münster
GER
2004
108
Filax Lia
LG Brillux Münster
GER
2005
109
Guilleaume Lena
LG Brillux Münster
GER
2005
110
Rohloff Emely
LG Brillux Münster
GER
2005
111
Breuer Ida
LG Brillux Münster
GER
2006
112
Heinrich Juna
LG Brillux Münster
GER
2006
113
Lindemann Emma
LG Brillux Münster
GER
2006
114
Mazzei Sophia
LG Brillux Münster
GER
2006
115
Runde Cedrik
LG Brillux Münster
GER
2006
116
Schoneberg Luis
LG Brillux Münster
GER
2006
117
Schwarze Eric
LG Brillux Münster
GER
2006
118
Schymocha Martha
LG Brillux Münster
GER
2006
119
Alexewicz Sophia
LG Brillux Münster
GER
2007
120
Bootshofer Danisa Marisol
LG Brillux Münster
GER
2007
121
Dertmann Leonard
LG Brillux Münster
GER
2007
122
Freisfeld Finnja
LG Brillux Münster
GER
2007
123
Huni Tyron
LG Brillux Münster
GER
2007
124
Roleff Kristin
LG Brillux Münster
GER
2007
800
125
Salow Peer
LG Brillux Münster
GER
2007
126
Westphal Lena
LG Brillux Münster
GER
2007
127
Brunsmann Pia
LG Ems Warendorf
GER
2004
128
Kedrowski Alina
LG Ems Warendorf
GER
2004
129
Kinder Melvin
LG Ems Warendorf
GER
2004
130
Klein Luisa
LG Ems Warendorf
GER
2004
131
Kühn Justin
LG Ems Warendorf
GER
2004
132
Meier Merrit
LG Ems Warendorf
GER
2004
133
Zellerröhr Annika
LG Ems Warendorf
GER
2004
134
Brunsmann Leo
LG Ems Warendorf
GER
2005
135
Lakemper Justus
LG Ems Warendorf
GER
2005
136
Kreickmann Finn
LG Ems Warendorf
GER
2006
137
Weißen Hanna
LG Ems Warendorf
GER
2006
138
Baumann Ayla
LG Ems Warendorf
GER
2007
139
Fortriede Lennox
LG Ems Warendorf
GER
2007
140
Haase Michaela
LG Ems Warendorf
GER
2007
141
Hagedorn Oliver
LG Ems Warendorf
GER
2007
142
Kedrowski Julia
LG Ems Warendorf
GER
2007
143
Hegemann Anna
SC DJK Everswinkel
GER
2009
144
Lilienbecker Fridolina
SC DJK Everswinkel
GER
2009
145
Burchardt Constantin
SC DJK Everswinkel
GER
2010
146
Fortriede Connor
SC DJK Everswinkel
GER
2010
147
Terborg Hannes
SC DJK Everswinkel
GER
2010
148
Kushnerev Aleksandr
SC DJK Everswinkel
GER
2011
149
Kushnerev Aleksei
SC DJK Everswinkel
GER
2011
150
Lilienbecker Pirmin
SC DJK Everswinkel
GER
2011
151
Pries Marten
SC Füchtorf
GER
2008
152
Budny Sophia
SC Preußen Münster
GER
2006
153
Kruszyna Majka
SC Preußen Münster
GER
2006
154
Lipproß Ella
SC Preußen Münster
GER
2006
155
Cramer Amira
SC Preußen Münster
GER
2007
156
Glusa Keno
SC Preußen Münster
GER
2007
157
Heils Mia
SC Preußen Münster
GER
2007
158
Köching Hannah
SC Westfalia Kinderhaus 1920
GER
2008
159
Barrou Evar
SC Westfalia Kinderhaus 1920
GER
2010
160
Saphörster David
SC Westfalia Kinderhaus 1920
GER
2011
161
Neiteler Nils
SV DJK GW Nottuln
GER
2008
162
Fricke Jelle
SV DJK GW Nottuln
GER
2009
163
Huesmann Mia
SV DJK GW Nottuln
GER
2009
164
Lütke Aldenhövel Anton
SV DJK GW Nottuln
GER
2010
165
Steglich Nele
SV DJK GW Nottuln
GER
2009
166
Bolz Ella Carolina
SV DJK GW Nottuln
GER
2010
167
Euler Rasmus
SV DJK GW Nottuln
GER
2010
168
Lunau Friederike
SV DJK GW Nottuln
GER
2010
169
Prieditis Joshua
SV DJK GW Nottuln
GER
2010
170
Otte Leni
SV Teuto Riesenbeck
GER
2005
171
Kleine Vorholt Lea
SW Havixbeck
GER
2004
172
Workert Lennart Alexander
SW Havixbeck
GER
2005
173
Laufer Henrik
SW Havixbeck
GER
2006
174
Fehmer Pina
SW Havixbeck
GER
2007
175
Außendorf Henrike
SW Havixbeck
GER
2008
176
Frieling Matilda
SW Havixbeck
GER
2008
177
Hemker Greta
SW Havixbeck
GER
2008
178
Schwanemeier Anna
SW Havixbeck
GER
2008
179
Wehner Justus
SW Havixbeck
GER
2008
180
Barta Viktoria
SW Havixbeck
GER
2009
181
Frieling Lennard
SW Havixbeck
GER
2010
182
Reers Franziska
SW Havixbeck
GER
2010
183
Schnelke Henri
SW Havixbeck
GER
2010
184
Tietmeyer Lukas
SW Havixbeck
GER
2010
185
Zweihaus Anna
SW Havixbeck
GER
2010
186
Geßmann Justus
SW Havixbeck
GER
2011
187
Handwerker Svea
SW Havixbeck
GER
2011
188
Kiblerski Charlotte
SW Havixbeck
GER
2011
189
Wehner Liv
SW Havixbeck
GER
2011
190
Bischoff Tjorve Henning
TG Münster
GER
2009
191
Breuer Lotte
TG Münster
GER
2009
192
Dosdahl Ida
TG Münster
GER
2009
193
Cremers Emil
TG Münster
GER
2010
194
Westphal Max
TG Münster
GER
2010
195
Mach Leonard
TSV Handorf
GER
2009
196
Schulte – Hillen Tizian
TSV Handorf
GER
2009
197
Lammers Tristan
TuS Freckenhorst
GER
2009
198
Kliewer David
TuS Freckenhorst
GER
2011
199
Ross Linda
TuS Hiltrup
GER
2009
200
Niklas Ante
TuS Hiltrup
GER
2010
201
Klatthaar Maximilian
TuS Hiltrup
GER
2010
202
Dönnebrinck Pauline
TuS Hiltrup
GER
2011
203
Fingerhut Lotta
TuS Hiltrup
GER
2011
204
Sewa Dora
TuS Hiltrup
GER
2011
205
Pelkmann Franziska
TV Friesen Telgte
GER
2007
206
Weßendorff Eva
TV Friesen Telgte
GER
2007
207
Schwarte Christian
TV Friesen Telgte
GER
2010
208
Lenzing Theresa
TV Friesen Telgte
GER
2011
209
Müller Luisa
TV Friesen Telgte
GER
2011
210
Glahn Ole
TV Wolbeck
GER
2008
211
Ostholthoff Jost
TV Wolbeck
GER
2011
212
Everwin Niklas
Warendorfer Sportunion
GER
2008
213
Lakemper Jasper
Warendorfer Sportunion
GER
2008
214
Eselgrimm Florian
Warendorfer Sportunion
GER
2009
215
Hinse Jonas
Warendorfer Sportunion
GER
2009
216
Kinder Leonie
Warendorfer Sportunion
GER
2009
217
Kugler Ida
Warendorfer Sportunion
GER
2009
218
Thiele Charlotte
Warendorfer Sportunion
GER
2009
219
Hesse Erik
Warendorfer Sportunion
GER
2010
220
Hinz John
Warendorfer Sportunion
GER
2010
221
Jannemann Erik
Warendorfer Sportunion
GER
2010
222
Wessel Franka
Warendorfer Sportunion
GER
2010
223
Frohne Henner
Warendorfer Sportunion
GER
2011
225
Schäfer Luisa
SW Havixbeck
GER
2005
226
Upmann Marie
SW Havixbeck
GER
2007
227
Schnelke Lina
SW Havixbeck
GER
2007
228
Kalk Louisa
TG Münster
GER
2008